İğneli Epilasyon İğneli epilasyon uzmanının paylaşım alanı

merhaba aysel hanım. Yardımınıza ihtiyacım var.İğnliyle sağ kol dirseğe kadar 2 saat sol kol dirseğe kadar 3 saat çalışıldı.sonunda sağ kolda özellikle kabuklar düşünce beyaz lekeler oluştu. fotoğraflarıda ekliyorum. Fotograflarda pek belli olmamış ama. Epilasyon yaptıralı üç ayı geçti ne önerirsiniz bana geçer mi bu izler? Şimdeiden çok teşekkür ederim size.
Eki Görüntüle 1057648
Eki Görüntüle 1057660
Eki Görüntüle 1057661

Eklediğiniz fotoğraftan görebildiğim kadarı ile uygulamadan sonra oluştuğunu söylediğiniz beyaz lekelerin nedeninin uygulama ile ilgisi olmayıp uygulamadan sonra oluşan kabukların doğal olmayan yöntemlerle zamanından önce dökülmüş olmasından kaynaklandığını tahmin ediyorum. Bu tür olumsuzluklara neden olunmaması için kabukların kendiliğinden dökülmesi beklenilmeli, kaşıma-keseleme-krem kullanılması gibi etkenlerden uzak durulmalıdır. Bu izlerin zamanla geçeceğini tahmin ediyorum ancak bir dermotoloğa gösterirseniz iyi olur.

merhaba.ben birşey sormak istiyorum.bugün iğneli epilasyon yaptırmak istediğim yerle görüştüm.ilk seansta yüzde kaç azalır diye sordum.yapan kişi bana dediki "ilk seansta bitmesi imkansız.1 sene de anca biter.size kesin bişey söylüyemem.ilk seansta sadece tüyleriniz incelebilir.azalma çok çok az olabilir."
sizce bu yerde iğneli epilasyona başlasam mı?

Tüylerin incelmesi ifadesi dışındaki düşüncelere katılıyorum. Doğru uygulama yapılarak tahrip edilen kökten yeni oluşum sözkonusu değildir. Müteakip uygulamalara ihtiyaç duyulması yaşam döngüleri nedeni ile uygulama anında cild yüzeyinde olmayan tüylere ait müdahale edilemeyen köklerdir. Uzman tercihi tamamen kişisel bir düşüncedir ve buna yorum yapmam doğru olmaz.

Hem profesyonel hem de kişisel kullanım için uygun bir ürün iğneli epilasyon cihazını sipariş etmeyi düşünüyorum. Acaba onu kendin kullanmaya becerebilecek miyim. Özellikle göğüs ve ayak kılları için.

Tercih elbette size ait ancak bu yöntem ile kesin sonuç alınabiliyor olsa biz uzmanlara gerek olmazdı.

Merhaba yaklasik 10 gun oncegogsumdeki 15-20kila igneli epilasyon yaptirmistim henuz kabuklanmalar dusmedi fakat sanki bazilarinin uzerinde kil cikmis gibi geldi mi mumkun mudur bu? Ve sanki bnim aldiklarimin yaninda yeni killar da cikti.. bugun hormon testi yaptrdim yarin sonuc belli olur ama korkuttu bu durum beni cokk..

Eklediğiniz fotoğraftan görebildiğim kadarı ile uygulamadan sonra oluştuğunu söylediğiniz beyaz lekelerin nedeninin uygulama ile ilgisi olmayıp uygulamadan sonra oluşan kabukların doğal olmayan yöntemlerle zamanından önce dökülmüş olmasından kaynaklandığını tahmin ediyorum. Bu tür olumsuzluklara neden olunmaması için kabukların kendiliğinden dökülmesi beklenilmeli, kaşıma-keseleme-krem kullanılması gibi etkenlerden uzak durulmalıdır. Bu izlerin zamanla geçeceğini tahmin ediyorum ancak bir dermotoloğa gösterirseniz iyi olur.

$IMG_20140414_145115.jpg
üst kollarımdada boyle beyaz lekeler var kabuklara hıc mudahalede bulunmadım ama durum boyle 4. aya girdim. Dermotolaga gıttım doktorun cevabı "İğneli epilasyon olur okadar yancak tabı dıye cevap aldım" pek doktor tatmın etmedı cokda ilgilenmedi benimle.

