Hurma diyeti

terraroza

Guru
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2010
244
97
Kızlar pazartesi benimle birlikte hurma diyeti yapmak isteyen varmı hem birbirimizi motive ederiz 5 gün yapmayı planloyorum inşallah güzel sonuç alırım

HURMA DİYETİ: Ender Saraç tavsiyeli bu diyette hurma, yoğurt, yeşil çay ve su dışında birşey yok. Günde en fazla tüketilecek hurma sayısı da 21. Bu diyet 7 gün boyunca ara verilmeden yapılıyor. Diyetin sonunda vereceğiniz kilo 5 ile 7 arasında değişiyor. Diyeti uygularken günde en az 40 dakika yüremeniz isteniyor.
Diyet bu şekilde ben zaten diyet yapıyorum sadece biraz vücudumu şaşırtmak için şok bi diyet yapmak istedim

Tammdır ozaman yarın başlayalım ve burdan yazışalım hem motive oluruz hem daha çabuk sonuç alırız 👍🏻👍🏻

malesef bıraktım daha önce diyette oldugum için biraz sıkıldım ama 1 gün yaptım etkisini gördüm sonrasında nefsime hakim olamadım ama pazartesi 3 gün yapmayı düşünüyorum
Ben 3. gündeyim ne kadar devam edebilirim bilmiyorum.Detayları sonunda paylaşırım.Aslında bence ilginç ama tok tutma özelliği var.Yinede geceleri zor geçiyor :)

X