Himenoplasti yaptıran varmı? İstanbul'da Sonuç Alanlar?

Arek merhaba canım bende dün Ayşe hocaya lazerli kalıcı dikim yaptırdım. Bugün ikinci günüm ve oturup kalkmakta zorlanıyorum aslında bişey olacak korkusundan dolayı zorlanıyorum inşallah sonuç istediğimiz gibi olur :KK43: sen regle zamanlarında nasıl bir Yöntem uyguladın benim reglem fazla yoğun geçiyor:KK43:
Bu Ayşe hocaya yaptırdığın kızlık zarı için sonuç aldın mı bide hangi şehirde sin bilgi verir misin rica etsem ihtiyacı m var

Bende turgay karakaya gittim ilk seferde daraltma ve kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdım. Fakat ben dinlenemedigim ilk gün düşüp bayildigim ve kullandığım bir pedin ipleri eritmesi sonucu tutmadı yani benim hatam oldu bu ikinciye gelmemi beni kesinlikle boyle bırakmayacağını soyledi benim hatam olmasına rağmen dr bey ücretsiz olarak düzeltti bakalım bu sefer daha az acı ve daha iyi geciyo arkadaşlar dinlenmek şart ben dr beye guvendim bakalım olucak inaniyorum :-)
İlk gece kanaman oldu mu kesin garantisi var mı bilgi verirseniz bendr turgay beyi araştırıyorum ankara da yım bide İstanbul a gitmem gerekecek bunun için rica etsem lütfen bana dürüst olun turgay bey e yaptırdığınız operasyon dan sonuç aldınız mı

İlk gece kanaman oldu mu kesin garantisi var mı bilgi verirseniz bendr turgay beyi araştırıyorum ankara da yım bide İstanbul a gitmem gerekecek bunun için rica etsem lütfen bana dürüst olun turgay bey e yaptırdığınız operasyon dan sonuç aldınız mı
Ben de uzun zamandır bu ameliyatı araştırıyorum açıkçası Turgay beyle ilgili yorumlara karşı biraz ön yargılıyım sitede kendisi ile ilgili oldukça olumlu yorumlar var ancak sürekli sahte profiller ile reklam yaptığına şahit oldum bu yüzden asla tercih etmeyi düşünmüyorum İstanbul'da bir çok doktor war bence iyi düşünüp öyle gidin

Ben de uzun zamandır bu ameliyatı araştırıyorum açıkçası Turgay beyle ilgili yorumlara karşı biraz ön yargılıyım sitede kendisi ile ilgili oldukça olumlu yorumlar var ancak sürekli sahte profiller ile reklam yaptığına şahit oldum bu yüzden asla tercih etmeyi düşünmüyorum İstanbul'da bir çok doktor war bence iyi düşünüp öyle gidin

Ben Ankara da yım kime güvenebilir im bilemedim şimdi 3 ay sonra düğünüm olcak fakat benim güvenilir biyer bulmam lazım önerebileceğiniz bi doktor var mıdır siz oldunuz mu operasyon

Ben Ankara da yım kime güvenebilir im bilemedim şimdi 3 ay sonra düğünüm olcak fakat benim güvenilir biyer bulmam lazım önerebileceğiniz bi doktor var mıdır siz oldunuz mu operasyon
MAlasef bende henüz yaptırmadım araştırma aşamasındayım ebru Zülfikaroğlu, Harun Özkan , akın hoca dan olumlu yorum alanları gördüm ben geçici yaptırırsam ebru hoca diye düşünüyorum kalıcıda Harun Özkan açıkçası bende çok kararsızım ama Turgay Karakaya ile ilgili yorumlara hiç güvenmiyorum kaç kez sahte profillerle reklam yaptığına şahit oldum inşallah doğru bir karar verirsiniz sonucunda bizimle paylaşın lütfen

Bende bundan tam bir ay önce bu amelıyatı oldum arkadaşlar daha yenı yenı normale döndüm sorularınız varsa yardımcı olabılırim

Aslında bu kadar degıl ama Benım biraz hassas gecti ben olduktan sonra yaklaşık on gün kadar evde dinlendım çalışmadım ben fazla pinpirikli olduğum için daha sonrasında otururken batmalar yaSadım ve akıntılarım çok oldu şimdi daha iyiyim Bi sorun yok doktor adı özelden verebılırim şimdi reklam amaçlı yazıyor olmasın kontrollerde gittim bu hafta doktor oncesını ve sonrasını gösterdi umarım kanamamda gerçekleşir ıkı ay sonra düğünüm olacak

MAlasef bende henüz yaptırmadım araştırma aşamasındayım ebru Zülfikaroğlu, Harun Özkan , akın hoca dan olumlu yorum alanları gördüm ben geçici yaptırırsam ebru hoca diye düşünüyorum kalıcıda Harun Özkan açıkçası bende çok kararsızım ama Turgay Karakaya ile ilgili yorumlara hiç güvenmiyorum kaç kez sahte profillerle reklam yaptığına şahit oldum inşallah doğru bir karar verirsiniz sonucunda bizimle paylaşın lütfen

Siz nerde arıyorsunuz hangi şehirde? Umarım iyi güvenilir bi doktor bulurıuz ilk gece kanama olmazsa çok sıkıntı

Siz nerde arıyorsunuz hangi şehirde? Umarım iyi güvenilir bi doktor bulurıuz ilk gece kanama olmazsa çok sıkıntı
Benim için şehiride ücretide önemli değil yeter ki iyi olsun iyice emin olduktan sonra yaptıracağım öyle bir durumla karşılaşmamayı umut ediyorum

Kizlar burda turgay beye yaptiranlar olmus bende 30 agustosta kalici oldum rica ederim sonucu alanlarr reklamsiz falan yazabikir mi
Merhaba ben de Turgay Karakayayı düşünüyorum nasıl memnun kaldın mı sen ? Hastayla iletişimi nasıl? Ben bugün aradım sekreteriyle konuştum. Sekreteri çok itici konuştu benle hemen kapattı telefonu

Merhaba ben de Turgay Karakayayı düşünüyorum nasıl memnun kaldın mı sen ? Hastayla iletişimi nasıl? Ben bugün aradım sekreteriyle konuştum. Sekreteri çok itici konuştu benle hemen kapattı telefonu
Ben gerek ameliyatta gerek sonrasinda cok memnun kaldim ilk haftalarda agrim oldu ama dayanilmayacak bi agri degildi ben farkli bi doktora gittigimde cok guzel olmus tutmus kesin kanar dedi henuz evlenmedim aslinda asistani esra hanim cok iyidir hala konusurum ben onunla whatsapla ama bilemedim

X