Maske Tarifleri İnanmayacaksınız ama sarmısakla göz rengim açıldı :)

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
:KK1::KK1:

o degilde goz rengini actirmak isteyenlere lazerle goz rengi acma islemlerine baslandi.meksikada deneklerin uzerinde yapilan arastirmalar olumlu sonuclanmis. lazeri gelistiren bilim adami goz icindeki renk pigmentlerini hedef alip onlari ortadan kaldirmayi basarmis. simdi bir suru mavi gozlu meksikali meksikada cirit atiyormus yani :KK1: burdan cikan sonuc aslinda herkes zaten mavi gozlu :KK53:onlari bozan su kahverengi noktaciklar .

adam iyice bi gelistirsin su teknolojiyi, gidip yaptirip, sarimsak yuttum dicem tanidiklarada :KK51:

Ben de tam tersi diye biliyorum,
Normalde herkesin göz rengi koyu kahverengi fakat mutasyon sonucu renkli gözler ortaya çıkmış
Bir damar problemi olduğunu da okumuştum
Yani bu durumda Meksika'da yapılan gözün yapısının bozulmak oluyor

Son düzenleme:
arkadaslar goz rengının degısmesı ımkansız ama parlayabılıyomus begun tvde ızledım papatya cayı ve yesıl cay karıstırıp goze pansuman yapılırsa ıslak bı havluyla falan gozlerınızı dınlendırırsenız gozlerde batma hıssı olmazmış ( ben de bole bı sorun oldugu ıcın denıcem ) ve de goze bı parlaklık gelırmıs ben de bugun gordum denıcem amam etkısını hemen gostercene ınanmıyorum tabı kı her gun denemk lasım denıcem ve paylascam sızlerle bakalım dogru mu :)

Değişik bir olay görünce niye hemen dalga geçer insanımız anlamıyorum.

Ben de şöyle bir yorum yapacağım:

Vücudumuza giren bazı maddelerin belirli organlarda birikme olasılığı var. Mesela bazı ilaçların etken maddeleri karaciğerde yığılma yapar, bazıları ise böbrekte. Cıva ve florür ise diş ve kemiklerde birikerek kendini gösterir.

Şimdi şöyle ki;
- Sarımsağın içinde SÜLFÜRLÜ bileşikler vardır. Sarımsağı yersiniz.
- Sonra üstüne ASİDİK ORTAM oluşturan herhangi birşey daha yersiniz (sirke, portakal suyu, limon, kola, elma vb vb).
- İçtiğiniz sudan ya da meyve sebzenin üstünde kalan ilaçlardan çok az miktarda BAKIR da girer bünyenize.
- Sarımsaktaki sülfür, bu bakırla asidik ortamda birleşince ortaya BAKIR SÜLFAT çıkar.
- Bakır sülfat YEŞİL RENKLİDİR.
- Bu konuda bilgim yok ama bu yeşil renkli bakır sülfatın vücudumuzdaki birikim yeri gözler olabilir, neden olmasın.

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ablam yıllardır hergün düzenli sarımsak yer gözleri hala koyu kahverengi aynı yani bildim bileli :)))) çok saçma yani

ilginçler ilginci:KK35::KK35::KK35:
o kişinin tansiyonu düştüğünden ,yanlış görmüş olmasın göz rengini..

Son düzenleme:
Hanımlar her şeyin fazlası zarar. Sarımsak yemek başka yutmak başka. Göz renginden sıkılanlar için 'lens' gibi bir şey icat edilmiş.

ben kendimi bildim bileli hep kışın yerim sarmısak yutuyorum hatta ama gözlerim hala bal rengi güneşte yeşil oluyor o kadar :) ama sarmısak çok faydalı tabi hiç hastalanmıyorum diyebilirim

benimde gözlerm eskiden kahverengiydi büyüdükçe açıldı ela gibi oldu yediklermzle ilgisi varmıdır bilmiyorum ama durum böyle kardeşimnde aynı şekilde. doğan bebeğin gözleride büyüdükçe farklılaşabiliyor.

X