Instagram alışverişinde başıma gelen!!

pembe dusler

Guru
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2010
1.039
359
Merhaba instragamdan alışveriş yaptım kıyafetler aldım kızıma ve oğluma.ürünlrr elime ulaştı ama baktımki sipariş ettiğim kıyafetler değil farklı şeyler gelmiş.adama yazdım .gördü cevap yazmadı.sonra baktım sayfasındaki bütüün fotoları silmiş .ne yapmalıyım parayı ödemiş olduk EFT. ilk defa böyle bişey geliyor basıma.nereye nasıl şikayet ederim şerefsizden ses yok .naomalıyım yardım lütfen

İnstagramdan aldığınız kişinin sitesi de var mıydı hiç baktınız mı? Birde eft yaparken alışveriş olarak belirttiniz mi? eft bilgilerinden yine şikayet edebilirsiniz. Normalde site bilgileri daha ayrıntılı oluyor ama yoksa da siz tüketici haklarına gidin.

İnstagramdan aldığınız kişinin sitesi de var mıydı hiç baktınız mı? Birde eft yaparken alışveriş olarak belirttiniz mi? eft bilgilerinden yine şikayet edebilirsiniz. Normalde site bilgileri daha ayrıntılı oluyor ama yoksa da siz tüketici haklarına gidin.
Evet sitesi vardı ama ben yazdıktan sonra resımleri silmiş boş sayfa şimdi.

Evet sitesi vardı ama ben yazdıktan sonra resımleri silmiş boş sayfa şimdi.
Siz direk tüketici haklarına gidin onlar yardımcı olur. Zaten eft yaptığınız banka hesabınızda görülür. Dekont isterler. Hatta tüketici haklarına gitmeden dekontu çıktı yapıp götürün mutlaka isterler. Mesajlarda mı yok hiç? Nasıl sipariş verdiniz? Yani ne dediniz karşı tarafa? Ekran resmini çekseydiniz keşke. Eft olaylarına hiç girmeyin. Hatta instagram olayına hiç girmeyin. Ben alacaksam bile sitenin adını google da yazar şikayet var mı varsa da ne tür konularda diye bakarım. Trendyoldan o yüzden vazgeçmiyorum. Satıcı yanlış veya eksik ürün gönderse dahi müşteri hizmetleri ilgilenmek zorunda ki dün benzer olayı yaşadım. Lale soğanı sipariş ettim 18 tane soğanlar çürük gelmiş. Neyse ki alışkanlık haline getirdim paketi açarken videoya alırım her zaman. Resimlerini de çekip attım müşteri hizmetlerine. Hemen dönüş sağladılar '' biz gerekli işlemleri sağlayacağız siz iade ediniz zaten resimlerde çürük olduğu gayet net belli merak etmeyin '' dediler. Biraz uğraştırır ama hakkınızı alırsınız. Güvenilir olmayan firmalara ucuz diye bakmayın bile.

Instagram da benden dolandırıldım nikah şekeri alırken. Param çöpe gitti ürünlerde gelmedi. Sayfa hala aktif olmasına rağmen tüketici haklarına başvurdum hiçbir sonuç alamadım. Maalesef

Merhaba instragamdan alışveriş yaptım kıyafetler aldım kızıma ve oğluma.ürünlrr elime ulaştı ama baktımki sipariş ettiğim kıyafetler değil farklı şeyler gelmiş.adama yazdım .gördü cevap yazmadı.sonra baktım sayfasındaki bütüün fotoları silmiş .ne yapmalıyım parayı ödemiş olduk EFT. ilk defa böyle bişey geliyor basıma.nereye nasıl şikayet ederim şerefsizden ses yok .naomalıyım yardım lütfen
EFT ise sıkıntı. Instagram da güvenilir değil.bilinen platformlarda mağazaları yoksa alışveriş yapmayın 5-10lira fazla olsun bilinen mağaza olsun.

X