Merhaba aysel hanim. Ben 6 ay once gogus bolgem icin igneli epilasyona gittim ve yapilan bolgem de renk degisimi var. Esmer biriyim epilasyon yapilan bolgem koyulasti ve 6 ay gecmis olmasina ragmen hala normal ten rengime donmedi sizce normal mi bu ne yapmaliyim ?

Görüyorum ki,
İğneli epilasyon konusunda herkes bir arayış içinde.forumda hep belli uzmanların adı geçiyor.bana göre birilerini iyimser bir şekilde yardım etme görüntüsü adı altında,bazı uzmanlar kendi reklamlarını yapmaktalar. Buna bana hiç samimi gelmiyor.bir kere kafamı karıştıran şeylerden biri şu; bir uzman söz de çok yoğun çalışıyor ancak tek tek neredeyse herkesin sorularına koca koca paragraflar halinde detaylı cevap yazıyor.bu vakti nereden buluyor.gerçekten ilginç.ayrıca sorulan sorulara kendisi bizzat cevap yazıyor mu yoksa eşi ya da başka bir yakını onun ağzından cevap mı yazıyor hiç belli değil.
Ben bu noktada bu sitedeki insanların sömürüldüğünü düşünüyorum. Bir şekilde tüylerinden muzdarip olan bayanların zamanlarını,paralarını harcamanın çok yanlış olduğunu düşünüyorum.insanlar burada ismi çok geçiyor diye birilerine güveniyorlar ve görüyorum ki çoğunlukla sonuç hüsran ya da idare eder...Bu sitede çok fazla adı geçmeyen ama bu işe yıllarını vermiş gerçek uzmanlar var.çünkü bu uzmanların buraya girip bu sitede saatlerini harcayacak zamanları yok. Ayrıca iğneli epilasyonda dakika başına konulan ücretin bazı uzmanlarca çok aşağıya çekip,rekabeti oldukça yerlerde süründürmeleri bu mesleğe yıllarını vermiş insanlar için oldukça kötü bir durum.arkadaşım ucuz etin yahnisi yavan olur demişler. Öyle acısız iğneli epilasyon yapıyorum, dakikası 1 tlden ipneli yapıyorum diyenlere itibar vermeyin arkadaşlar. Sözü geçen bir çok iğneli epilasyon uzmanını denedim.kimseye kötü demek istemem.herkesin emeği vardır elbette yaptığı işte.ancak bu zamana kadar gittiğim denediğim yerler içinde hatayda münevver epilasyon mükemmel diyebilirim. Ben izmirde karşıyakadan hataya gidiyorum epilasyon için düşünün artık.Münevver hanımın kızıı Esra hanım annesinin bizzat öğrencisidir. Ayrıca bu işe gerçek anlamda yıllarını vermiş ve çok alçak gönüllü genç bir bayan. Eli çok hızlı ayrıca. İzmirdeki bayanlar Esra hanımı denesinler derim.eminim pişman olmayacaksınız...İyi akşamlar...

merhablar bende göğüs çevresine iğneli yaptırdım 2.seansımdan sonra izler kaldı yara izi gibi çok kötü görünüyor bunlar kalıcmıdır canım çok sıkılıyor..

Arkadaslar bn de gogsume igneli epilasyon yaptrdim 1 aydir izler hala siyah nokta nokta baxilari da yara gibi kaldi hic birsey surme dedigi icin uzmanim birsey de surmedim ama bunlar nezamn gececek gec mi iyilesir???

Aysel Hanım merhaba,

Benim deyimi yerindeyse vücudumun akla gelebilecek her yerinde ayva tüyler var ve çok sıklar. Lazerin fayda etmeyeceğini biliyorum acaba iğneli epilasyonda biter mi? Ve kesin bir sonuç alabilir miyim? Tahmini kaç seans sürer sizce ve çok maliyetli olur mu benim için? Şimdilik sadece tüm karın ve sırt düşünüyorum buna göre cevap verirseniz daha iyi olur benim için. Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. :)

bende aynı durumdayım ya. doktora gittin mi hiç ? hormonal bir bozukluk olabilir. bende var adrenal bezden kaynaklı bir sey mr çektiricem.

