İçeriye Girmeden Kapıya 3 Kere Vur ...😇🥰😘🥳🥳🥳

20240410_074217.jpg

ASSOSyal ASSOSyal
D E V A D E V A
Minnosprenses Minnosprenses
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
coconatt coconatt
mavikelebek34 mavikelebek34
Jou Jou
Dutt Dutt
bir mucizee bir mucizee
Fatmazell Fatmazell
Madammor Madammor
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim
Saliha40 Saliha40
My_Moonlight06 My_Moonlight06
M MaviMabellee
karamel Latte karamel Latte

penyez83 penyez83
Nefes0858 Nefes0858
Meryeemmm_ Meryeemmm_
Ssevincli Ssevincli
Nane Limon Kabugu Nane Limon Kabugu
Hayalkuran Hayalkuran
Eslinna Eslinna

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun hepinizden güzel dilekleriniz için. İnşallah birbirimize hep güzel haberler verelim, Allahım hepimizi muradına erdirsin bu mübarek günlerde 🥲🥰❤️❤️
Sağlıkla sıhhatle Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun hepinizden güzel dilekleriniz için. İnşallah birbirimize hep güzel haberler verelim, Allahım hepimizi muradına erdirsin bu mübarek günlerde 🥲🥰❤️❤️
Hayırlı olsun Rabbim tamamına erdirsin inşallah 🤲

Kızlarr aslında 2 hafta sonraki kontrolümde herşey yolundaysa söylemek istiyordum sizlere ama duramadım.
Biliyorsunuz yıllardır bu uğraş içindeyim tüp bebekte, doğalda birsürü sebebini bir türlü anlayamadığımız düşüklerim var.
Şimdi yine bir sürec içerisindeyim. Transfer olmuştum ve olumlu sonuç oldum çok şükür. Şuan 7 haftayı dolduruyorum. Yeni kalp atışını dinledik. Ama benim için kritik 8 hafta. Hiçbir zaman 8i geçemedim. O yüzden 8i geçebilirsem inşallah öyle söylemek istiyordum ama her zaman yanımda oldunuz iyide kötüde. Bekleyemedim. Dualarınıza talibim lütfen dualarınızda beni ve minnoşumuda eksik etmeyin bu defa dünyamıza sağlıkla gelebilsin 🥲
Rabbim hepimizin tüm isteyenlerin kucağını doldursun🤲🏻 Hepinizi çok seviyorum❤️ şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum 💐🪻
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
Jou Jou
Minnosprenses Minnosprenses
MssPARE MssPARE
Dutt Dutt
coconatt coconatt
@Birmucize
karamel Latte karamel Latte
ASSOSyal ASSOSyal
Yaaaaa canım benim çok sevindim😍🥰🍒🍒🍒🍒🫶bayramda ne güzel bir haber bu💃💐💜🫶 rabbim sizi korusun,sağlıkla kavuşmayı nasip etsin inşallah 🤲🤩😍🥰🍒🍒 gözünüz aydın olsun kuzum🫶🤲🥰🍒🍒😘

X