IPL LAZER YANIĞI !!! Böyle bir yanık hiçbiriniz görmemişsinizdir!!!

ayy allahım çok geçmiş olsun böyle bişeyi ilk defa görüyorum :KK52::KK53::KK53::KK53:
inş.mahkemeyi kazanırsınız:KK19:

Eki Görüntüle 496486

Ortaköy'de bir güzellik merkezinde IPL lazer ile bu hale getirildim.Üstelik 15. seansımda. Olay yargıya intikal ettiği ve raporlarımın adli tıp onaylandığı için artık rahatlıkla paylaşabilirim. Benim gittiğim merkezde 15. seansımda güzellik uzmanı değişmişti.Ben de nasıl olsa artık son seanslarım, çok kurcalamayayım dedim ama sonuç bu oldu.jel ile seans yaptığı için çok fazla yanma hissetmedim. Fakat yine de normal seanslardan farklı olduğunu hissettim ve bayana canımın yandığını söyledim. o da bazen acı eşiğimizin düşük olabileceğini,acının normal olduğunu söyledi.jeli bacağımdan kaldırdığında cayır cayır yanma hissettim. Kadına çok yandığını söyledim,bişey olmaz akşama kadar geçer dedi. Akşama kadar yanma giderek arttı,kızarmalar başladı,ertesi günün akşamında bacağım bu hali aldı. Doktorların hiçbiri bu denli bir IPL yanığı vakasıyla karşılaşmadıkları için beni kobay gibi kullandılar.Zaten hiçbiri IPL'in bu derece bir yanık asla yapmayacağını iddia etti.En son derdime çareyi Gata Yanık Merkezi buldu. 10 gün bütün bacaklarım bandajlı evde yattım. Gitiiğim merkez hiçbir hastane masrafmı karşılamadı, tazminat ödemedi.ben de dava ettim.mahkeme günümü bekliyorum.
Siz siz olun gittiğiniz güzellik merkezinde çalışan uzmanların sertifikalarının olduğundan,eğitimlerinden emin olmadan kendinizi teslim etmeyin.

bır kez kolaltıam ıpl yaptıdım sonra hep hastanede alex yaptırdm gercekten cok kötüü olmus gecmıs olsun ınslalh davanı kazanırsınnn

Bacaklarıma çareyi Gata Yanık Merkezi buldu. şuan çok çok hafif gölgeleri var ama bilmeyen hiç fark etmiyo bile. doktor iz kalması cildinin yapısına bağlı demişti. Bu halini görünce o da çok şaşırdı, bu kadar iyileşmesini beklemiyodum dedi. Fakat doktor güneşe çıkamayı kesinlikle yasaklamıştı ben de 1 senedir kesinlikle bacaklarımı güneşle temas ettirmedim. mahkeme zamanımı bekliyorum.uykusuz acı dolu gecelerimin hesabını sormakta kararlıyım..

canımmmm benim çok geçmişler olsun. Allahtan izleri kalmamış ama nasıl bir sancılı dönemden geçtiğini en iyi sen bilirsin. ben lazere yeni başladım ilk seansımı yaptırdım ama kliniğe gidiyorum ben... yapan kişi de 12 senedir yapıyorum dedi... açıkçası senin bu halini gördükten sonra oldukça korktum :KK43:(( hakkını sonuna kadar ara canım kesinlikle.... büyük geçmişler olsun ve bu arada mahkeme sonucunu bekliyoruz inşallah adalet tecelli eder ve maduriyetinin cezasını en ağır şekilde öderler...

siz hangi güzellk merkezine gittiniz bilmiorum da 15. seans yazmıssınz fotoyu ınceledgmde bacak kıllarınız resmen gozume takıldı 15. senasta oyle kılların kalması mumkun degıl nasıl bı guzellk merkezıymıs bu ya cok gecms olsun :/ ılgınc

canım kıyamam çok geçmiş olsun inşallah tamamen geçer en kısa zamanda çok üzüldüm ..vicdansızlık bu ya! hakkını sonuna kadar ara tabi yanlarına kar kalmasın iyi yapmışsın ..bende lazere gidiyorum ama benim cihaz farklı olsa da korktum valla dikkat etmek lazım herzaman demekki ..tez zamanda şifa bulursun inşşallah

siz hangi güzellk merkezine gittiniz bilmiorum da 15. seans yazmıssınz fotoyu ınceledgmde bacak kıllarınız resmen gozume takıldı 15. senasta oyle kılların kalması mumkun degıl nasıl bı guzellk merkezıymıs bu ya cok gecms olsun :/ ılgınc

Ortaköyde Barbie Estetik
zaten kıllarım bitmediği için muhtemelen yeni gelen estetisyen dereceyi fazlasıyla yükseltti. sık sık estetisyen değiştirdikleri için seanslarda çok düzenli yapılmadı.15. seansta hala kıllarımın %50sinden fazlası duruyordu.

