İğneli epilasyon konusu

15 tl olduğuna emin misiniz, üzgünüm ama eski fiyat olabilir. Benim sorduğum yerlerden en ucuzu dakikası 25 tl dedi. Gittiğim yerde de dakikası 37,5. Bu arada bu rakamlar 2024 yılında geçerli olan rakamlar.
Merhaba sanırım istanbuldasınız, nereye gidiyorsunuz? Ben nişantaşı neka'ya gidiyorum bölgeden bölgeye 25-40tl arasında değişiyor.

Neden ev tipi lazer cihazlarından almıyorsunuz.İstediğiniz zaman kendiniz yaparsınız.İğneli zor ve iz bırakıyor

Neden ev tipi lazer cihazlarından almıyorsunuz.İstediğiniz zaman kendiniz yaparsınız.İğneli zor ve iz bırakıyor
İz bırakma durumu yapan kişiyle alakalı oluyor. Teyzem yaklaşık 20 sene önce tüm vücuda iğneli yaptı ve doğum yapmasına rağmen tekrar çıkmadı. İğneli ömürlük oluyor gerçekten, o yüzden katlanmaya değer. Ev tipi lazer cihazları ipl ve sadece tüylerin uyutuyor.

Merhaba sanırım istanbuldasınız, nereye gidiyorsunuz? Ben nişantaşı neka'ya gidiyorum bölgeden bölgeye 25-40tl arasında değişiyor.
İstanbul’da Doğa’ya gidiyorum ama talep çok fazla benim gibi cumartesi günü bile çalışıyorsanız 2 sene sonra sıra anca geliyor.( hafta içi ve cumartesi öğlene kadar çalışıyorum)

Ben bundan 10 sene öncesinde çok sağlam paralar vererek iğneli epilasyon yaptırdım bel bölgesi ve karın bölgeme. Tüylerim de açık renktir, kalın olmadığı için lazer görmez diye iğneli düşünmüştüm. 2 tur geçmiştik ama baktım hala çıkmaya devam ediyor, hem acısına dayanamadım hem de maliyetli geldi ve bıraktım. Çok bilindik biriydi yaptırdığım, hatta burada da bilinen biriydi. Benim tenim hassastır beyaz tenliyim, 1 sene falan delik delik baya belli oluyordu izleri sonra geçti. Önerir misiniz derseniz önermem benim hala aynı bölgelerde tüylerim baya çıkmaya devam ediyor artık ağdayla hallediyorum.

Yıllardır lazere gidiyorum ve bildiğim kadarı ile iğneli olan daha sarı tüylerde etkili çözüm. Lazerin en sevdiği ve gördüğü kıl kökü sert ve siyah olan.

Simdi beni net olarak dinlerseniz sizin açinizdan gercekten cok iyi olur. Cunku bir kadinin en guzel yatirimi gercekten lazer. Senelr once (11 sene) bes kiz bir guzellik merkezine basladik acibademde istanbulda. Parayi bizden peşin aldilar senet imzaladik ama senette bitene kadar yaziyor. Aramizda iki kiz tam sarisin avrupai bildigin ucumuzde esmer. Ben bildigin maymundan gelme.neyse basladik diyorlarki her gelisinizde jilet yapin gelin. Yahu dedim jilet vurdukca cogalir ben sogudum paramı verin vazgcetm yok vermiyolar senette yapmisim.neyse devam edeyim para yanmasin dedim basladim inanmayacaksiniz o sert killarim ucuncu seansta bacaklar nerdeyse tek tuk kaldi. En erken bacaklar ve koltuk alti hemen bitti dördüncü seansta falan. Belim karnim geri kalan tum bolgeler altinci seanstan sonra hep azaldi. Simdi seneler gecti vallahi bacaklarimda artik gozenek kalmamis bir kere ne agda ne jilet degdi.senelerdir tertemizim. Makinenin adi aypiel diye geciyor nasil yaziliyo bilmiyorum.hala varsa kesinlikle gidin. Kesin sonuc. Arkadaslarimda guzel sonuclar aldi. İgneliyi ben tavsiye etmiyorum bir baska arkadasimizin çene bolgesi hep izlerle dolu.

