İnternet Üzerinden Aldığım Ürün Elime Ulaşmadı

Bu şekilde yorum yapmak yasak bu bir.

İkincisi rahatsız oluyorsanız gözardı et butonunu kullanmalısınız.

Üçüncüsü; insan niye tanımadığı biri hakkında içinde bu kadar öfke biriktirir ki? Canınıza yazık, erken yaşlanırsınız 😂
Avukat hanım keşke kendi boşanma davasında da bu kadar dimdik durabilse. Konularını hepimiz biliyoruz. Ayıp gerçekten. Neler saydırmış. Bir de şey olmuyor mu “ gerçek hayatta diyemediklerini burada diyorlar “ falan. Aynısı bence asıl kendileri için geçerli. Durup durup böyle patlamak da moda oldu.

E trendyoldan alsaydınız şimdiye kırk kez iptal eder, paranızı alırdınız. Çok alışveriş yaptığım bir firma bu, hep trendyoldan aldım hiç sorun yaşamadım.
Kesinlikle trendyol derim , aldığım her ürünü rahatça iade ederim ve asla kandırılmadım , müşteri hizmetleri de güzel çalışıyor gayet..

Avukat hanım keşke kendi boşanma davasında da bu kadar dimdik durabilse. Konularını hepimiz biliyoruz. Ayıp gerçekten. Neler saydırmış. Bir de şey olmuyor mu “ gerçek hayatta diyemediklerini burada diyorlar “ falan. Aynısı bence asıl kendileri için geçerli. Durup durup böyle patlamak da moda oldu.
Kimdir nedir bilmiyorum valla. Hanfendinin söylediğine göre 7/24 burada olmama rağmen tanımıyorum kendisini. Kimse mutlu olmasın, mutlu insan görmeye dayanamıyorum, mutlu insanlar da aslında çok mutsuz insanı belli ki. Takılsın öyle, napalım.

Kesinlikle trendyol derim , aldığım her ürünü rahatça iade ederim ve asla kaldırılmadım , müşteri hizmetleri de güzel çalışıyor gayet..
Ben de hiç sorun yaşamadım iade iptal konularında trendyolda. Muhtemelen satıcıları sıkı tutuyorlar, pazarda kalmak için düzgün çalışıyor onlar da.

Bu şekilde yorum yapmak yasak bu bir.

İkincisi rahatsız oluyorsanız gözardı et butonunu kullanmalısınız.

Üçüncüsü; insan niye tanımadığı biri hakkında içinde bu kadar öfke biriktirir ki? Canınıza yazık, erken yaşlanırsınız 😂
Çünkü sen insanları rahatsız ediyorsun Taciz ediyorsun. Burası gece gündüz ötelenen kadınların ülkesi. Aman ne olur hakkımda ne derler diye yakınlarıyla bile dertleşeneyen kadınların ülkesi.
Herkes sen ve birkaç Ekürin kadar konforlu hayatlara sahip değil. Senin kadar travmasız büyümemiş, ne doğru ne yanlış öğretilmeden büyümüş.
Böyle birkaç internet sitesi var insanların dertleşebileceği. Orada da senin gibi duyar matikler damlıyor hemen. “Hmmm benim kaynanam bana asla bunu diyemez, benim bilmem neyim bana asla şunu bunu yapamaz” “yok öyle davrandıysan otur sonuçlarına da katlan” böyle bir sürü aptal aptal cümleler. Siz böyle insanları yargılayarak o kadınların elinden bu mecrayı da alıyorsunuz. Sen hasta ve mutsuz bir kadınsın bak bizlerin barıştığı gibi sen de barış mutsuzluğunla ve yüzleş. Hemcinslerine bu kadar öfkeli olmanın, kimsenin seni tanımadığı bir yerde sürekli kendini ispatlamaya çalışmanın mantıklı bir açıklaması yok. Şayet hayatında her şey yolunda olsaydı burada insanlara negatiflik pompalamak dışında başka uğraşların da olurdu

Kendi boşanma davama nereden hakimsiniz ? Dilekçe verileli 3 gün oluyor o da hala nöbetçi aile mahkemesinde. Görevli mahkemeye bile tevdi edilmedi. 3 gün içinde henüz dilekçeler silsilesine bile geçilmeyen bir davada hangi dik durmamışlığıma hakimsiniz?