Siz o seans esnasında bu acıya nasıl dayandınız :SS
İyi ki acı eşiğiniz düşükmüş birde yüksek olsa allah muhafaza bu nedir böyle.
Umarım gerekli cezaları alırlar, kasap mı bunlar ......

IPL yasaklanmalı bence. Hem tüyleri bitirmiyor hem de böyle bilinçsiz insanların elinde felaketler yaşatıyor. :18:

Diğer konuya da yazmıştım, çok geçmişolsun :/ Bacaklarınız ne durumda şuan? Umarım iz kalmaz...

bende ıpl yaptırmaktayım ,kol-koltuk altı ve bacak bölgesine lazer yaptırmaktayım ıpl lazerle 5. seans oldu hiç bir gelişme yok ayrıca lazer yaptırmadığım bir bölgedede tüyler uzuyor sanki (göğüs arasında) lazerin yan etkisi olabilir mi? lazeri yaptırdığım güzellik uzmanı hiç bir yan etkisi olmadığını iddia ediyor sizinde başınıza böyle bir şey geldi mi

kol-koltuk altı ve bacak bölgesine lazer yaptırmaktayım ıpl lazerle 5. seans oldu hiç bir gelişme yok ayrıca lazer yaptırmadığım bir bölgedede tüyler uzuyor sanki (göğüs arasında) lazerin yan etkisi olabilir mi? lazeri yaptırdığım güzellik uzmanı hiç bir yan etkisi olmadığını iddia ediyor lütfen yardım edin sizinde başınıza böyle bir şey geldi mi

arkadaşlar bu tabikide çok kötü bir örnek ama belliki bu işlemi yapan bilinçsiz biriymiş uzman biri yapsaydı mutlakaki bu sonuç çıkmazdı cilt tipine yüksek gelen bir ayar yapılmış.Her ıpl cihazı bu sonucu doğuracak demek değildir.Kullanıcı çok büyük rol oynuyor burada.Bende çok gördüm arkadaşlarım alex cihazıyla ve yüzü kolaltı yandı sebebi çok esmer bir kızdı ona uygun ayarı girememişler
ama bu demek değildir alex cihazı kötü aslında tüm sistemler etkilidir yeterki bilir kişi yapsın ve cihazlara iyi bakılsın

Tüyünüzün bitmeme sebebi lazer cihazının bakımı yaplmamıştır ucundaki ışığın belirli atış aralıklarında yenilenmesi şarttır
aksi taktrde boşuna girmiş olursunuz ama makina bakımları iyiyse tüyünüz dökülür ve biterde emin olun ayrıca söylemek istiyorum size lazer yapan kişinin bölgeyi milim milim taramasına dikkat edin bir o yana bir bu yana atışlar yapılırsa buda tüylerinizi bitirmeyecektir.
Bu tarz işlemleri referanslı yaptırmak.

bende ıpl yaptırmaktayım ,kol-koltuk altı ve bacak bölgesine lazer yaptırmaktayım ıpl lazerle 5. seans oldu hiç bir gelişme yok ayrıca lazer yaptırmadığım bir bölgedede tüyler uzuyor sanki (göğüs arasında) lazerin yan etkisi olabilir mi? lazeri yaptırdığım güzellik uzmanı hiç bir yan etkisi olmadığını iddia ediyor sizinde başınıza böyle bir şey geldi mi

Lazer yaptırmadığınız bölgedeki tüylenme muhtemel hormonlarınızla ilgilidir.sabahları yumurta tüketiyorsanız bir süre ara verin bu da tüylenmeye yol açıyor
Lazerin yan etkisi yoktur ışık sadece derinin üst katmanında kalır epidermis tabakasında ve lazer cihazları siyahı okumaya programlanmıştır sizin deri altınızdaki herhangi bir hücrenizi görmez merak etmeyin.
:21:

