İlk gece korkusu:( Nolur yardım edinnnnnnnnn

arkadaşım, ilk geceyi şimdiden düşünme o gün geldiğinde her şey doğal olarak ilerliyor.rahat davran acıyabilir de acımayabilir de kişiye göre değişir.tadını çıkar sadece:)

tadını çıkar diyor herkes de gerçekten tad çıkıyor mu ki:26: :18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

biz evlenebilmek için 3buçuk yıldır bekliyoruz, işimiz yoktu knt alacak paramız bile yoktu, çağrılaşırdık o ayrı ben ayrı şehirlerde... şimdi işimiz var ve çok şükür yuvamızı da kurcaz, bu beni korkum olmasa:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18: düşünüyorum çok kötü bişey olsa kimse yapmazdı ve biz olmazdık bile dünyada.artık lise çağındaki küçük kızlar bile(bu durumu asla uygun bulmuyorum) yapıyo diye hep kendimi ağrımadığı konusunda telkin ediyorum ama ilk 5dakika iyi sonra yine:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:ve ben nasıl korunacağımı da bilmiyorum, tek çözüm hap mı?bana bi akıl verin lütfen

Şimdi sana dünyanın en önemli meselesi gibi gelse de:KK53:, büyük ihtimalle sonraki ilk sabah, unutacaksın..

sadece sevdiğin adamla yaşadığın ilk ve en özel an olarak hatırında kalacak o kadar..

Yani yer yerinden oynamayacak,zelzeleler olmayacak,fazla kuracak büyütcek bir olay değil..

korkulacak birşey hiiçç değil..

Bence düşünme fazla.

Doğum kontrol olarak da, bir doktora gitsen iyi olur..

Korkudan ölüyorum nolur yardım edin uyuyamıyorum yemek yiyorum hep aklımda:KK43: utancımdan kimseye diyemiyorum da:KK43: ve nasıl korunuyorsunuz doğum kontrol hapları?????? çok ağrımaz değil mi:KK43::KK15:
canımmm yhaaa benım de ilk gecem aklıma geldı bende aynıydım senınle çok korkuodummm etrafımdakıler acır falan dedı bende öyle buyuttum kı gözumde 3 gun acıdı sonrada sunu farkettım aslında o kadar da acımamıstı sadece kendımı acıyacak dıye sartladıım için acıomus gıbı gelıodu tabı hemen şıp dıye normal zamankı gıbı olmuyo bı ıkı hafta alıo tam ilişkinin olması ama inan hiç acımıoo benı dınle sennn muckkk başarılar canım:KK53::KK53::KK53:

:44: sarılıp uyumak daha güzel bence:KK16::KK16::KK16: ya şu ilk gece bi geçseydi, düğünü ertelemeye bile kalktım sırf bu korkudan, nişanlım onu sevmediğimi bile düşündü:KK43::KK43: sonra asıl sebebi söylemek zorunda kaldım, o kadar üzüldü ki ben kaba bi adam mıyım diye:KK43:[/QUOT
korkmana hiç gerek yok ama kendini rahatlatmak için o gece sarılıp uyuyabilirsiniz yani,önceden planlama sadece

canımmm yhaaa benım de ilk gecem aklıma geldı bende aynıydım senınle çok korkuodummm etrafımdakıler acır falan dedı bende öyle buyuttum kı gözumde 3 gun acıdı sonrada sunu farkettım aslında o kadar da acımamıstı sadece kendımı acıyacak dıye sartladıım için acıomus gıbı gelıodu tabı hemen şıp dıye normal zamankı gıbı olmuyo bı ıkı hafta alıo tam ilişkinin olması ama inan hiç acımıoo benı dınle sennn muckkk başarılar canım:KK53::KK53::KK53:

umarım dediğiniz gibi olur:KK17: çok uzatıyorum ama niyese ben hala ikna olmuyorum o kadar yerleşmiş ki kafama bu ağrı:18: annem bile ağrır dayan dedi:18:

