İğneli epilasyon konusu

Simdi beni net olarak dinlerseniz sizin açinizdan gercekten cok iyi olur. Cunku bir kadinin en guzel yatirimi gercekten lazer. Senelr once (11 sene) bes kiz bir guzellik merkezine basladik acibademde istanbulda. Parayi bizden peşin aldilar senet imzaladik ama senette bitene kadar yaziyor. Aramizda iki kiz tam sarisin avrupai bildigin ucumuzde esmer. Ben bildigin maymundan gelme.neyse basladik diyorlarki her gelisinizde jilet yapin gelin. Yahu dedim jilet vurdukca cogalir ben sogudum paramı verin vazgcetm yok vermiyolar senette yapmisim.neyse devam edeyim para yanmasin dedim basladim inanmayacaksiniz o sert killarim ucuncu seansta bacaklar nerdeyse tek tuk kaldi. En erken bacaklar ve koltuk alti hemen bitti dördüncü seansta falan. Belim karnim geri kalan tum bolgeler altinci seanstan sonra hep azaldi. Simdi seneler gecti vallahi bacaklarimda artik gozenek kalmamis bir kere ne agda ne jilet degdi.senelerdir tertemizim. Makinenin adi aypiel diye geciyor nasil yaziliyo bilmiyorum.hala varsa kesinlikle gidin. Kesin sonuc. Arkadaslarimda guzel sonuclar aldi. İgneliyi ben tavsiye etmiyorum bir baska arkadasimizin çene bolgesi hep izlerle dolu.
arkadaşınız çenesine iğneli epilasyonu en son ne zaman yaptırdı? bende de hep iz kaldı da geçmez diye korkuyorum :KK43: 1-2 yıl sonra geçer diyenler var

Bu 2024 fiyatı sizinki de yakında güncellenecektir diye tahmin ediyorum. Evim ve işime yakın yerlerin fiyatları bu şekildeydi, Avrupa yakasında daha fazla seçenek ve daha fazla rekabet olması nedeniyle daha uygun oluyor olabilir.
benim ankarada gittiğim yer dakikası 5 tl asdfghjk 37 tl ye para mı dayanır yahu zaten çok uzun sürüyor

benim ankarada gittiğim yer dakikası 5 tl asdfghjk 37 tl ye para mı dayanır yahu zaten çok uzun sürüyor
Hep iz kaldı diyorsunuz ve ben 5tlye yaptırıyorum diyorsunuz.
Sanırım uygun diye seçtiniz ama gördüğünüz gibi hep izler bırakmış sizde bir de başka yerler araştırın en iyisi.

Hep iz kaldı diyorsunuz ve ben 5tlye yaptırıyorum diyorsunuz.
Sanırım uygun diye seçtiniz ama gördüğünüz gibi hep izler bırakmış sizde bir de başka yerler araştırın en iyisi.
evet maalesef izler kaldı ama her yerimde değil, vücudumun belli bölgelerinde kaldı. mesela kol altımda hiç iz kalmadı ama bıyık ve ense bölgem çukur çukur. kaşımda, favorimde ve yanağımda da hiç iz kalmadı mesela. bu nereye yapıldığı ile ilgili olabilir.

Ay başlığı görünce zorunlu mu geldi diye heveslendim ama değil galiba 😔 konu sahibi daha başlamamış, zorunlu sanki yaptırmaya başlamıştı.
Gerçi konu sahibi de Kocaeli Gebze'deymiş🧐 Bilemedim.