Eki Görüntüle 496486

Ortaköy'de bir güzellik merkezinde IPL lazer ile bu hale getirildim.Üstelik 15. seansımda. Olay yargıya intikal ettiği ve raporlarımın adli tıp onaylandığı için artık rahatlıkla paylaşabilirim. Benim gittiğim merkezde 15. seansımda güzellik uzmanı değişmişti.Ben de nasıl olsa artık son seanslarım, çok kurcalamayayım dedim ama sonuç bu oldu.jel ile seans yaptığı için çok fazla yanma hissetmedim. Fakat yine de normal seanslardan farklı olduğunu hissettim ve bayana canımın yandığını söyledim. o da bazen acı eşiğimizin düşük olabileceğini,acının normal olduğunu söyledi.jeli bacağımdan kaldırdığında cayır cayır yanma hissettim. Kadına çok yandığını söyledim,bişey olmaz akşama kadar geçer dedi. Akşama kadar yanma giderek arttı,kızarmalar başladı,ertesi günün akşamında bacağım bu hali aldı. Doktorların hiçbiri bu denli bir IPL yanığı vakasıyla karşılaşmadıkları için beni kobay gibi kullandılar.Zaten hiçbiri IPL'in bu derece bir yanık asla yapmayacağını iddia etti.En son derdime çareyi Gata Yanık Merkezi buldu. 10 gün bütün bacaklarım bandajlı evde yattım. Gitiiğim merkez hiçbir hastane masrafmı karşılamadı, tazminat ödemedi.ben de dava ettim.mahkeme günümü bekliyorum.
Siz siz olun gittiğiniz güzellik merkezinde çalışan uzmanların sertifikalarının olduğundan,eğitimlerinden emin olmadan kendinizi teslim etmeyin.

merabalar üzerinden baya bi zaman geçmiş gerçekten büyük bir olay atlatmışsınız. merak ediyorum durumunuz ne oldu hakkınızı alabildiz mi? iz kaldı mı? yada renk değişimi oldumu?

Arkadaşlar kızkardeşim philips lumia'yı satın almış. Geldi heyecanla anlattı bana. Ben de ilk etapta inandım ta ki kullanım klavuzunu okuyana kadar. Çünkü internet sitesinde bile asrın ürünü diye sunuluyor. Kullanma klavuzu türkçe değil. İngilizce fransızca almanca ve italyanca. Ben çok iyi ingilizce bilen 5 sene İngiltere'de yaşamış biriyim. Okudum ve okudukça gözlerime inanamadım.
Aleti kullanmadan önce jilet yapın diyor. Yani yüzünüze bile jilet yapıyorsunuz sonra ışıkla kıllar dinlenmeye geçiriliyor yani kesinlikle kökünden kurutulmuyor. İlk 2 ay 2 haftada bir daha sonra 2-4 haftada bir kıların çıkışına göre kullanılması yapılıyor. Bir kişinin 5 sene kullanabileceği yazıyor. yani öyle satıcıların söylediği gibi 2-3 kişi arkadaşlar birleşip alınacak bir ürün değil. Asla kılları yok etmiyor. Modern ağda diyebilirsiniz. Çok paranız varsa alınabilir ama yok etmediğini bilin. Aleti kullanmayı bıraktığınız anda geri gelecek hem de çok çok fazlasıyla çünkü ışık uygulacağınız bölgeyi jiletle traş etmeniz isteniyor.
Bu arada lazer değil bu. IPL isimli bir ışık teknolojisi. Satıcılar bunu lazermiş gibi pazarlıyor insanlara. Bu şekilde size satan bir yer varsa o yerin resmini çekin ve tüketici mahkemesine acil olarak başvurun. Çünkü lazer ve kılları kökünden bitiriyor diye aldatılıyorsunuz. Ayrıca türkçe kullanma klavuzu olmadığından direk suçlular ve siz de mağdursunuz. Çünkü okuyup anlayabilseniz kahrolursunuz.
Kıllarım azaldı diye aldanmayın. Kılların çıkış hızı farklıdır. Aleti kullanmayıp biraz daha beklerseniz kıllarınızın bir yere gitmediğini artarak çıktığını görebilirsiniz. Philips'le ilgili yabancı forumları da okudum. Bu konuda kullanıcılar ağdadan bıkıp parası da olan insanlar için ağda yerine kullanılabilecek bir ürün ama asla kılsız bir hayat anlamına gelmiyor. pardon kullandığınız sürece evet geliyor. Türkiye'de bu ürün bir kaç arkadaşın ortak kullanacağı bir ürünmüş gibi pazarlanıyor. Bu tamamen aldatmaca. Böyle bir şey yok. Kullanırsanız size kullanma klavuzunda vadedilen yaklaşık 5 senelik ömrünü azaltırsınız ve bu arada daha fazla mağdur oluşur.

Canım ne kadar üzüldüğümü tarif edemiyorum.. :KK50: dava etmekle sonuna kadar haklısın ve umarım kazanırsın.. bende ıpl yaptırdım bikini bölgesi için ama tüm paket daha uygun gelince hepsini yaptırdım. o bayan nasıl bir kaz ki sen yanıyor deyince durmamış şaştım valla.. çok büyük geçmiş olsun.

X