İkinci bebek olmalı mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Riskin yüksek oldugu gercegimi varmis C Calcifer gec bebek getirmek isteyenlerin umudu simdi nerede ? sen yorumunu begeniyorsunuz bir banami yüklenirsiniz simdi bu kadin ne yapsin yasinimi kücültsün ??
Ayrica kadinin yasini kucultmesine ne gerek var? Konudan da anlasildigi uzere zaten cok da istekli degil hatta istememe sebepleri daha agir basıyor.

30 yas üzerimi saka misiniz 40 yas uzeri desen anlarimda yani herkes 20 ki yaslarda zorunlu bebekli getirmelimi yani sizlerinde dedikleri mantiga hic uymuyor mantikli olarak bakmak lazim hadi bende kaynak istiyorum yas olarak hani nerde ben yasa takildim evet bende duymustum ama 40 yas uzeri sizden daha iyi sartlarda olmakla ne alakasi var 30lu yaslarda riskli diye cocukmu getirmeyelim sacmalik yani

Ay Melisa ne saçmalıyorsun ya. Haklı değilsin boşuna uğraşma. Hiç mi kadın doğumcunla konuşmadın hiç mi bilgi sahibi değilsin ya. elinin altında internet var aç oku. Senin gibi kaynakları kendi içimizde yazmıyoruz. Bu kafa ile bir de 3. çocuğu mu yapacaksın. Şaka gibisin gerçekten

Ayrica kadinin yasini kucultmesine ne gerek var? Konudan da anlasildigi uzere zaten cok da istekli degil hatta istememe sebepleri dsha agir basıyor.

Tepki alınca bir şekilde kendini haklı çıkarmaya çalışıyor. Sadece dünyaya çocuk getirmiş ama nasıl olur ne olur hiç araştırmamış. 3. çocuğu yapacakmış bir de :ruh:

Ay Melisa ne saçmalıyorsun ya. Haklı değilsin boşuma uğraşma. Hiç mi kadın doğumcunla konuşmadın hiç mi bilgi sahibi değilsin ya. elinin altında internet var aç oku. Senin gibi kaynakları kendi içimizde yazmıyoruz. Bu kafa ile bir de 3. çocuğu mu yapacaksın. Şaka gibisin gerçekten
Doktorum oturmus 30 lu yaslarda getirmemi demis Valla sasirdim zaten belli testlerden gecerek bebegimi getirdim ama bu tamamen tercih burada zaten 3.cüyüde düsünecegim icin yine testlerden gececegim bari diyin belli testlerden gecerek getirin simdi sen getirme demende yanlis umudumu kiriyorsun önceki mesajlarinla celistin sende kusura bakma sen 30lu yaslarda hicmi bebe getirmedin

Ben 3'le de kalacagini düşünmüyorum ne de olsa 40'a kadar yolu var 🤷
Alla alla benim üstümden bu kadar konusmak ne :KK12:cesaret yoruma bak sen düsünmüyorum bak bak bende cahil degilim belli testlerden geceriz herhalde 30 yastan sonra getirmeyin üstüne bas bas konusmana sözüm herkes cahil bir sen iyisin

eşinizle ilişkiniz sağlamsa, şimdiye kadar boşanmayı hiç düşünmediyseniz, kendinizi de hayattan kopmuş hissetmiyorsanız, maddi olarak yetebilecekseniz ikinci çocuğu düşünebilirsiniz.

Alla alla benim üstümden bu kadar konusmak ne :KK12:cesaret yoruma bak sen düsünmüyorum bak bak bende cahil degilim belli testlerden geceriz herhalde 30 yastan sonra getirmeyin üstüne bas bas konusmana sözüm herkes cahil bir sen iyisin
Ben 30 yastan bahsetmedim yalniz. Konu sahibi 40 olacak.
35 yas üzerinin risk olduğunu bilim kabul etmis siz etseniz ne etmeseniz ne ya 🤣
Evet çok şükür çok iyiyim 😎

olmadan testler yapiyorum
Hamile kalmadan yapilan testlerle bunlar belirleniyorsa hamilelikteki ikili, üçlü, dörtlü tarama testleri, ayrıntılı ultrasonlar, seker yüklemeleri ne icin yapiliyor mesela? Halbuki hamile kalmadan risk olmadığını gorecektik? Buna da bilimsel bir aciklama getirirseniz ikna olacagiz.

Ben 30 yastan bahsetmedim yalniz. Konu sahibi 40 olacak.
35 yas üzerinin risk olduğunu bilim kabul etmis siz etseniz ne etmeseniz ne ya 🤣
Evet çok şükür çok iyiyim 😎
Demek 35 yas üzeri sasirdim 40 yas üzeri diye biliyordum o kadar erken yok ben kabul ederim canim sadece getirmeyin deme hakkiniz yok testlerinden gecer getirirler ben veya onlar size soracak degil adima yorum yapma 4.cü elbette düsünmüyorum dalga gecmeyide birakin

Hamile kalmadan yapilan testlerle bunlar belirleniyorsa hamilelikteki ikili, üçlü, dörtlü tarama testleri, ayrıntılı ultrasonlar, seker yüklemeleri ne icin yapiliyor mesela? Halbuki hamile kalmadan risk olmadığını gorecektik? Buna da bilimsel bir aciklama getirirseniz ikna olacagiz.
benim zaten riskli hani yastan dolayi degil ilk cocugumdan dolayi dedigim genetik test yumurtanin sagligi onlar herkes icin hamileyken zaten zorunlu ama insanlar hamile kalmadan otizm testlerinden gecmeli genetik testlerden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X