İlk defa çok severek bi elbise buldum , arkadaşım düğün elbisesi işyerinde giyilmez dedi ? ;(

Valla boyum 1.55 cidden kötü duruyor bu fizik yakından hiç gusel değilimdir mesela ama düğün arefesi o kadar yorgunum ki ;(
olsun 1,55 çok kısa sayılmaz, kısa uzun değil de vücudunun orantılı ve düzgün olması önemli olan, bir kadına en yakışan bir fiziğe sahipsin, özgüvenli ol, sen gözel karısan :KK66:

olsun 1,55 çok kısa sayılmaz, kısa uzun değil de vücudunun orantılı ve düzgün olması önemli olan, bir kadına en yakışan bir fiziğe sahipsin, özgüvenli ol, sen gözel karısan :KK66:
ayyy
ayyy çok teşekkür ediyorum ya valla sabah sabah okuyunca bi modum yerine geliyor tüm kötü yorumların ardından böyle güzel bakan güzel yürekli insanlarda var mı diye düşünmüştüm , ama son konularım da artık kalbim kırılmıyor ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Öncelikle elbise çok yakışmış. Yok basenlisin yok şöylesin diyenlere aldırmayın fiziğiniz gayet güzel. Elbette kısa deri ceket, postal ya da kısa kot ceket ve beyaz spor birkaç zincir kolye daha Hafif günlük makyaj ve uğraşılmamış bir ay kuyruğu ile gayet olur.

Merhaba post baya eskiymiş ama söylemek istedim kusura bakma arkadaşın kıskanmış o kişiye herşeyini anlatmıyosundur umarım vücut hattına oturan bir elbise evet ama hem iş hem düğünde giyinilecek bir elbise işe bunla gidilmez diyemeyiz trench coat ile kombin yapabilirsin:)

Merhaba post baya eskiymiş ama söylemek istedim kusura bakma arkadaşın kıskanmış o kişiye herşeyini anlatmıyosundur umarım vücut hattına oturan bir elbise evet ama hem iş hem düğünde giyinilecek bir elbise işe bunla gidilmez diyemeyiz trench coat ile kombin yapabilirsin:)
Evlenince terk-i diyar etti.

X