HSV(uçuk)

selen kander

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2024
9
1
28
Selam 5 yıldır geçmeyen sarı akıntı ile baş başayım doktora gittiğimde rahim ve vajinamda sorun yok gayet sağlıklı olduğunu söylediler fakat her adet sonrasında vajinamda ve ağzımda uçuklar çıkıyor ölüm gibi yanıyor sulu be patlıyor sonra geçiyor hsv miyim neyim bilmiyorum korkuyorum hsv geçici mi acaba ? Yada ne yapmam gerekiyor doktor birşey demiyor

Tahlil verip netleştirsene kuzum. Aman Allah korusun. Ama belkide pede falan alerjin vardır. Marka falan değiştirmeyi denedin mi ?

Selam 5 yıldır geçmeyen sarı akıntı ile baş başayım doktora gittiğimde rahim ve vajinamda sorun yok gayet sağlıklı olduğunu söylediler fakat her adet sonrasında vajinamda ve ağzımda uçuklar çıkıyor ölüm gibi yanıyor sulu be patlıyor sonra geçiyor hsv miyim neyim bilmiyorum korkuyorum hsv geçici mi acaba ? Yada ne yapmam gerekiyor doktor birşey demiyor
Gözünüzü korkutmak gibi olmasın ama uçuğa benziyor smear yaptırın belli olur testte. Bende de uçuk var

Merhaba testinizi yaptırdınız mı acaba doktor ne diyor bu duruma

X