İlk defa çok severek bi elbise buldum , arkadaşım düğün elbisesi işyerinde giyilmez dedi ? ;(

Çalıştığım bir şirkette patronun asistani boynu inci dikişli çift kat elbise ile gelmişti. Rengi de pembe gibi bişeydi.
Patron bi daha bu elbise ile işe gelme demişti😂😂😂.

Sizin elbise de sorun yok ama tek giyilip işe gidilmez.
Arkadaşlar yazmış gömlek / ceket / çok hoş hırkalar var ceket tarzı, bu elbise iyi güzel olur.
Altına bot vs elinde ne varsa uygun ayakkabı / bot yap kolbinini. Sık parfümünü git işe…

Ya sen niye insanların ne söylediğine bu kadar takılıyorsun ki zorunlu? Canın ister tayt giyersin, canın ister etek ya da elbise giyersin kime ne ki?
Kendine ne yakıştırıyorsan onu giy ama lütfen geçen paylaştığın siyah elbiseyi giyme o sana büyüktü 🥹

Ya sen niye insanların ne söylediğine bu kadar takılıyorsun ki zorunlu? Canın ister tayt giyersin, canın ister etek ya da elbise giyersin kime ne ki?
Kendine ne yakıştırıyorsan onu giy ama lütfen geçen paylaştığın siyah elbiseyi giyme o sana büyüktü 🥹
Ayyy yok yok iyiki geri iade ettim onu buraya sormasam kesin onu giyer giderdim 🤣🤣🤣

Düğün elbisesiyle alakası yok inşallah o arkadaş düğünlere böyle gitmiyodur, ama elbise beni fotoğraftan bile aşırı darladı 🫠🫠 Boğucu bir elbise

Arkadasiniz sade giyinen birisi sanirim. Bu tarz konularda herkesten tavsiye almamak lazim bence. Sevdiyseniz giyin. Bence giyilir ve cok da yakismis masallah

X