Tüm vücudum lazerden sertleşmiş kıllar içinde, bacak kol genital falan zaten yaptırmayacağım. Sırt göbek bel yüz göğüs üstü gibi yerlere yaptıracağım. En normal yerde dakikası 15₺ . Kıllarım sık 4 saatte sırtım bitmez mesela hayatta, öyle düsünün 12 saatte biter diyelim. Bu da 10 bin lira yapıyor. Ve bu sadece 1. Tam tur olmuş oluyor 1 turda değil 2-3-4te bitiyor genelde vücutta. Yani bakıldığında sadece sırt için 30 bin falan gidiyor yanii. Çalışıyorum devlet memuruyum ama tek yaşıyorum kira var kredi var. Bu islemi yaptırmaya da mecburum bu bölgelere. Ne yapacagim nasıl para yetiştireceğim hiçbir fikrim yok. Kredi cekicem mesela 6 aylık bi zaman dilimi icin 30 bin, ama sonra yine gerekecek 6 ayda pek bir sonuc alamam ki. Ne düsünüyorsunuz bana akıl verin 🥹Yas 22
Canım ben güzellik uzmanıyım,iğneli epilasyonu tüm vücuda yaptırman yanlış zaten okadar acıya dayanamazsin. Diyot lazeri dene atış uzunluğu daha fazla ve çok etkili bir yöntem belli bir süre onu yaptirdiktan sonra endiyak lazer yaptırırsın kalanlar için igneliyi dusunebilirsin ama güvenilir ve işini bilen birine gitmen lazim

37 mi!

daha neler artık arkadaşlar saçmalamayın
bu fiyatlarla iğneliye gideceğinize bitirme garantili bir yerle anlaşın gerekirse 20 seans gidin bir nevi sürekli ağda gibi evet uzun sürer ama temiz gezersiniz

iğnelide tek bir bölgeyi bitirmek -ortlaama bir koltuk altı mesela- en az 3 kere 2şer saat gitmek demek o da çok ince ve yayılmış olmayan kıllar için.
tek bir bölge 6 saat * 60 dakika *37 lira = 13 bin lira filan yapıyor. 2 saat süreli randevu zaten bulamazsınız o yüzden en iyi ihtimalle 12 kere gideceksiniz demektir. çoğu uzman randevulara hiç riayet etmez saatlerce beklersiniz. randevu iptal olur, yani uğraşır durursunuz.
o paraya tüm vücut veya ona yakın şekilde bitirme garantili bir yerle anlaşın çok daha iyi
12 kere lazere gitmezsiniz bile senede
genelde şöyle olur 1 seans yapılır 2 hafta sonra toparlama seansı 1 ay sonra 2. seans olur ortalamada, yani senede 8-10 seans filan olur. bazı lazerleri yazın yapmazlar. gerekirse bir makineden diğerine geçerler. çok esmerseniz alexandite ile başlayıp nd-yag'a geçebililrer vs vs. tüm bunları baştan konuşmanız lazım ama. hangi makinede yapacak kaç seans yapacak?

sadece koltuk altına gideceğiniz süre ve parayla tüm vücuda işlem yaptırtırsınız üstelik baştan anlaşır ücreti ödersiniz sene geçse de devam edersiniz
iğnelide dk ücrete 6 ayda bir zam yapıyorlar ve çıldırmışlar artık 37 lira ücret mi olur?

ben aynen bu şekilde yaptım -gerçi bitirme garantili değil sadece 6 seans gitmiştim lazare, keşke bitirme garantili paket alıp bir süre daha gitseymişim. gittiği yere kadar devam eder sonra iğneliye geçerdim.
neyse sonra iğneliye geçtim. o zaman vaktim vardı bir şekilde gittim seanslara ama şu anda bu ücretlerle hayatta gitmem çünkü hak ettiğini düşünmüyorum. saçmalık bu artık.

iğneli epilasyonda da hemen bitmiyor sarışınım azıcık tüyüm var şehrimdeki en övülen kişiye gidiyorum 2 senede toplam 12-13 kere gitmişimdir azaldı çıkma süresi de uzadı ama hala çıkıyor.

Bende de pcos var yüzüm için önce alexe gitmiştim fakat yüzümdeki ince ve sarı tüyleri kalınlaştırıp mahvetti. Daha sonra 14 seans buz lazer (soprano) yaptırdım baya bir azalma oldu ama bitmedi kalanlar içinde iğneliye gittim 3 seansta bitti gibi yani tek tük var ama rahatsız etmiyor ki ben takıntılı biriyimdir. Sana da tavsiyem önce buz lazere gitmen pcos olduğun için bazı bölgelere ekstra seans alman gerekebilir sonrasında kalanlar için iğneli epilasyona git.