İğneli epilasyon konusu görünce dalıyorum hemen, çünkü vaktinde ben de çok araştırdım. Ben yıllar öncr yüzüme yaptırdım, azalınca bıraktım gerek duymadım. Daha sonra yarım bacak ve kol yaptırdım ama kolda canım pek dayanmadı ve maddi olarak zor olduğu için birini seçtim, yarım bacağı bitirdim. Tek tük kaldı onları da dert etmiyorum uzayınca jiletle alıyorum. Son olarak tüm sırtımı iğneli yaptırdım yine tek tük kaldı bıraktım. En son bu yılın başında gitmiştim. Ama bu süreçte canımdan can gitti 😁 hem acıyor, hem kabuk tutuyor, hem çoook zaman alıyor hem de pahalıya patlıyor. İzler uzun süre geçmiyor. Ama çok şükür şu an iz de yok kıl da yok 🙂 ben buğday tenliyim, çok kıllı da bir yapım yoktu ama işte ince inceydi ve sıktı biraz ya da bana öyle geliyordu. Rahatsız ediyordu beni ben de aldırdım. İyi ki yaptırmışım diyorum cidden sırtı açık giyinebilmek güzel bir rahatlıkmış.
Şimdi şöyle bir tavsiye verebilirim. Teninize, kıl yapınıza ve yaptıracağınız bölgeye göre değişir iğneli mi lazer mi olacağı. Ben koltukaltı ve genitale lazer yaptırmıştım ama genitalde biraz geri çıktı arttı zamanla ama koltukaltından memnunum. Diğer yerlere olmazdı görmezdi hem de jiletle kalınlaştırmak istemezdim iğneli yaptırdım kurtuldum. İğnelide yara ve iz süreci var ki kişiden kişiye değişir. Sizin de temiz bakmanız, kabuklarla oynamamanız gerekir. Örneğin bıyık bölgesi çok hassastır, iğneli yaparsanız çok reaksiyon gösterir yüzünüz ve bir süre şişer yara olur. Ama kesin çözümdür. Ben cesaret edemedim bıyık bölgesine. Bir süre insan içine çıkmasam yapardım belki. İnce kıllı hassas bölgelere genelde lazer tavsiye edilmez, ben denemedim o bölgelere ama deneyenleri çok gördüm iğneli epilasyona gittiğimde. Bildiğim kadarıyla lazer koltukaltı, alt bacak ve genital bölgede daha iyi sonuçlar veriyor. Onun dışındaki bölgeler için eğer çok kalın siyah kıllarınız yoksa iğneli tavsiye edilir.

lazer, lpl cihazı, iğneli hepsini yaptırdım. Lazere git kıllar azalsın sonra kalanları iğneliyle çözersin derdim normalde. Lazer işe yaramadıysa iğneliye mecbursun. Lazer yaramazsa lpl de yaramaz. Mesela lpl bende lazerden daha çok işe yaradı, arkadaşımda ikiside işe yaramadı mecbur iğneli. İğnelide seans seans o parayı veriyorsun, iki saat git bir kısmı bitiyor ondan sonra bir ay sonra tekrar çıkıyor o zaman gidiyorsun. İki atışta bitiryor gibi düşün ama ilk atış yerne göre 5 saat bile sürer. Bence kredi çekme, borçlanma. Bir anda verip bitirdiğin bir işlem değil

Tüm vücudum lazerden sertleşmiş kıllar içinde, bacak kol genital falan zaten yaptırmayacağım. Sırt göbek bel yüz göğüs üstü gibi yerlere yaptıracağım. En normal yerde dakikası 15₺ . Kıllarım sık 4 saatte sırtım bitmez mesela hayatta, öyle düsünün 12 saatte biter diyelim. Bu da 10 bin lira yapıyor. Ve bu sadece 1. Tam tur olmuş oluyor 1 turda değil 2-3-4te bitiyor genelde vücutta. Yani bakıldığında sadece sırt için 30 bin falan gidiyor yanii. Çalışıyorum devlet memuruyum ama tek yaşıyorum kira var kredi var. Bu islemi yaptırmaya da mecburum bu bölgelere. Ne yapacagim nasıl para yetiştireceğim hiçbir fikrim yok. Kredi cekicem mesela 6 aylık bi zaman dilimi icin 30 bin, ama sonra yine gerekecek 6 ayda pek bir sonuc alamam ki. Ne düsünüyorsunuz bana akıl verin 🥹Yas 22

Ben bundan 10 sene öncesinde çok sağlam paralar vererek iğneli epilasyon yaptırdım bel bölgesi ve karın bölgeme. Tüylerim de açık renktir, kalın olmadığı için lazer görmez diye iğneli düşünmüştüm. 2 tur geçmiştik ama baktım hala çıkmaya devam ediyor, hem acısına dayanamadım hem de maliyetli geldi ve bıraktım. Çok bilindik biriydi yaptırdığım, hatta burada da bilinen biriydi. Benim tenim hassastır beyaz tenliyim, 1 sene falan delik delik baya belli oluyordu izleri sonra geçti. Önerir misiniz derseniz önermem benim hala aynı bölgelerde tüylerim baya çıkmaya devam ediyor artık ağdayla hallediyorum.
Tenin hassas ve beyaz olduğu için belli oluyormuş ayrıca 2 tur da yetmiyor maalesef lazer görmemiş yerlere bile 4 tur diyorlar, anlayacağınız yolum uzun..

