Maske Tarifleri İnanmayacaksınız ama sarmısakla göz rengim açıldı :)

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

colorfulballoons

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2011
1.981
2.023
bi yakınımdan duymuştum,arkadaşı günde bir diş sarmısak yutarak açık kahverengi gözlerini elaya dönüştürmüş inanamadım :))) sonra ben de denemeye karar verdim,15 gündür devam ediyorum ve ela olan gözlerim şuan iyice yeşile dönmüş durumda.çok enteresan heryerde araştırdım böyle bişey bulamıyorum.kimse bahsetmemiş.saçlarımın dökülmesi de azaldı yanında :))) tavsiye ediyorum herkese :KK76:

Allahım sana geliyorum.
sarımsak göz açsaydı benim gözlerimin şu an koyu kahve yerine bembeyaz olması gerekirdi. kendim kadar sarımsak tüketen adam tanımıyorum bu coğrafyada.
siz gözlerinize bi baktırın bence.

Allahım sana geliyorum.
sarımsak göz açsaydı benim gözlerimin şu an koyu kahve yerine bembeyaz olması gerekirdi. kendim kadar sarımsak tüketen adam tanımıyorum bu coğrafyada.
siz gözlerinize bi baktırın bence.

belki her bünyede aynı etkiyi göstermiyo olabilir.bişey sorucam demişsin ya bembeyaz olurdu şimdiye kadar diye sarmısağı ne zamanıdr diş halinde yutuyosun? :KK34:

gözlerinin eski ve yeni halinin resmi varsa koysana hemen. ben inanmıyorum. çok saçma geldi.

belki her bünyede aynı etkiyi göstermiyo olabilir.bişey sorucam demişsin ya bembeyaz olurdu şimdiye kadar diye sarmısağı ne zamanıdr diş halinde yutuyosun? :KK34:

ben sarımsağı soğan gibi çiğ çiğ yerim. avuçla. pişmemiş yani, sorduğun buysa.

gülmekten öldüm..

sarımsağın genetiğe etki ettiğini ilk kez duyuyorum..

çok yaşa sen kadınlar kulubu; değilse akşam akşam nerden öğrencektim bunu ya :)))

:KK52:

böyle bişeyi ben neden buraya üye olupta sırf kandırmak için yazayım ki?ne çıkarım olabilir?bu ilginç durumu paylaşmak istedim belki başına gelen vardır diye...resim koysam da photoshop dersiniz neden uğraşayım inandırmak için arkadaşlar??? :)))))

bu inanılması gerçekten güç bir iddia.sizde böyle birşeyin etki ettiğine inanmak gerçekten çok zor...ışk oyunu olmuş olabilir,ya da üzerinize giydiğiniz giysinin rengi gözlerinize aksetmiş olabilir ve siz bi anda ela gibi görmüşsünüzdür...mutlaka bi açıklaması vardır ama bunun sarımsakla alakası kesinlikle yoktur.
sarımsağın böyle bi özelliği olsa,her tansyon hastası renkli gözlü olurdu o zaman...

ben de inanmıyodum hadi canımmm ne alaka dedim,kullanıp etkisini gören kişiyi duyunca ama kullanıyorum yaklaşık 15 gün oldu gerçekten eladan yeşile doğru dönmeye başladı.internette araştırmadığım yer kalmadı böyle bişey yok bulamıyorum.bünyeden bünyeye değişen bişey olabilir diye düşünüyorum şimdi...inanmamakta haklısınız kabul kendimden biliyorum,deneyenler olursa burda haberleşelim o zaman.ben burdayım yani

he bu arada küçükken de koyu kahverengiydi gözlerim,4-5 senedir elaya döndü,bu olabiliyomuş tıpta açıklaması var biliyorum.belki de zaten değişime açık olduğu için etki etti...gerçekten nedenini çözemedim.:KK1:

bu da bana komik geldi canım açıkçası...evden çıkmıyosundur sen o zaman.avuç avuç çiğneyerek sarmısak yiyosan vay haline kokmuyo mudur?

haha. işine gelmeyince hemen belaltı vuruyosun bakıyorum.
sen gözlerimin rengi sarımsakla açıldı diyerek ortalıkta dolaşabiliyosan, sarımsak yiyorum diyen niye evden çıkamasın. dimi yani.

haha. işine gelmeyince hemen belaltı vuruyosun bakıyorum.
sen gözlerimin rengi sarımsakla açıldı diyerek ortalıkta dolaşabiliyosan, sarımsak yiyorum diyen niye evden çıkamasın. dimi yani.

valla burda ben hiç bi artniyetim olmadan geldim paylaştım,uydursam niye uydurayım amacım ne olabilir ki :KK66: neyse o zaman inanmayan inanmasın ben paylaştım saygı beklerdim dalga geçileceğine...yine de burdayım deneyip işe yaradığını görenler olursa :KK34:

he bu arada küçükken de koyu kahverengiydi gözlerim,4-5 senedir elaya döndü,bu olabiliyomuş tıpta açıklaması var biliyorum.belki de zaten değişime açık olduğu için etki etti...gerçekten nedenini çözemedim.:KK1:
canım biz türk'üz,hepimiz değişime açığız;ta orta asya'dayken çekik gözlü eciş bücüş bişeydik,anadolu'yu geçtik,trakya'dan çıkarken orta boylu sarışın renkli gözlü olduk çıktık gari.
değişik bi ırkız vesselam,senin küçükken koyu olan gözlerin sonnadan açıldıysa emin ol türk olduğun içindir...:KK9:

Acikcasi bana da sacma geldi.. Ama bi yandan dusunuyorum konuyu acan arkadasin ne cikari olabilir ki? Ben de ela gozluyum, bu geceden itibaren sarimsak yutmaya basliyorum.. 15 gun sonra bi degisme fark edersem yazarim... Zaten sarimsaktan ne zarar gelecek, aksine bisuru yarari var:KK70:

niye dalga geçiyorsunuz kızla; bir şey denemiş, değişimi fark etmiş paylaşmak istemiş; size sarımsak yedirerek ne kazanabilir ki? kimseye de yaranılmıyor. konuşsak suç, konuşmasak ayrı suç. hey allahım :KK70: uygun bir dille saçma olduğunu anlatabilirdiniz, nitekim öyle yapan arkadaşlar da olmuş. bana da saçma geldi; ama dalga geçen arkadaşların yaptığı daha saçma..

X