kesinlikle korkmanı gerilmeni gerektirecek bişey yok.. çok rahat ol ve gecenin romantizmin tadını çıkar.. ilk gece tamamen olacak diye bişey yok zaten.. genellikle ilk gece denemeler olur.. ama kızın gerginliğinden dolayı tam ilişki olamadan bırakılır.. dayanabildiğin kadar dayan eşinde sakin ve yumuşak olsun.. yavaş yavaş denemeler yapın.. içine girsin fakat canın yanarsa boşalana kadar zorlamasın seni ve bıraksın.. gerekirse ertesi gün devam edersiniz.. (biraz açık yazdım ama sen daha rahat anla diye kusura bakma)
birçoğumuzun böyle olmuştur emin ol..

ilk günler için bence hap kullan... prezervatifle ilk zamanlar pek rahat olmayabilir.. ama öncelikle bi doktora git ve en az 1 ay önce hapa başlamış ol..

kesinlikle korkmanı gerilmeni gerektirecek bişey yok.. çok rahat ol ve gecenin romantizmin tadını çıkar.. ilk gece tamamen olacak diye bişey yok zaten.. genellikle ilk gece denemeler olur.. ama kızın gerginliğinden dolayı tam ilişki olamadan bırakılır.. dayanabildiğin kadar dayan eşinde sakin ve yumuşak olsun.. yavaş yavaş denemeler yapın.. içine girsin fakat canın yanarsa boşalana kadar zorlamasın seni ve bıraksın.. gerekirse ertesi gün devam edersiniz.. (biraz açık yazdım ama sen daha rahat anla diye kusura bakma)
birçoğumuzun böyle olmuştur emin ol..

ilk günler için bence hap kullan... prezervatifle ilk zamanlar pek rahat olmayabilir.. ama öncelikle bi doktora git ve en az 1 ay önce hapa başlamış ol..

çok teşekkür ederim canım

umarım dediğiniz gibi olur:KK17: çok uzatıyorum ama niyese ben hala ikna olmuyorum o kadar yerleşmiş ki kafama bu ağrı:18: annem bile ağrır dayan dedi:18:
canım bak burda bıssuru topık var vajınısmusla ılgılı mazallah bole takıntı halıne getıreceksen vajınısmu olursun 1 sene açamassın kendını amannnnn dıyım sana kafana vurcaz ıllaaa acımıo dıye aaaaaaaaa:KK20::KK20: acıo da dayanılmıcak bişy dııl kı sen hiç yemek yaparken parmaanı falan kanatmadın mı onu n gıbı bişiyyyyy işte accık yürekli ol millet çatır çatır douruyoo

2 ay kalmış canım nasipse,boş yere sıkma sevdiğinin canını..
bak o da anlayış göstermiş,ki göstermek zorunda..

dediğim gibi anı yaşa:KK34: bu günleri görmek,heleki sevdiği ilk adamla bu günleri görmek isteyen çok var,o yüzden tadını çıkar:KK54:

canım bak burda bıssuru topık var vajınısmusla ılgılı mazallah bole takıntı halıne getıreceksen vajınısmu olursun 1 sene açamassın kendını amannnnn dıyım sana kafana vurcaz ıllaaa acımıo dıye aaaaaaaaa:KK20::KK20: acıo da dayanılmıcak bişy dııl kı sen hiç yemek yaparken parmaanı falan kanatmadın mı onu n gıbı bişiyyyyy işte accık yürekli ol millet çatır çatır douruyoo

Allah korusun canım, iyi ki paylaşmışım bu korkumu burda, biraz daha rahatladım

Korkudan ölüyorum nolur yardım edin uyuyamıyorum yemek yiyorum hep aklımda:KK43: utancımdan kimseye diyemiyorum da:KK43: ve nasıl korunuyorsunuz doğum kontrol hapları?????? çok ağrımaz değil mi:KK43::KK15:

