İlk gece korkusu:( Nolur yardım edinnnnnnnnn

melekpamukipek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2013
119
35
Korkudan ölüyorum nolur yardım edin uyuyamıyorum yemek yiyorum hep aklımda:KK43: utancımdan kimseye diyemiyorum da:KK43: ve nasıl korunuyorsunuz doğum kontrol hapları?????? çok ağrımaz değil mi:KK43::KK15:

Korkudan ölüyorum nolur yardım edin uyuyamıyorum yemek yiyorum hep aklımda:KK43: utancımdan kimseye diyemiyorum da:KK43: ve nasıl korunuyorsunuz doğum kontrol hapları?????? çok ağrımaz değil mi:KK43::KK15:

geçtikten sonra boşuna korkmuşum diyeceksin.kafana takma.en önemli şey rahat olman kendini kasmaman.bu kadar dert edilecek şey değil inan.ben vücuduma etki edecek şeylerden uzak duruyorum.onun için prezervatiften yana kullanıyorum tercihimi.

canım doğru söylüyorsun değil mi? inanamıyorum bi türlü içim soğumuyor:KK43: keşke erkek olsaydım:KK43: hep çok ağrır diyorlar çevremde
yok arkadaşım daha neler rahat olman gerekiyor, bu kadar tedirgin oluyorsan ilk gece hurra mevzuya girmeyin, ufak ufak öpüşün koklaşın:KK53:yavaş başlasın her şey senin için o zaman rahatlarsın panik olmanı gerektirecek hiçbir şey yok relakssssssss:KK14::KK14:

çok teşekkür ederim ilginiz için, umarım öyle olur. annem bile ağrır dayan falan bilmem ne, en çok da onun yüzünden bu dayanılmaz korkum... ve ben nasıl korunacağımı bile bilmiyorummmmmmm...

sevdiğin adamla evlenirsen, bence aklına bile gelmez..yeterki o anı yaşa.
anneler,teyzeler,yengeler.. boşver dinleme,eskiden öyleymiş,çunki çoğu sevmediği,tanımadığı birine eş olmuş.
tadını çıkar bu günlerin:KK54::KK34:

ağrı falan olmuyor canım doğal bir süreç sonuçta kendini boşuna strese sokma arkadaşların dediği gibi anı yaşa kendiliğinden gelişir gerisi

Canim sen bosver herkes konusur..
ilk gece tabiki biraz agrir ama sen kendini kasarsan daha cok agrir..
o yuzden sevdigin adamsa daha rahat ol o geceyi cok guzel gecirmen lazim..
aslinda daha cok is erkege dusuyo seni rahatlatmasi lazim.. yavas yavas..

korkman normal.. bizde gectik bu yollardan bizde korktuk ama bakiyorum bosuna o kadar korkmusum..;:KK34::KK34::KK34::KK34:

çok teşekkür ederim hepinize gerçekten. kendimi ne kadar teskin etsem de rahatlamayı başaramıyorum. evet arkadaşlar sevdiğim adamla evleniyorum çok seviyorum hem de:):KK16::KK16: zaten bu kadar sevmesem bu korkuya tahammül edemez kaçardım:) şu an rahatım ama eminim 5dakika sonra yine başlayacak içimin burulması:KK43::KK43::18: bi geçseydi şu ilk gece ya aklımı kaçırcam artık. ben hipotiroidit hastasıyım, doğum kontrol hapı kullanırsam zararı olur mu bilmiyorum, hiçbişey bilmiyorum kafam allak bullak:KK15::KK5:

Sevdigin adamla bu hayatta yasanabilecek en guzel seyi yasayacaksin
Hic korkma dusunme gozunde buyutme
Sevdigine doyasiya saril, kokusunu icine cek
Kendini onun killarina birak
Ve sadece mutlu ol

Dunyadaki en guzel seyin cinsellik oldugunu soyluyorlar
Guzel dusun ki her sey guzel olsun

Ne kadar sansli oldugunu dusun
Kendi ulkemizde yanibasimizda kizlar istemedikleri adamlarla evleniyor
Tanimadigi sevmedigi bir adamin koynuna giriyor
Sevdigin adamla evlenecegin icin cok cok sanslisin
Lutfen bunu kendine zehir etme :KK16:

Geceyi ne kendine nede ona zehir et sevdigim adamla yasayabilecegin en guzel an bu tadini cikar korkma rahat ol gevse biraz akisina birak bosuna korkmusum diyeceksin sabah olunca:-)

bende cok korkuyorum tedirginim 5 gün sonra düğünüm var..korkum acımasından değil dee..ilk defa yaşıcam kız olmucam artık kadın olucam o yüzden tedirginim.. :KK52::KK53:

