İğneli Epilasyon İğneli epilasyon uzmanının paylaşım alanı

Tek sorun zor alinan randevu.Onun dışında sizi buldugum icin okadar sansli hissediyorum kendimi Aysel Hanim.Isinizin ehlisiniz.

Sayin aysepilasyon siz hangi yöntemi kullaniyorsunuz? Galvanik mi, blend mi yoksa termoliz mi?

Muhtemelen işinin uzmanı olan Aysel Hanım da cevabıma yakın bir cevap verecektir ama ben de bir uzman olarak cevaplamak istedim. Galvanik , iğneli epilasyonda kıl yok etmeyi sağlayan bir akım çeşidi değildir. Uygulanan sistemler flash, termoliz ve blend sistemleridir. Galvanik ise blend sistem yani adı üstünde karışık sistem uygulanırken sağlanan reaksiyonun ismidir. Yani sebep değil sonuçtur. Ayrıca hangi yöntem kullanılırsa kullanılsın önemli olan kesinlikle " uzmandır." İyi bir uzman bütün yöntemlerde iyi bir sonuç alabilir, diğer türlü bir uzman ise en iyi cihazlarda kötü sonuçlar alabilir. Bir iğneli epilasyon uzmanı olarak birbirimizi tanımasak da çalışma prensibi ve üslubuyla kendime yakın bulduğum Aysel Hanımı tercih edebilirsiniz.

İyi günler. 21 yasindayim 4 yildir lazer yaptriyom. Hormon bozukluğu var. Yüzme bir çok makine denedim şuan alex yaptiriyom çene altmda tüy yokken oluştu. İğneli epilasyon düşünüyorum . ayric a hormon tedavisi görüyorum. Polikistik över hastasiyim. Seker hastaligimda var. İğneli epilasyon yaptırabilir miyim...

İyi günler. 21 yasindayim 4 yildir lazer yaptriyom. Hormon bozukluğu var. Yüzme bir çok makine denedim şuan alex yaptiriyom çene altmda tüy yokken oluştu. İğneli epilasyon düşünüyorum . ayric a hormon tedavisi görüyorum. Polikistik över hastasiyim. Seker hastaligimda var. İğneli epilasyon yaptırabilir miyim...
Şeker hastalarina yapılmadığını duymuştum araştır ve öyle karar ver canim önemli çünkü.

Bir çok yerde yaplmz yaziyo ama. Bnm hastaligim ileri düzeyde değil. Hormonlrida düzelmesi için en düşük düzeyde ilaca basladim. Ben arastryom. Bilgisi olan varsa . cevap verirse sewnrm

Bir çok yerde yaplmz yaziyo ama. Bnm hastaligim ileri düzeyde değil. Hormonlrida düzelmesi için en düşük düzeyde ilaca basladim. Ben arastryom. Bilgisi olan varsa . cevap verirse sewnrm
Bende seker hastalarina yapilmamasi gerektigini bir cok yerde okudum kendim yaptirmadan once baya arastirma yapmistim ordan biliyorum. Saglik bu sonucta sakaya gelmez canim burdakilere degilde doktora falan danis istersen cunku hic kimse bu konu hakkinda riske girmek istemez ve kesin bisey soylemez diye dusunuyorum.

İğneli epilasyon uygulamasında mümkün olduğunca ( yüz bölgesi dışındaki bölgeler için ideal süre üç ay, yüz bölgesi için ise en az yirmi gündür) uzatıp uygulamaya o şekilde gelmek verim alınması için önemlidir. Her hangi bir sebeple uzatmaya müteakip uygulamaya gidilememesi gibi bir nedenle kılların uzunluğundan rahatsız olunması durumunda ağda ve jilet yapılmamalı makasla kısaltma uygulanmalıdır.iğneli epilasyon uygulamasında tetikleme söz konusu değildir. Ancak uygulama anında yaşam döngüsü nedeni ile cild yüzeyinde oluşum olmama gibi nedenlerle müdahale edilemeyen kıl kökleri için müteakip uygulamalara ihtiyaç duyulacağı da dikkate alınmalıdır.
yeriniz nerde acaba ve ilk 3 gün pudra yerine baticon srüsem olur mu ? pudra antiseptik mi olcuak teşekkürler

bana
Yazınızdaki ifadeleri ilk defa duyuyorum, kırılan kıl ne demek bilmiyorum. Diğerleri ise normal süreçte çıktı ifadenize katılmam mümkün değil. İğneli epilasyon uygulaması neticesinde tahrip edilen köklerden yeniden oluşum hiçbir şekilde mümkün değildir. Yüksek doz, düşük doz gibi ifadeler de uygulama yaptıranların kafasını karıştırıp yanlış algılamalara neden olabilecek ifadelerdir. Bırakalım uygun akıma uzman karar versin.
yüzde 70 etkili olur dedi ama baktüm yapılan yerden yine azcık tüy çıkmış

Aysel hanım size bir sorum olacak en kısa zaman da sizi ziyaret etmek istiyorum Galiba duyduğuma göre dakikası 2,50 den yapıyormuşsunuz eğer 3 saatlik randevu filan alırsak bu fiyatta düşüş oluyor mu çünkü teyzem Ankara da toplu yaptırınca bazıları dakikasını daha uygun fiyata yaptığını söyledi

Merhabalar..hamileyim ve düşük tehdidim var..yüzüme İğneli epilasyon yaptırıyordum fakat böyle bir durumda gitmek istemiyorum. Bana alternatif önerebilir misiniz? Epilasyon uzmanım devam edebilirsiniz dedi ama daha önce de düşük yaptığım için riske girmek istemiyorum. Lütfen bir çözüm söyleyin yüzüm iğrenç bir durumda :KK43:(((

o zaman şimdiye kadar işini bilmeyen uzamanlara yaptırmışsınız derim ben yaptırdığımda hiç kabuk falan olmuyor minik bile olmuyor isterseniz benim uzmanımı deneyin inanmıyorsanız hem niye inanmıyorsunuzki burda kimseyi kandırmıyorum yapılan işlemi söylüyorum yapılan neyse onu söylüyorum kimseyi inandırmak zorundada değilim yaptırıp görürsünüz doğrumu değilmi başka bişey diyemem size sadece sizin bildikleriniz doğru olucak diye bi kural yok başkalarının tecrübelerinede inanın lütfen
bana da yardım eder misiniz? istanbuldayım. şuan yaptırdığım yer çok fazla iz bıraktı. leke bırakmayan yer istiyorum:KK43: lütfen yardım edin istanbuldayım

Aysel Hanım merhaba,

Benim deyimi yerindeyse vücudumun akla gelebilecek her yerinde ayva tüyler var ve çok sıklar. Lazerin fayda etmeyeceğini biliyorum acaba iğneli epilasyonda biter mi? Ve kesin bir sonuç alabilir miyim? Tahmini kaç seans sürer sizce ve çok maliyetli olur mu benim için? Şimdilik sadece tüm karın ve sırt düşünüyorum buna göre cevap verirseniz daha iyi olur benim için. Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. :)
merhaba ben de aynı durumdayım :KK43: kurtulabildiniz mi tüylerden? ne önerirsiniz

X