Merhaba üflemeli lazerden memnun olanı görmedim zaten. nerde oturuyorsunuz bilmiyorum ama istanbul esenyurta eskule avm de selma güzellik salonunda seanslarınıza arzu hanım girerse çok iyi sonuçlar alırsınız numarayı iğneli epilasyonda bakırköyde süsen güzellik çok iyi.
Ben kesinlikle katılmıyorum süsen hanımdan izlerim geçmedi benim hala

Tüm vücudum lazerden sertleşmiş kıllar içinde, bacak kol genital falan zaten yaptırmayacağım. Sırt göbek bel yüz göğüs üstü gibi yerlere yaptıracağım. En normal yerde dakikası 15₺ . Kıllarım sık 4 saatte sırtım bitmez mesela hayatta, öyle düsünün 12 saatte biter diyelim. Bu da 10 bin lira yapıyor. Ve bu sadece 1. Tam tur olmuş oluyor 1 turda değil 2-3-4te bitiyor genelde vücutta. Yani bakıldığında sadece sırt için 30 bin falan gidiyor yanii. Çalışıyorum devlet memuruyum ama tek yaşıyorum kira var kredi var. Bu islemi yaptırmaya da mecburum bu bölgelere. Ne yapacagim nasıl para yetiştireceğim hiçbir fikrim yok. Kredi cekicem mesela 6 aylık bi zaman dilimi icin 30 bin, ama sonra yine gerekecek 6 ayda pek bir sonuc alamam ki. Ne düsünüyorsunuz bana akıl verin 🥹Yas 22
Birazcı biriktir parayı bçve iğneli ye git dediklerinde doğrusun. En az 15 lira ve evet 5 6 seansta bayağ bitmiş olur ama yapacak bir şey yok en rahatsız edici bölgeden başla ama zaten bi günde 4 saatten sonrası aşırı sıkıcı olur. Zamanla bitecek bölgeler aşama aşama yapacak bir şey yok. Pcsoluysan ilaç kullanma.

Kaç seans gittiniz ki ?
Lazer öyle hemen sonuç vermiyor zaten biraz düzenli gitmek lazım seanslara.
İğneli epilasyona ben gittim çok güzel bir yöntem evet ama küçük bölgeler için gitmek lazım.
Çünkü çok zaman alıyor ve acısı da epey var hassas bölgeler de özellikle.
Ben büyük bölgeler için lazeri oneririm iğneli sizi bıktırir.
Kaç seans gittiniz ki ?
Lazer öyle hemen sonuç vermiyor zaten biraz düzenli gitmek lazım seanslara.
İğneli epilasyona ben gittim çok güzel bir yöntem evet ama küçük bölgeler için gitmek lazım.
Çünkü çok zaman alıyor ve acısı da epey var hassas bölgeler de özellikle.
Ben büyük bölgeler için lazeri oneririm iğneli sizi bıktırir.
Evet iğneli uzun sürüyor ama en kesin çözüm. Bende Avrupa da fatihte gidiyorum lokal anestezi yapıyor o yüzden hiç acı duymuyorum.

15 tl olduğuna emin misiniz, üzgünüm ama eski fiyat olabilir. Benim sorduğum yerlerden en ucuzu dakikası 25 tl dedi. Gittiğim yerde de dakikası 37,5. Bu arada bu rakamlar 2024 yılında geçerli olan rakamlar.
Bu fayatlara siz nerede gidiyorsunuz. Ben Avrupa da b yerde eylülde 18tydı gayet de düzgün bir yer.

Bu fayatlara siz nerede gidiyorsunuz. Ben Avrupa da b yerde eylülde 18tydı gayet de düzgün bir yer.

Bu 2024 fiyatı sizinki de yakında güncellenecektir diye tahmin ediyorum. Evim ve işime yakın yerlerin fiyatları bu şekildeydi, Avrupa yakasında daha fazla seçenek ve daha fazla rekabet olması nedeniyle daha uygun oluyor olabilir.

X