Canım, benim hiççç korkma. sana çok basit bir şekilde anlatayım. Şimdi sivrisinek bizi fark etmeden ısır gider, hissetmeyiz sadece ısırıp gittikten sonra acısını var kaşıntısını fark ederiz. Bu durumda onun gibi birşey. Birde kendini kasmaman lazım. Eşinle görücü usulü değilde kendi anlaşmanla evleniyorsan zaten hiç dert etme. İlk ön sevişmeyle başlarsan zaten o anı hissetmeden kendiliğinden olu verir. Sen bile ne olduğuunu fark etmezsin. İlk geceden sonra 2-3 gün ilişkiye girmeyin biraz rahim toparlansın. Biraz acık konuştum ama ayıp birşey değil bunlar, olan şeyler ve olması gereken şeyler. Sakın endişe yapma bunun için, sen bunları düşünürsen asıl o zaman kötü olur kasma gayet, gevşemen lazım. Bu gece yapabilirseniz güzelce yeşil çay iç sakinleş, yada sakinleştiren bir çay iç. Allah bir ömür boyu mutlu etsin.

Son düzenleme:
arkadaşlar gerçekten bütün samimiyetimle söylüyorum hepinize çok teşekkür ediyorum, büyük sevaba giriyorsunuz gerçekten. rahatladım biraz, hala korkum var gerçi bu bütün kızlarda vardır herhalde. ama daha önceki korkum korkunçtu.ne yemek yiyebiliyor ne uyuyabiliyordum:KK43: acaba hiç çok ağrı çeken var mı???????:18::18::18::18:

Canım, benim hiççç korkma. sana çok basit bir şekilde anlatayım. Şimdi sivrisinek bizi fark etmeden ısır gider, hissetmeyiz sadece ısırıp gittikten sonra acısını var kaşıntısını fark ederiz. Bu durumda onun gibi birşey. Birde kendini kasmaman lazım. Eşinle görücü usulü değilde kendi anlaşmanla evleniyorsan zaten hiç dert etme. İlk ön sevişmeyle başlarsan zaten o anı hissetmeden kendiliğinden olu verir. Sen bile ne olduğuunu fark etmezsin. İlk geceden sonra 2-3 gün ilişkiye girmeyin biraz rahim toparlansın. Biraz acık konuştum ama ayıp birşey değil bunlar, olan şeyler ve olması gereken şeyler. Sakın endişe yapma bunun için, sen bunları düşünürsen asıl o zaman kötü olur kasma gayet, gevşemen lazım. Bu gece yapabilirseniz güzelce yeşil çay iç sakinleş, yada sakinleştiren bir çay iç. Allah bir ömür boyu mutlu etsin.

çok sağol canım Allah sizi de ömür boyu mutlu etsin. ben ilkokulda aşıdan da korkup kaçmıştım:KK52: hala büyümemişim demek ki. peki korunma olarak ne önerirsin canım?

arkadaşlar gerçekten bütün samimiyetimle söylüyorum hepinize çok teşekkür ediyorum, büyük sevaba giriyorsunuz gerçekten. rahatladım biraz, hala korkum var gerçi bu bütün kızlarda vardır herhalde. ama daha önceki korkum korkunçtu.ne yemek yiyebiliyor ne uyuyabiliyordum:KK43: acaba hiç çok ağrı çeken var mı???????:18::18::18::18:

Çok acı çeken olabilir o da ancak şu durumlarda olur. vajinismus diye bir rahatsızlık var kasılmalardan dolayı oluşan durumlarda olabilir. birde evlendiği kişi ile ön sevişmede haz almazsa yani sıvı gelmezse acıma olabilir. O sıvı sayesinde erkek organı daha rahat temasa geçer. Bunun için sen rahat olursan partnerinde rahat olur, sen o gün kendini gevşek bırak sadece olması gereken bir görevmiş gibi değil de zevk almaya çalış gerisini partnerine bırak.

Son düzenleme:
ben ewleneli 2.5 ay oldu hala olmadı :KK43: inş senin olur benim korku takıntımda yoktu ama olmuyor kafayı yicem:KK43: :KK43:

X