Çünkü sen insanları rahatsız ediyorsun Taciz ediyorsun. Burası gece gündüz ötelenen kadınların ülkesi. Aman ne olur hakkımda ne derler diye yakınlarıyla bile dertleşeneyen kadınların ülkesi.
Herkes sen ve birkaç Ekürin kadar konforlu hayatlara sahip değil. Senin kadar travmasız büyümemiş, ne doğru ne yanlış öğretilmeden büyümüş.
Böyle birkaç internet sitesi var insanların dertleşebileceği. Orada da senin gibi duyar matikler damlıyor hemen. “Hmmm benim kaynanam bana asla bunu diyemez, benim bilmem neyim bana asla şunu bunu yapamaz” “yok öyle davrandıysan otur sonuçlarına da katlan” böyle bir sürü aptal aptal cümleler. Siz böyle insanları yargılayarak o kadınların elinden bu mecrayı da alıyorsunuz. Sen hasta ve mutsuz bir kadınsın bak bizlerin barıştığı gibi sen de barış mutsuzluğunla ve yüzleş. Hemcinslerine bu kadar öfkeli olmanın, kimsenin seni tanımadığı bir yerde sürekli kendini ispatlamaya çalışmanın mantıklı bir açıklaması yok. Şayet hayatında her şey yolunda olsaydı burada insanlara negatiflik pompalamak dışında başka uğraşların da olurdu
Avukat hanımcığım şu yazdıklarınızın hakaret davasına konu olabileceğini biliyorsunuzdur umarım.

Bu şekilde nefret kusan siz, hasta ve mutsuz olan ben, evet evet 😂😂

Neyse polemiğe girmeyeceğim sizinle. Size verdiğim tavsiyeyi uygulayarak gözardı ediyorum. Haydi selametle.

Avukat hanımcığım şu yazdıklarınızın hakaret davasına konu olabileceğini biliyorsunuzdur umarım.

Bu şekilde nefret kusan siz, hasta ve mutsuz olan ben, evet evet 😂😂

Neyse polemiğe girmeyeceğim sizinle. Size verdiğim tavsiyeyi uygulayarak gözardı ediyorum. Haydi selametle.
Hakaret davasına konu olamaz diyenler ? Bennnn 😌😌😌😌

E egecell konuya şıp diye damlıyorum ve etiketleyeceğim herkes başta olmak üzere tüm kk sakinlerinden özür diliyorum bunun için.
Yazdığın yorumlara birçok üye için katılıyorum açıkçası. Bir ezikleme ve negatif pompalama hali mevcut gerçekten ama KudrAlobar KudrAlobar için -artık- böyle düşünmüyorum. Ben mi değiştim o mu bilmiyorum ama artık yorumları makul geliyor bana. Eskiden kadının yorumunu görünce sinirimden duvar falan siliyordum sjsjsjd. Epey zamandır ise hoşuma gidiyor yorumları. Biraz üslubunun sert olduğu doğru ama kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. Kendisini tanımam etmem bu arada, sadece yorumlarını okuduğum bir üye. Geçmişte senin gibi hissettiğim de doğru ama bence kendisi buraların hafif eli maşalı ablası gibi. Hasta olunca azarlayarak üzülen ebeveyn gibi geliyor bana nedense. Eskiden gerçekten çok nefret dolu ve aşağılayıcı buluyordum yorumlarını. Bu da bir gerçek.
Bütün bunların yanında senin evliliğin/boşanma sürecin (hayırlı olsun bu arada) hakkında yapıldığı gibi pek çok yorum da yapılıyor kadınlara. “Kocana da böyle carlasana, ona da sert dursana” tadında. Boşanma öncesi sancılarımda bana da yapılmıştı. Bunu boşanmış ve ex kocasına çılgınca carlamış biri olarak asla desteklemiyorum.
Buradaki kadınlar nasıl kendilerini hayatımızdaki insanlarla bir tutuyorlar onu da anlamıyorum açıkçası. Dertleşme forumundaki ablayla neden kocamı, öğretmenimi, iş arkadaşımı falan bir tutayım yahu. İster carlarım ister carlamam.
Bence bu yaklaşıma son verildiğinde çok daha güzel bir yer olacak kk :KK53:
Hepinizi severek okuyor ve selamlıyorum ksjsjsj