Sevdigin adamla bu hayatta yasanabilecek en guzel seyi yasayacaksin
Hic korkma dusunme gozunde buyutme
Sevdigine doyasiya saril, kokusunu icine cek
Kendini onun killarina birak
Ve sadece mutlu ol

Dunyadaki en guzel seyin cinsellik oldugunu soyluyorlar
Guzel dusun ki her sey guzel olsun

Ne kadar sansli oldugunu dusun
Kendi ulkemizde yanibasimizda kizlar istemedikleri adamlarla evleniyor
Tanimadigi sevmedigi bir adamin koynuna giriyor
Sevdigin adamla evlenecegin icin cok cok sanslisin
Lutfen bunu kendine zehir etme :KK16:

kız dişiim ne ettin sen öylee,gözlerim dolduu,nasıl geçer bu günler:KK31: :KK14:

çok teşekkür ederim hepinize gerçekten. kendimi ne kadar teskin etsem de rahatlamayı başaramıyorum. evet arkadaşlar sevdiğim adamla evleniyorum çok seviyorum hem de:):KK16::KK16: zaten bu kadar sevmesem bu korkuya tahammül edemez kaçardım:) şu an rahatım ama eminim 5dakika sonra yine başlayacak içimin burulması:KK43::KK43::18: bi geçseydi şu ilk gece ya aklımı kaçırcam artık. ben hipotiroidit hastasıyım, doğum kontrol hapı kullanırsam zararı olur mu bilmiyorum, hiçbişey bilmiyorum kafam allak bullak:KK15::KK5:

düğün ne zaman canım?
seni aşırı çok korkutmuşlar canım ya,takma kimsenin lafını..:KK54:
hatta konuşabiliyosan nişanlınla(bilmiyorum nişanlımısınız ama) konuş.. eminim rahatlarsın..:KK54:
tek derdin bu olsun sıkma canını:KK54:

bende cok korkuyorum tedirginim 5 gün sonra düğünüm var..korkum acımasından değil dee..ilk defa yaşıcam kız olmucam artık kadın olucam o yüzden tedirginim.. :KK52::KK53:

maşallah ne güzel 5 gününüz kalmış:nazar::nazar::nazar::KK16:
tebrik etmeden geçemedim,inşallah bizde böyle son günleri saydığımız günleri görrürüz:nazar::KK31:

bence kimseyi dinleme rahat ol herkesin dediği gibi..
hayatında bir defa ve ilk defa özel bir gece hayal et sevdiğin adamın helali olucaksın
Tek ona ait olucaksın.. o kadar güzel bişey ki daha sonra bu kadar dert ettiğime değmezmiş diyeceksin.
bide herkesin fiziksel özelliği farklı kimi hiç hissetmezken kimi çok hissederek geçiriyo
insanların ilk gece hikayelerini çok dinlersen etki altında kalıp korkudan yapamassın
akışına bırak ve hiiç düşünme herkes nasıl yapıyosa sende öyle yapıcaksın :)
korunmaa olarak ilk gece zaten uzun sürmez ki yani hiç bişey kullanmayın daha sonrası prezervatif iyi
ben hap kullanmadım çok yan etkisi var.

kız dişiim ne ettin sen öylee,gözlerim dolduu,nasıl geçer bu günler:KK31: :KK14:

düğün ne zaman canım?
hatta konuşabiliyosan nişanlınla(bilmiyorum nişanlımısınız ama) konuş.. eminim rahatlarsın..:KK54:

tebrik etmeden geçemedim,inşallah bizde böyle son günleri saydığımız günleri görrürüz:nazar::KK31:

Valla nasil gececek kuzum bu gunler :KK50:
Sana katiliyorum canim biraz nisanlisiyla bu konular hakkinda sohbet edebilir

arkadaşım, ilk geceyi şimdiden düşünme o gün geldiğinde her şey doğal olarak ilerliyor.rahat davran acıyabilir de acımayabilir de kişiye göre değişir.tadını çıkar sadece:)

düğün ne zaman canım?

nişanlıyım canım evet tam 2 ay sonra da düğün.konuşuyorum canım, benim saçma sapan hareketlerimden de anlamış zaten:KK16: zaten onun telkinleri ve bu anlayışı olmasa ben delirirdim:18: o bu kadar anlayışlı oldukça ben kendimi daha kötü hissediyorum onu mutlu etmek istiyorum, üzülüyor benim yüzümden :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: ve bu adam benim ilk sevdiğim

ben son günlere gelince nereye kaçarım acabaaaaaa:KK55:

X