Himenoplasti yaptıran varmı? İstanbul'da Sonuç Alanlar?

Selam senin yazilarin ve samimiyetin bana cesaret verdi bende senin doktoruna gittim kalici dikim + vajina daraltma yaptirdim, anlattiklarin dogru imis sana cok tesekkur ediyorum bugün 24 saatim doldu hafif sizlama ve cok az birkac damla kanama oluyor ara ara hocayi aradim normalmis hersey yolundaymis bana ve diger zor durumdaki kizlara yol gosterdigin icin binlerce tesekkur
Umarim sende benim gibi artil mutluluk göz yaslari dökersin suan nasilsin aklina bisey takilirsa yaz olurmu her sekilde cevaplamaya hazirim❣️

Umarim sende benim gibi artil mutluluk göz yaslari dökersin suan nasilsin aklina bisey takilirsa yaz olurmu her sekilde cevaplamaya hazirim❣️
Masa başında çalışıyorum hafif yan oturuyorum dikişlerde sorun olmasın diye hafif ağrılar oluyor anneme adet dedim. Desteğin için teşekkürler, başka püf noktası var mı ?

Masa başında çalışıyorum hafif yan oturuyorum dikişlerde sorun olmasın diye hafif ağrılar oluyor anneme adet dedim. Desteğin için teşekkürler, başka püf noktası var mı ?
Bende aileme adet oldum demiştim ki ben adet dönemime getirmiştim iki gün vardi öle yaptirdim o orta kisim bos kalsin oraya baski olmasin olurmu ben patronuma dmiştim basurum cikti oturamiorum cok korkuyordum cunku bişey olcak die acikcasi sonra baktim yan otura biliorum ztn hocamda yan otura bilirsin demişti basta ama ben cok pinpirikliydim

Mer
Bende aileme adet oldum demiştim ki ben adet dönemime getirmiştim iki gün vardi öle yaptirdim o orta kisim bos kalsin oraya baski olmasin olurmu ben patronuma dmiştim basurum cikti oturamiorum cok korkuyordum cunku bişey olcak die acikcasi sonra baktim yan otura biliorum ztn hocamda yan otura bilirsin demişti basta ama ben cok pinpirikliydim[/QUO merak ettigin ne varsa sora bilirsin aklinda soru işareti kalmasin

Bende aileme adet oldum demiştim ki ben adet dönemime getirmiştim iki gün vardi öle yaptirdim o orta kisim bos kalsin oraya baski olmasin olurmu ben patronuma dmiştim basurum cikti oturamiorum cok korkuyordum cunku bişey olcak die acikcasi sonra baktim yan otura biliorum ztn hocamda yan otura bilirsin demişti basta ama ben cok pinpirikliydim
Peki pantolon giyme olayı nasıl olacak ?

Bende senin gibi kontrole gidip hocamız tamamdır tutmuş artık bakiresin dese aynı senin gibi gözyaşlarına boğulacağım sanırım, gün sayıyorum resmen :)
Ogünün tarifi yok gercekten erken gitmiştim hoçamiz gelene kadar etmedigim dua kalmadi hemsire abla saolsun bisey olmamiştir dedi doktor geldi abla beni odaya aldi tabi ben zangir zangir titriodum yattim masaya hocamiz geldi iyi dedi ben basladim aglamaya hemsire abla sarildi sen cok korkuyordun dedi bak kurtuldun artik dedi hatta orda sarisin abla vardi hoca odadan cıktı o abla geldi noldu noldu dedi agliyordum oda sarildi hadi gözün aydin dedi tarifi yok cidden hiçkira hiçkira agladim cünkü ben bu cileyi 5 sene cektim bu nedemek biliomusun yemin ederim her gece ölüyordum her sabah diriliyordum kimseyle konusamiosun derdini anlatamiosun geceleri agliosun ama o mutlulugu o sevinçi ömrüm boyunça unutamam. İnsallah sende benim gibi sevinç göz yaşlari dökçeksin ben inaniorum seninde tamamdir ALLAHİN izniyle :)

Olmam tabi ki istersn numarami bile veririm aklinda soru işareti klmasn rahat ol olurmu ben cok sukur atlattim insallah seninde geccek
Geçmiş olsun can :) bende aml olupta düzenenlerdemin aklınızda bulunsun soğan yiyin dikişlerin daha iyi olması için ve eski atletiniz vs varsada onu ütüleyerek koyun iç çamaşırınızın içind ütü mikrobu kırar :)

Kızlar merhaba bi süredir forumu takip ediyodum yardımlarınıza ihtiyacım var turgay karakayanın sitesine baktım ama pek güvenemedim bi de ücretleri ne oluyo acaba bi bilginiz var mıydı

X