Soru sahibi satış sözleşmesinin şartlarını bilmiyorum ama yasal üst sınır 30 gün. 30 gün içinde ürün eline gelmezse tüketici hakem heyetine başvur. Bunun dışında şayet sayfayla hiçbir şekilde iletişime geçemiyorsan bu nitelikli dolandırıcılık suçunu oluşturur çünkü suç bilişim sistemleri kullanılarak işlenmiş. Lütfen burada bir şey çıkmaz diyenlere inanıp hakkını aramaktan vazgeçme. Bu tarz insanların bunları yapmasının sebebi zaten bir şey çıkmaz zihniyeti.
Ben henüz gerekli şikayetleri yapıp eli boş dönen görmedim.
Biraz daha bekliyorum sürekli soruyorumda ürün nerde diye? Kargolanıyor deyip duruyorlar bakalım.

E egecell konuya şıp diye damlıyorum ve etiketleyeceğim herkes başta olmak üzere tüm kk sakinlerinden özür diliyorum bunun için.
Yazdığın yorumlara birçok üye için katılıyorum açıkçası. Bir ezikleme ve negatif pompalama hali mevcut gerçekten ama KudrAlobar KudrAlobar için -artık- böyle düşünmüyorum. Ben mi değiştim o mu bilmiyorum ama artık yorumları makul geliyor bana. Eskiden kadının yorumunu görünce sinirimden duvar falan siliyordum sjsjsjd. Epey zamandır ise hoşuma gidiyor yorumları. Biraz üslubunun sert olduğu doğru ama kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. Kendisini tanımam etmem bu arada, sadece yorumlarını okuduğum bir üye. Geçmişte senin gibi hissettiğim de doğru ama bence kendisi buraların hafif eli maşalı ablası gibi. Hasta olunca azarlayarak üzülen ebeveyn gibi geliyor bana nedense. Eskiden gerçekten çok nefret dolu ve aşağılayıcı buluyordum yorumlarını. Bu da bir gerçek.
Bütün bunların yanında senin evliliğin/boşanma sürecin (hayırlı olsun bu arada) hakkında yapıldığı gibi pek çok yorum da yapılıyor kadınlara. “Kocana da böyle carlasana, ona da sert dursana” tadında. Boşanma öncesi sancılarımda bana da yapılmıştı. Bunu boşanmış ve ex kocasına çılgınca carlamış biri olarak asla desteklemiyorum.
Buradaki kadınlar nasıl kendilerini hayatımızdaki insanlarla bir tutuyorlar onu da anlamıyorum açıkçası. Dertleşme forumundaki ablayla neden kocamı, öğretmenimi, iş arkadaşımı falan bir tutayım yahu. İster carlarım ister carlamam.
Bence bu yaklaşıma son verildiğinde çok daha güzel bir yer olacak kk :KK53:
Hepinizi severek okuyor ve selamlıyorum ksjsjsj
Merhaba Lourder 🥰 yasaklı olduğum için siteye yeni girebildim iyi dileklerin için çok teşekkür ederim.
Benim için de süreç seninkinden farklı seyretti :)
Eskiden bundan birkaç sene önce tuzum kuruyken söz konusu üyenin yorumları hoşuma giderdi. Yarayla alay eder yaralanmamış olan diye bir söz var ya o misal ben de ne kadar toymuşum o zamanlar :)
Ne zaman ki hayat yorucu ve acımasız olmaya başladı o zaman empati yapabildim düşen herkesle. İnsan öyle hassas ve öyle muhtaç bir varlık ki. Kimsenin yükünü daha da ağırlaştırmamak gerekiyor onu anladım

