İğneli epilasyon konusu

krdlnssz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2023
26
3
23
Tüm vücudum lazerden sertleşmiş kıllar içinde, bacak kol genital falan zaten yaptırmayacağım. Sırt göbek bel yüz göğüs üstü gibi yerlere yaptıracağım. En normal yerde dakikası 15₺ . Kıllarım sık 4 saatte sırtım bitmez mesela hayatta, öyle düsünün 12 saatte biter diyelim. Bu da 10 bin lira yapıyor. Ve bu sadece 1. Tam tur olmuş oluyor 1 turda değil 2-3-4te bitiyor genelde vücutta. Yani bakıldığında sadece sırt için 30 bin falan gidiyor yanii. Çalışıyorum devlet memuruyum ama tek yaşıyorum kira var kredi var. Bu islemi yaptırmaya da mecburum bu bölgelere. Ne yapacagim nasıl para yetiştireceğim hiçbir fikrim yok. Kredi cekicem mesela 6 aylık bi zaman dilimi icin 30 bin, ama sonra yine gerekecek 6 ayda pek bir sonuc alamam ki. Ne düsünüyorsunuz bana akıl verin 🥹Yas 22

Bu kadar sık kıllara iğne epilasyon zor lazerden devam etmek lazım diye düşünüyorum acaba hormonal problemininizmi var gittiğiniz cihaz neydiki bu kadar yaydı
Polikistik overım var zaten, lazer bir çözüm üretmiyor olan kılı da berbat hale getirdi. Hormonlarımda bozukluk yok ama pcos var. Tedavi de edilse dahi suanda var olan kıla hiçbir etkisi olmuyor. Soguk hava üflemeli alexandrite midir nedir oydu. Sadece bacağımda bitti gibi duruyor o da alt bacak . Son seansa geçen hafta gittim 3-4 ay bıraksam yine çıkacak gibi duruyor

Tüm vücudum lazerden sertleşmiş kıllar içinde, bacak kol genital falan zaten yaptırmayacağım. Sırt göbek bel yüz göğüs üstü gibi yerlere yaptıracağım. En normal yerde dakikası 15₺ . Kıllarım sık 4 saatte sırtım bitmez mesela hayatta, öyle düsünün 12 saatte biter diyelim. Bu da 10 bin lira yapıyor. Ve bu sadece 1. Tam tur olmuş oluyor 1 turda değil 2-3-4te bitiyor genelde vücutta. Yani bakıldığında sadece sırt için 30 bin falan gidiyor yanii. Çalışıyorum devlet memuruyum ama tek yaşıyorum kira var kredi var. Bu islemi yaptırmaya da mecburum bu bölgelere. Ne yapacagim nasıl para yetiştireceğim hiçbir fikrim yok. Kredi cekicem mesela 6 aylık bi zaman dilimi icin 30 bin, ama sonra yine gerekecek 6 ayda pek bir sonuc alamam ki. Ne düsünüyorsunuz bana akıl verin 🥹Yas 22
Bence sen işinin ehline denk gelmemissin. Önce sağlam bir yerden lazer yaptır üflemeli hiç yaptirmadim bilmiyorum. Lazerden sonra kalanlar için iğneliye geç.ha illa direk iğneli yapacağım diyorsan en kotu yerle değil işinin ehliyle çalış. Ben lazer yaptirdigimda salonun önünde bekleyip ortalama 3 -4 kişiye memnun musunuz diye sorup sonucunda karar vermstim. 2016 senesinde tüm vucud göbek ve sırt lazer yaptırdım. evlendim, hamile kaldım, doğurdum, emzirdim hala bebek gibi hiç çıkmaz. İğneli falan da değil.normal atış olandı. İşini bilene denk gelmek şart .

Polikistik overım var zaten, lazer bir çözüm üretmiyor olan kılı da berbat hale getirdi. Hormonlarımda bozukluk yok ama pcos var. Tedavi de edilse dahi suanda var olan kıla hiçbir etkisi olmuyor. Soguk hava üflemeli alexandrite midir nedir oydu. Sadece bacağımda bitti gibi duruyor o da alt bacak . Son seansa geçen hafta gittim 3-4 ay bıraksam yine çıkacak gibi duruyor
Bendede var , ilk senin yaşlarında çene ve boyunda çıkanlar için lazere gittim alt bacak koltuk altı bikini de etkili oldu ama yüzümde berbat bir şekilde yayıldı sonra yaptırdığım cihazın ıpl olduğu öğrendim
Sanırım sende bunu yaşıyorsun cihazları ıpl de olsa alex diye adlandırabiliyorlar

Cihazın alex. Olduğuna emin misin sert siyah kıllarda daha iyi çözüm verir

Kaç seans gittiniz ki ?
Lazer öyle hemen sonuç vermiyor zaten biraz düzenli gitmek lazım seanslara.
İğneli epilasyona ben gittim çok güzel bir yöntem evet ama küçük bölgeler için gitmek lazım.
Çünkü çok zaman alıyor ve acısı da epey var hassas bölgeler de özellikle.
Ben büyük bölgeler için lazeri oneririm iğneli sizi bıktırir.

