inşallah bu ay hamile kalırım :) dualarınızı bekliyorum

tubilisah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
56
0
40
arkadaşlar 2 aydır denemelerimiz boşa çıkıyordu ve doktor takibe almaya karar verdi her hafta gittim geldim doktoruma normalde adet gününden 14 gün sonra olması gereken yumurtlamam adetten 5gün sonra oluyomuş doktorum yumurtlaman çok erken oluyor dedi adetim düzenli ama erken oldugu için yumurtlama gününü yanlış hesaplamışız ama bu ay dediği gibi yaptık inşallah hamile kalırım ne olursunuz dua edin haftaya kanda gebelik arancak heyecandan ölcem dualarınızı bekliyorum :):sm_cool:

Son düzenleme:
inşallah cnm,bende bu ay dr.gittim,ama ben geç yumurtluyorum...bakalım inşallah tutar

aynen ben de canım geç yumurtlama durumu pko varmış ama sadece geç yumurtlamama sebep oluyormuş görünüm şeklindeymiş sadece.ben de dikkat ettim öyle diyince gerçekten geç yumurtluyorum. zaten bu ay ilk denememiz. inşallah hepimizin hakkında hayırlısı olur

arkadaşlar 2 aydır denemelerimiz boşa çıkıyordu ve doktor takibe almaya karar verdi her hafta gittim geldim doktoruma normalde adet gününden 14 gün sonra olması gereken yumurtlamam adetten 5gün sonra oluyomuş doktorum yumurtlaman çok erken oluyor dedi adetim düzenli ama erken oldugu için yumurtlama gününü yanlış hesaplamışız ama bu ay dediği gibi yaptık inşallah hamile kalırım ne olursunuz dua edin haftaya kanda gebelik arancak heyecandan ölcem dualarınızı bekliyorum :):sm_cool:

Allahım hakkında hayırlısını versin canım... Dualarımız seninle ve anne olmak isteyen herkesle.... Rabbim hepinize en kısa zamanda anneliği tattırsın inşAllah....

İnşallah hamile kalırsın...ben de 3 aydır hamile kalmak için uğraşıyorum.hormon testi yaptırmıştım.değerler biraz yüksek çıkmıştı.doktor hormon testini 1 ay sonra tekrar yapalım dedi... yaptık değerler normal çıktı..bakalım inşallah Allah isteyen herkese versin..

dualarım seninle canım :Saruboceq:inşallah hersey gönlüne göre olur opuyorumnanaktan

çok teşekkür ederim arkadaşlar iananın çok heyecanlıyım inşallah allah tüm isteyenlere bebiş verir en kısa zamanda ama tabiki herşeyin hayırlısı olsun hakkımızda seviyoruz sizleri:)

canım benımde dualarım senınle umarım bebısıne kavusursun sende bıze dua et ınsallah cunkı bende yavrucuk yolu gozleyenlerdenım

merhabalar...ben yeni üye oldum arkadaşlar.ben de bebiş istiyorum.biz geçen ay korunmayı bıraktık.bu ikinci ayımız,ALLAHIM hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin .3 yıllık evliyiz artık istiyor insan .biz de bu sitede buluşalım yani bebiş isteyenler olarak birbirimize destek oluruz hihoyyyt

Dualarım seninle...İnşallah hamilesindir...:CüvCüv: hayırlı haberleri bekliyorum..zemuszemus

merhabalar...ben yeni üye oldum arkadaşlar.ben de bebiş istiyorum.biz geçen ay korunmayı bıraktık.bu ikinci ayımız,ALLAHIM hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin .3 yıllık evliyiz artık istiyor insan .biz de bu sitede buluşalım yani bebiş isteyenler olarak birbirimize destek oluruz hihoyyyt

mrb öznurt, Bizde 3. yılımıza giriyoruz ilk 6 aydan sonra korunmayı bıraktık...Bakalım allah hepimize hayırlı bebişler verir inşallah :CüvCüv: Gelenin o kadar tatlı olduğunu düşününce beklemek bile güzel geliyor insana :emir_bebek: hayırlısıyla bi an önce :CüvCüv: bu halde olmamız dileğiyle :Saruboceq: :Saruboceq:

X