Gecelik-pijama satan bir instagram sayfası üzerinden bir ürün satın aldım. Ama 2 haftadır ürünü göndermediler. Aradılar perşembe kargoya vercez dediler. Ama kargodan ses yok. İnternet üzerinden o sayfa hakkında bir sürü şikayet okudum. Ürünün parasını alıp ürünü göndermiyorlar veya para iadesi yapmıyorlar. Telefona bakmıyorlar. Hatta engelliyorlarda. Tüketici Haklarına şikayet etmek istiyorum. Acaba ordan bir sonuç çıkar mı? Başka ne yapılabilir?
Tüketici haklarına şikayet edebilmeniz için internet siteleri ve vergi numarası, adres, telefon vs. olması gerekir tüketici haklarına gidip iletişim bilgilerini vermezseniz onlarda haklı olarak bi şey yapamaz benim de ilk alışveriş tecrübemde başıma gelmişti. Bu arada bu tecrübeden yola çıkarak şunu söyliyim kesinlikle şikayet ederken elinizden fotoğraf, whatsapp konuşmaları ya da instagram çıkartıp tüketici haklarına öyle gitmek zorundasınız bana en son gittiğimde orada ki çalışan kadın bunu söylemişti çünkü ilk şikayet ettiğim firmalar kendiliğinden kapandı diye olumsuz sonuçlanmıştı kadında bir belge sunmamışsınız şikayetinizle ilgili o yüzden her zaman kapanır şikayetler dedi. Bu arada siz kapıda ödeme mi istediniz yoksa sitelerinden kartla ödememi yaptınız?

Merhaba Lourder 🥰 yasaklı olduğum için siteye yeni girebildim iyi dileklerin için çok teşekkür ederim.
Benim için de süreç seninkinden farklı seyretti :)
Eskiden bundan birkaç sene önce tuzum kuruyken söz konusu üyenin yorumları hoşuma giderdi. Yarayla alay eder yaralanmamış olan diye bir söz var ya o misal ben de ne kadar toymuşum o zamanlar :)
Ne zaman ki hayat yorucu ve acımasız olmaya başladı o zaman empati yapabildim düşen herkesle. İnsan öyle hassas ve öyle muhtaç bir varlık ki. Kimsenin yükünü daha da ağırlaştırmamak gerekiyor onu anladım
Haklı olabilirsin. Ben de o süreci atlattıktan sonra farklı bir gözle bakmışımdır belki bilmiyorum… Umarım sen de en kısa zamanda böyle hissetmeye başlarsın 🎈

Biz de kazenin profilinde tam sizin gibilerden bahsediyorduk. Neyse ki kovuldu siteden KudrAlobar KudrAlobar 🥰 siz de lütfen alakalı alakasız yerlerde insanları böyle rahatsız etmeyin. Site yönetimi de rahatsız olmaya başlamış neyse ki

ınstegramda bir ürün almak aklıma gelmez çoğu sahtekar orada

Arkadaşlar o siteden aldığım pijamalar sonunda geldi 😄 ama beden kısmını kesmişler. Büyük ihtimalle fatura kesildi diye mecbur elindeki olan ürünü göndermişler. Ama şükür uzun bir zamandan sonra gelmiş oldu. 😄

E trendyoldan alsaydınız şimdiye kırk kez iptal eder, paranızı alırdınız. Çok alışveriş yaptığım bir firma bu, hep trendyoldan aldım hiç sorun yaşamadım.
Zaten insanlar buna guveniyor. Baktım trendyolda hepsiburadada ciceksepetinde satis yapıyor aradığım urun de buralarda yoktu yazdim konustuk siparisi buradan olusturalim dediler kimin aklina gelir biyle birşey cikacagi

X