merhabalar,

12+1 haftalık hamileyim 10 dakikalık bir iğneli epilasyon uygulamam var. ama gebeyim diye korkuyorum. acaba gidebilirmiyim. Tüyler beni çok rahatsız ediyor

merhabalar,

12+1 haftalık hamileyim 10 dakikalık bir iğneli epilasyon uygulamam var. ama gebeyim diye korkuyorum. acaba gidebilirmiyim. Tüyler beni çok rahatsız ediyor

canım hamilelikte iğneli epilasyon yaptıran çok insan var.çünkü lazer gibi değil. eğer çok hassas ve ağır bir hamılelık geçirmiyorsan doktoruna danışmak koşuluyla yaptırabileceğini tahmın ediyorum... sen yıne de araştır canım

Merhaba Aysel hanim ben gölcükte oturutorum burda bana igneli epilasyon yapan işinin ehli birini önerebilirmisiniz yazarsanız çok sevinirim

merhaba arkadaslar bakırkoy de bi merkezde yaptırdım ben gecen sene ocak ta baslamısıtım ancak 2012 eylül de bıraktım izler kaldı belli hassas bi cildim vardı azalma da hiç yok gibi ben farkedemedim yani

aysel ablayı bilmem ama ben bakırköydeki merkezden hiç iyi sonuç alamadım merkez ünlü forumda da ismi geçiyor bakırköydeki merkezler deyince anlamalıydım ilk başlarda zaten belliydi bi şeylerin eksik olduğu

pişmanım keşke hiç başlamasaydım 960 tl param da çöpe gitti bilmiyorum iyi seçin merkezi ticari bi faaliyet varsa hemen ayrılın derim 2 tl alıyorlardı dakika başına şimdi ne kadar bilmiyorum dikkatli olun aysel abla sen böyle

yapma herkes olumlu şeyler yazmış böyle devam et ama ben yaptırdıgıma pişmanım ne yapsam bilmiyorum

Merhaba . Özel mesaj atamadığımdan burda sormak durumundayım. Acaba neresi bu memnun kalmadığın yer? Çünkü ben de bakırköyde biryere başlamak istiyorum da ona göre orasıysa başlamıyım.

iyi günler, ben de yaklaşık 8-9 seans lazerden sonra hiçbir tüyüm yok olmazken aksine ince ayva tüylerimi de siyahlaşmasını, kalınlarınsa biraz incelmesini sağlamış oldum. şimdi lazere gitmiyorum, birinci sebebim lazere gitsem olmayan yerden tüyler çıkcak, ikincisi de boşa savrulacak kadar param yok. sarartıcı ile göze de batmıyor pek, ama iğneli fikri kafamda gidip geliyor. trabzondayım ve iyi bir yer bulma konusunda endişelerim var. ve iz kalmasından korkuyorum, kaş yaparken göz çıkarmayalım :) polikistik överim olduğu için vücudumda tüylenme vardı. bir yıllık bir tedavi gördüm hala kontrol altındayım. sizce bu tüylerden ilelebet kurtulan gerçekten var mı? yoksa burada yorum yazan, "gittim çok memnun kaldım" diyenler de tıpkı lazer gibi sadece 2-3 aylık bir saltanat sürecinde mi? sonra yine herkes yerli yerine mi geliyor bu tüyler biter mi? yoksa hepsi bir şehir efsanesi mi ? :KK70: bi aydınlatın beni yahu, ama lütfen gerçeği ve yalnız gerçeği söyleyin. yeterince kandırıldım... :KK43:
Merhabalar bendede polikistik over var ve yüzümde favori ve çenemde kıllar çıkmaya başladı beni çok rahatsız ediyor ama lazeri daha önce hiç denemedim. Trabzonda okuyorum iyi bir iğneli epilasyon yapan yer arıyorum acaba siz bulabildiniz mi?

Merhaba . Özel mesaj atamadığımdan burda sormak durumundayım. Acaba neresi bu memnun kalmadığın yer? Çünkü ben de bakırköyde biryere başlamak istiyorum da ona göre orasıysa başlamıyım.

benim gittiğim yer doruk bakırkoyde. merkeze yakın. tavsiye etmem benim sütten agzım yandı 15 yıllık tecrübe diyor. ordaki beli 1-2 yıllık çıraklara yaptırıyorlar. ben geç uyandım pişmanım. acele etme ne geldiyse başıma aceleden geldi. Allah yardımcın olsun.

X