İçeriye Girmeden Kapıya 3 Kere Vur ...😇🥰😘🥳🥳🥳

D E V A D E V A canım perim nasilsin dün dua topiginde niyetini okudum sorayim dedim iyimisin iyimisiniz 🌹🌷💐🌺❤❤❤:nazar::nazar::nazar::nazar:
Yaa ben bunu nasıl görmem çok özür dilerim parem bildirim araya kaynadı galiba hiç görmedim😞😞
Şuanlık iyiyim ben parem inşallah içerdeki de iyidir keyfi yerindedir 😬 11 haftaya girdik işte ama birkaç gündür çok halsizliğim var böyle elim kolum kalkmıyo hep uyku modundayın bugün bi gidip kan tahlillerimi yaptırayım dedim sabah yataktan kalkamadım o kadar haftaya baktırcam bakalım vitaminlerimmi bitti noldu böyle 😏

Yaa ben bunu nasıl görmem çok özür dilerim parem bildirim araya kaynadı galiba hiç görmedim😞😞
Şuanlık iyiyim ben parem inşallah içerdeki de iyidir keyfi yerindedir 😬 11 haftaya girdik işte ama birkaç gündür çok halsizliğim var böyle elim kolum kalkmıyo hep uyku modundayın bugün bi gidip kan tahlillerimi yaptırayım dedim sabah yataktan kalkamadım o kadar haftaya baktırcam bakalım vitaminlerimmi bitti noldu böyle 😏
Olabilir canım vitaminlerine baktır bakalım belki magnezyum başlar. Kaçıncı haftada başlıyorduk unuttum ama 🥲

Kuzum ne özrü ❤❤

Sen iyi ol minnak iyi olsunda gerisi önemli değil.perim 🌷🌼💐🌺

Belki vitamin eksikliği olabilir mevsim geçmişlerinden olabilir iki canlısın büyüdükçe sana halsizlik gelebilir 👍 iyi olmuş tahlillerini yaptırmak sonuç ne cıktı yazarsan sevinirim merak ederim ben

RABBİM sağlığını korusun bebeğini korusun ❤🌷🌼💐 :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Burdan bildirim geliyor bana ya 😅
Geçen gün pare yazınca da gelmişti şimdi deva yazınca gelmiş enteresannn 👀

Hahhahah arada sohbete burayada kaçabiliriz olabilir dedikten sonra nerde o eski geyikler diyesim geldi be bonuscum😔😔😔
Burada yeller esiyor gari 🥹😅

Ah ah yel mi tipi mi bilmiyorum bir vurana yerler gibi oldu 😔😔😔 ne coskuluyduk ya o zamanlar

Bi fırtına bizi savurdu gibi oldu 😪😪😪

Hahhahah arada sohbete burayada kaçabiliriz olabilir dedikten sonra nerde o eski geyikler diyesim geldi be bonuscum😔😔😔

Ah ah yel mi tipi mi bilmiyorum bir vurana yerler gibi oldu 😔😔😔 ne coskuluyduk ya o zamanlar

Bi fırtına bizi savurdu gibi oldu 😪😪😪
Evet parem eski neşemiz kalmadı yaşananlar yıprattı hepimizi 😢😢

X