Son düzenleme:
Bende de pcos var yüzüm için önce alexe gitmiştim fakat yüzümdeki ince ve sarı tüyleri kalınlaştırıp mahvetti. Daha sonra 14 seans buz lazer (soprano) yaptırdım baya bir azalma oldu ama bitmedi kalanlar içinde iğneliye gittim 3 seansta bitti gibi yani tek tük var ama rahatsız etmiyor ki ben takıntılı biriyimdir. Sana da tavsiyem önce buz lazere gitmen pcos olduğun için bazı bölgelere ekstra seans alman gerekebilir sonrasında kalanlar için iğneli epilasyona git.
Merhaba ben de iğneliye gittim. Elmacık kemiklerimi de iğnelide yaptırmadım, soprano ice düşünüyorum, ne dersiniz tavsiye eder misiniz? Alex ile kalınlaştığını okudum

Merhaba ben de iğneliye gittim. Elmacık kemiklerimi de iğnelide yaptırmadım, soprano ice düşünüyorum, ne dersiniz tavsiye eder misiniz? Alex ile kalınlaştığını okudum
elmacık kemiklerdeki tüyler inceyse soprano zaman kaybı olur iğneli ile birkaç seansta biter diye düşünüyorum.

Merhabalar
Öncelikle sağlam bir doktor bulun ve tedavi sürecine girin. Lazer olarakta yüzünüz hariç soprano titanium lazere başlayabilirsiniz. Her merkezde yok internetten sertifikalı merkezleri bulun . Yüz meme ucu göbek gibi bölgeler içinde igneliden başka yol yok . İstanbuldaysaniz size onerebilecegim çok harika bir iğneli epilasyoncu var ignelerini Almanya'dan özel getirtiyor asla yakma iz bırakma yok

Soprano titanium çok iyi . Alex kadar hızlı dökmez yavaş ilerler ama alexten kat kat daha doğru bir tercih ben çok memnunum .

Tüm vücudum lazerden sertleşmiş kıllar içinde, bacak kol genital falan zaten yaptırmayacağım. Sırt göbek bel yüz göğüs üstü gibi yerlere yaptıracağım. En normal yerde dakikası 15₺ . Kıllarım sık 4 saatte sırtım bitmez mesela hayatta, öyle düsünün 12 saatte biter diyelim. Bu da 10 bin lira yapıyor. Ve bu sadece 1. Tam tur olmuş oluyor 1 turda değil 2-3-4te bitiyor genelde vücutta. Yani bakıldığında sadece sırt için 30 bin falan gidiyor yanii. Çalışıyorum devlet memuruyum ama tek yaşıyorum kira var kredi var. Bu islemi yaptırmaya da mecburum bu bölgelere. Ne yapacagim nasıl para yetiştireceğim hiçbir fikrim yok. Kredi cekicem mesela 6 aylık bi zaman dilimi icin 30 bin, ama sonra yine gerekecek 6 ayda pek bir sonuc alamam ki. Ne düsünüyorsunuz bana akıl verin 🥹Yas 22
Açıkçası yüz dışında iğneli epilasyon önermiyorum. Ben 5 sene önce sadece çene civarına yaptırmıştım o bayağı fayda etmişti leke bırakmaması için krem falan da sürmüştüm. Bayağı azaldı diyebilirim ama vücuda bilemedim bence bir doktora gidip cilt ve kıl tipiniz için uygun lazer cihazı öğrenmeniz daha iyi olur. Hatta bir hormon testi yaptırmanızı da tavsiye ederim, iğne ile çözülmez.

Merhabalar
Öncelikle sağlam bir doktor bulun ve tedavi sürecine girin. Lazer olarakta yüzünüz hariç soprano titanium lazere başlayabilirsiniz. Her merkezde yok internetten sertifikalı merkezleri bulun . Yüz meme ucu göbek gibi bölgeler içinde igneliden başka yol yok . İstanbuldaysaniz size onerebilecegim çok harika bir iğneli epilasyoncu var ignelerini Almanya'dan özel getirtiyor asla yakma iz bırakma yok
Önerir misiniz istanbulda değilim gebzedeyim ama gidebilirim

Tüm vücudum için diode mi ne öyle bir lazer cihazı kullanan bir yere gittim sırtımda ince tüyler vardı artık tüy değil sert kıllar maalesef pcos olduğundan dolayı da bitmeyecek gibi geliyor gözüme sizce iğneliden başka şeyler çözer mi 😣

X