Instagram alışverişinde başıma gelen!!

Hiç soru işareti bırakmadılar kesinlikle biz dolandırıcıyız instagramdan bir daha alışveriş yapmayın oldu tam 😂
Ahaha tam kamu spotu. Benim görümcem nişan tepsisi sipariş etmişti Instagram'dan. Böyle o zamanlar modaydı kütük üstüne tarih isim falan yazılıp süsleniyordu. Tepsinin geleceğinden pek umudum yoktu ama geldi. Demek ki her satıcı dolandırıcı değil 😅 gel gelelim zilyon tane alışveriş uygulaması var onları kullanmak çok daha sağlıklı.

Ahaha tam kamu spotu. Benim görümcem nişan tepsisi sipariş etmişti Instagram'dan. Böyle o zamanlar modaydı kütük üstüne tarih isim falan yazılıp süsleniyordu. Tepsinin geleceğinden pek umudum yoktu ama geldi. Demek ki her satıcı dolandırıcı değil 😅 gel gelelim zilyon tane alışveriş uygulaması var onları kullanmak çok daha sağlıklı.
Bir de bence bakıp bu bu kadar ucuzsa bir şey vardır demek lazım çünkü böyle deri çizme 200 tl olamaz 2010ların başında o fiyattı şimdi 2021de o fiyat nasıl olsun 🙊

Bir de bence bakıp bu bu kadar ucuzsa bir şey vardır demek lazım çünkü böyle deri çizme 200 tl olamaz 2010ların başında o fiyattı şimdi 2021de o fiyat nasıl olsun 🙊
E tabii o da var. Bir malın kac lira olabileceği üç aşağı beş yukarı bellidir. Hadi olması gereken fiyattan 50 lira 100 lira aşağı olsun.

İnstagramdan tek bir sefer alışveriş yaptım. Hep dikkat ederm yorumlara başka satış yaptıkları insanların yorumları yada mesajları paylaşılMış mı diye. Birde kapıda ödeme seçeneği olması bana daha bi güven veriyor. Umarım yüksek meblağlı değildir tutar. Geçmiş olsun
Ürün hiç gelmedi değil ürünler geldi fakat istediğim ürünler değil

Ben de bir kere afedersiniz o titreşimli şeylerden almıştım, nokia 3310 geldi. Bir daha instagramdan alışveriş mi, tövbe.

Merhaba instragamdan oğluma kızıma kıyafet aldım ödemeyi EFT yaptık.Lakşn gelen kıyafetler istediklerim değil ikiside farklı baska kıyafet gönderilmiş.dm den yazdım cevap yok.görüyo cevap yazmıyo pislik.sonra baktım sayfasında ne kadar resim varsa silmiş.şimdi napmslıyım 14 gün içinde iade istenebiliyomuş ama karsında muhatabım yokki napmalıyım acaba.nasıl şikayet ederim nereye??
Tuketıcı haklarına, cimere sıkayet edebilirsiniz, netten alısverıs sıkıntı oluyor ozellıkle guvenılır degılse mahatap bulamıyorsunuz

X