Kaç seans gittiniz ki ?
İğneli epilasyona ben gittim çok güzel bir yöntem evet ama küçük bölgeler için gitmek lazım.
Ben ödeyebileyim yeterki bıkmam giderim katlanırım acısına da

Kaç seans gittiniz ki ?
12 seans gittim ama berbat halde suanda o yüzden umudum kalmadı

12 seans gittim ama berbat halde suanda o yüzden umudum kalmadı
Yani 12 seans evet epey uzun açıkçası.
Peki bir kadın doğum uzmanına gidip hormon testi falan yaptirdiniz mi ?
Yaşınızda çok genc.
Hormonlarla ilgili bir sıkıntı varsa ilerde tekrar çıkar çünkü.

Yani 12 seans evet epey uzun açıkçası.
Peki bir kadın doğum uzmanına gidip hormon testi falan yaptirdiniz mi ?
Yaşınızda çok genc.
Hormonlarla ilgili bir sıkıntı varsa ilerde tekrar çıkar çünkü.
İğnelide de mi çıkar? Gittim doktora hormon bozukluğum yok polikistik over var

İğnelide de mi çıkar? Gittim doktora hormon bozukluğum yok polikistik over var
Pko da da kılların tekrardan çıkma durumu var diye biliyorum ablam da pko var oradan biliyorum.
Ama pko beslenme ve yaşam tarzını düzenleyerek etkisi çok azaltilan bir tanı.
İğnelide çıkmaz diyorlar genelde ama yine de bir hamilelik veya hormonlarla ilgili bir durum da çıkabilir isterseniz bunu daha detaylı araştırın.

Pko da da kılların tekrardan çıkma durumu var diye biliyorum ablam da pko var oradan biliyorum.
Ama pko beslenme ve yaşam tarzını düzenleyerek etkisi çok azaltilan bir tanı.
İğnelide çıkmaz diyorlar genelde ama yine de bir hamilelik veya hormonlarla ilgili bir durum da çıkabilir isterseniz bunu daha detaylı araştırın.
Pazartesi gitmeyi düşündüğüm yerle ön görüşme yapıcam orda konuşacağım, ayrıca ben de kiloluyum yaşam tarzımı değiştirdiğim anda zayıflamaya başladığım anda herşeyin değişeceğini biliyorum. Umarım seneye bu zaman benim için çok şey değişmiş olur. Teşekkürler bilgiler için 🤍 suan tek şüphem aşırı pahalı olmasından ve yara muahbbetlerinden

Pazartesi gitmeyi düşündüğüm yerle ön görüşme yapıcam orda konuşacağım, ayrıca ben de kiloluyum yaşam tarzımı değiştirdiğim anda zayıflamaya başladığım anda herşeyin değişeceğini biliyorum. Umarım seneye bu zaman benim için çok şey değişmiş olur. Teşekkürler bilgiler için 🤍 suan tek şüphem aşırı pahalı olmasından ve yara muahbbetlerinden
Rica ederim umarım şifa bulursunuz 💜

Merhaba ben şu anda iğneliye gidiyorum. Kılların çıkma süresi 4-6 hafta. Her seansta azalıyor. Fiyattan önce uzmanın elinin çabukluğuna dikkat etmenizi öneririm. Eli yavaşsa ücreti daha az olsa da daha pahalıya mal oluyor çünkü. Sabır isteyen bi süreç ve çok pahalı. Her ay en çok rahatsız olduğunuz iki bölgeye giderek başlayın, 3 turdan sonra süre kısalmış olacak zaten. Koltuk altı gibi küçük bölgeler daha uyguna hallediliyor. Bacak, sırt gibi bölgeler çok maliyetli maalesef.

15 tl olduğuna emin misiniz, üzgünüm ama eski fiyat olabilir. Benim sorduğum yerlerden en ucuzu dakikası 25 tl dedi. Gittiğim yerde de dakikası 37,5. Bu arada bu rakamlar 2024 yılında geçerli olan rakamlar.

Merhaba üflemeli lazerden memnun olanı görmedim zaten. nerde oturuyorsunuz bilmiyorum ama istanbul esenyurta eskule avm de selma güzellik salonunda seanslarınıza arzu hanım girerse çok iyi sonuçlar alırsınız numarayı iğneli epilasyonda bakırköyde süsen güzellik çok iyi.

15 tl olduğuna emin misiniz, üzgünüm ama eski fiyat olabilir. Benim sorduğum yerlerden en ucuzu dakikası 25 tl dedi. Gittiğim yerde de dakikası 37,5. Bu arada bu rakamlar 2024 yılında geçerli olan rakamlar.
Evet 15 ti yılbaşı itibari ile 25 yapcak

Hangi şehirde yaşıyorsunuz çok pahalı geldi bana. arkadaşım da sizin gibiydi lazer ile çok azaldı ve seyreldi, inceldi. İyi bir merkeze gidip tepeden tırnağa lazer paketi alsanız maksimum 10k şu an İstanbul Anadolu yakası

X