Instagram alışverişinde başıma gelen!!

pembe dusler

Guru
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2010
1.039
359
Merhaba instragamdan oğluma kızıma kıyafet aldım ödemeyi EFT yaptık.Lakşn gelen kıyafetler istediklerim değil ikiside farklı baska kıyafet gönderilmiş.dm den yazdım cevap yok.görüyo cevap yazmıyo pislik.sonra baktım sayfasında ne kadar resim varsa silmiş.şimdi napmslıyım 14 gün içinde iade istenebiliyomuş ama karsında muhatabım yokki napmalıyım acaba.nasıl şikayet ederim nereye??

Merhaba instragamdan oğluma kızıma kıyafet aldım ödemeyi EFT yaptık.Lakşn gelen kıyafetler istediklerim değil ikiside farklı baska kıyafet gönderilmiş.dm den yazdım cevap yok.görüyo cevap yazmıyo pislik.sonra baktım sayfasında ne kadar resim varsa silmiş.şimdi napmslıyım 14 gün içinde iade istenebiliyomuş ama karsında muhatabım yokki napmalıyım acaba.nasıl şikayet ederim nereye??
mesajlarınızı ss alın hesap ismi ile birlikte şikayetvar.com sitesine yazın genelde orada çözüme ulaştırıyorlar. hukiki yoldan da şikayetçi olun. bu durumlarla karşılaşmamak için instagram üzerinden ürün almayın daha bilindik siteler varken

Bu tarz siparişlerinizi İnstagram üzerinden yapmayın . Güvenilir siteler var .
Ne yapmanız gerekıyor konusunda da açık açık dolandırılmıssınız, hemen şikayetçi olun.
İşte nereye şikayet edeceğimi bilmiyorum.internette tüketici 14 gün içinde geri iade isteyebilir diyor firmaya.ama muhatap yokki karsımda nasıl yapıcam

İşte bu yüzden adını sanını bilmediğimiz özellikle de instagram sayfaları gibi arkası boş sayfalardan alışveriş yapmamalıyız.
Geçmiş olsun. İnşaAllah ödediğiniz tutar çok değildir.

İnstagramdan tek bir sefer alışveriş yaptım. Hep dikkat ederm yorumlara başka satış yaptıkları insanların yorumları yada mesajları paylaşılMış mı diye. Birde kapıda ödeme seçeneği olması bana daha bi güven veriyor. Umarım yüksek meblağlı değildir tutar. Geçmiş olsun

bu tür sayfaları ifşa eden sayfalar vardı eskiden . Hala varsa yazında başkalarını kandırmasınlar bari .

İnstagram'dan ASLA eft/havale ile alışveriş yapılmaz. Ben başka bir aracı şirketle bağlantı olmadan asla insta butiklerinden alışveriş yapmam ama siz yapacaksanız bile kredi kartıyla yapın lütfen.

Geçmiş olsun şikayet etseniz de pek bi sonuca ulaşılmaz. Bu tarz yerlerden bir daha alış veriş yapmayın çoğu dolandırıcı çünkü güvenilir siteler varken instagramı tercih etmeyin

X