İçeriye Girmeden Kapıya 3 Kere Vur ...😇🥰😘🥳🥳🥳

Oluyor öyle ama yinede selam verdiğimiz merak ettiğimiz dualarımıza kattığımız kişiler kazandırdı bize
Çok güzel söyledin dağıldık ama en azından hepimiz yine birbirimize karşı sevgi muhabbetimiz var can sıkıcı durum yok şükür yine birlikteyiz her daim ❤❤❤

Kız Jou Jou Nerdesin nasılsın genişler nasıl 🌷🌻
Paroooşşş özledim burayıya kimsede gelmiyo🥺🥺

Iyiyimm ağırlaştım epeyy şurdan şuraya yoruluyorum hep kızımda hic durmuyo işi gücü yaramazlık sakin olur derler kız olunca sakinlikten zıvana çiktı gerekirse duvardan tırmanıcak tavana 🤣

Paroooşşş özledim burayıya kimsede gelmiyo🥺🥺

Iyiyimm ağırlaştım epeyy şurdan şuraya yoruluyorum hep kızımda hic durmuyo işi gücü yaramazlık sakin olur derler kız olunca sakinlikten zıvana çiktı gerekirse duvardan tırmanıcak tavana 🤣

Sana çekmiş haraketli iste cıvıl civil 👍👍👍❤❤

Ikinci de geliyor senin maraton devam ne yorulması aksine enerciiik olmalısın 🤣🤣🤣

Doğum ne zaman ❤⚘🌻

Bu arada Senin profil resmin niye öyle kız 🙄🙄🙄

Sana çekmiş haraketli iste cıvıl civil 👍👍👍❤❤

Ikinci de geliyor senin maraton devam ne yorulması aksine enerciiik olmalısın 🤣🤣🤣

Doğum ne zaman ❤⚘🌻

Bu arada Senin profil resmin niye öyle kız 🙄🙄🙄
Hahahaha 🤣
Ikincisi içerde yaramazlık ediyorr bi gör sağ sola kıvrilıyor resmen benii oda
Doğum 13 haziranda insallahh🥲
Ne var len peofilimee bi kız işte sarı saçlı lüleli kiz 🤣

Hahahaha 🤣
Ikincisi içerde yaramazlık ediyorr bi gör sağ sola kıvrilıyor resmen benii oda
Doğum 13 haziranda insallahh🥲
Ne var len peofilimee bi kız işte sarı saçlı lüleli kiz 🤣
Kız profilin bembeyaz taaa üst kenarda nokta gibi bir şey var ondan dedim

Jou Jou Bak hele profilin böle 🙄🙄

Screenshot_20240504-094728_Opera.jpg

Kuzum ne özrü ❤❤

Sen iyi ol minnak iyi olsunda gerisi önemli değil.perim 🌷🌼💐🌺

Belki vitamin eksikliği olabilir mevsim geçmişlerinden olabilir iki canlısın büyüdükçe sana halsizlik gelebilir 👍 iyi olmuş tahlillerini yaptırmak sonuç ne cıktı yazarsan sevinirim merak ederim ben

RABBİM sağlığını korusun bebeğini korusun ❤🌷🌼💐 :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Daha yaptırmadım parişim dün cıkamadım kendimi toplayıpta😂 önümüzdeki pazartesi yada salı yaptırcam bakalom haber ederim tabiki. Sen nasılsın neler yapıyorsun🤗🤗

Daha yaptırmadım parişim dün cıkamadım kendimi toplayıpta😂 önümüzdeki pazartesi yada salı yaptırcam bakalom haber ederim tabiki. Sen nasılsın neler yapıyorsun🤗🤗
Iyiyim kuzum bahçe işlerim başladı bahçeye geldik yaz telaşın başladı şükür iyiyim 👍👍❤❤

Inşallah senin tahlillerde iyi çıkar sorun olmaz sağlıkla dünya ya gelir bebişin❤❤⚘💐🌹

X