Himenoplasti yaptıran varmı? İstanbul'da Sonuç Alanlar?

blueangelll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2014
32
2
Bu doktorlara kızlık zarı dikimi yaptırıp sonuç alanlar kimler veya görüşenler kimler? İstanbul da kızlık zarı dikimi yaptıranlar sonuçlarını yazıp zor durumda olan arkadaşlara yardımcı olabilir mi?

Bu doktorlarda yaptırmadım daha doğrusu henüz yaptıramadım ama uzun süredir de araştırıyorum sebepsiz ama turgay beyi pek düşünmüyorum diğer doktoru da hiç duymadım ama araştırma yaptiysaniz bilmek isterim tabii fikir paylaşmak her zaman iyidir

Bu doktorlarda yaptırmadım daha doğrusu henüz yaptıramadım ama uzun süredir de araştırıyorum sebepsiz ama turgay beyi pek düşünmüyorum diğer doktoru da hiç duymadım ama araştırma yaptiysaniz bilmek isterim tabii fikir paylaşmak her zaman iyidir

bende turgay beye pek guvenemedim nedense digeri hem bayan daha rahat olurum diye dusunuyorum benimde fikrim yok yaptiran varsa belki bilgi verir yazdim

Ben harun beyi düşünüyorum sadece erkek olması beni biraz tedirgin ediyor ondan yardım alıp sonuç alanlar olmuş ben biraz araştırdım bide plastik cerrahlar daha başarılı oluyormuş kadın doğum uzmanlarına göre

Ben harun beyi düşünüyorum sadece erkek olması beni biraz tedirgin ediyor ondan yardım alıp sonuç alanlar olmuş ben biraz araştırdım bide plastik cerrahlar daha başarılı oluyormuş kadın doğum uzmanlarına göre

Banada nedense kadın doğum uzmanları başarılı geliyor plastik cerrah pek çok alanla ilgilenirken jinekolog sadece o alanda olduğu için kafam çok karışık harun özkanda kanaması olmayan bi kişi vardı :KK43: birde o adamın kesin yargıları beni biraz şüphelendiriyor :KK17: Sonuçta kalıcı yaptırsam bile düğüne 1 hafta kala yine kontrole giderim ben içimin rahat olması için son kontrole çağırmadığı için mi Harun beyi düşünüyosunuz?

Banada nedense kadın doğum uzmanları başarılı geliyor plastik cerrah pek çok alanla ilgilenirken jinekolog sadece o alanda olduğu için kafam çok karışık harun özkanda kanaması olmayan bi kişi vardı :KK43: birde o adamın kesin yargıları beni biraz şüphelendiriyor :KK17: Sonuçta kalıcı yaptırsam bile düğüne 1 hafta kala yine kontrole giderim ben içimin rahat olması için son kontrole çağırmadığı için mi Harun beyi düşünüyosunuz?
Ya hem ondan sonuçta bi hafta kala gidilebilir mi bilmiyorum hemde sonuç alanlar var bi kaç tane duydum okudum burdan bide adam kendine şöyle güveniyor iyileşme olduktan sonra herhangi bi kadın doğum uzmanına gidin dikiş olduğunu bile anlamayacaktir diyor o yüzden güveniyorum bilemiyorum şimdi senin söylediğin de mantıklı geldi sonuçta tek ilgi alanı olması daha iyi yapar anlamına geliyor bilemiyorum sen en son kimi düşünüyorsun :KK43:

Ya hem ondan sonuçta bi hafta kala gidilebilir mi bilmiyorum hemde sonuç alanlar var bi kaç tane duydum okudum burdan bide adam kendine şöyle güveniyor iyileşme olduktan sonra herhangi bi kadın doğum uzmanına gidin dikiş olduğunu bile anlamayacaktir diyor o yüzden güveniyorum bilemiyorum şimdi senin söylediğin de mantıklı geldi sonuçta tek ilgi alanı olması daha iyi yapar anlamına geliyor bilemiyorum sen en son kimi düşünüyorsun :KK43:

Kimseyi düşünemiyorum şuan kimseye güvenemiyorum :KK17:

Kimseyi düşünemiyorum şuan kimseye güvenemiyorum :KK17:
Doktor olarak cok basarili ve guvenilir oldugunu duydum ve sitesindekin yorumlar hep olumlu ebru hanimi dusunuyrdm basarili ama guvenilir biri demeDiklerii ici vazgecTim Kalici adi altinDa gecici yapiyormus ve paraci die duydum

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben cok arastirdim ama dusunden 1 hafta once mutlaka cagiriyorum dedi demekki kalicida kendine cokta guvenmiyor burdan bunu anlıyorum. turgay beye gelinece onuda cok araştırdım irtibata geçtim bir kaç sefer kendine baya güveniyo kesin kalıcı diyor ama işte yinede cok güvenemiyorum kimseden bişey duymadıgım için onla ilgili bi tek kendi sitesinde yorumlar var kararsızım açıkcası

Turgay beye hic guvenesim yok nedenseee biraz dugunden ne kadar once yaptrcam nasil olcak hic bisey bilmiyorum kalici yaptirsam kesin 1 hafta kala kontrol ettiririm icimin rahat olmasi icin harun ozkan da hic cagirmiyo offf off

Eger kontrol ettirmeye zamanin olursa dugun oncesi ayse hocayi tercih edebilirsin bence ama garanti olsun diyosan daha iddali doktorlari tercih et bence harun ozkan turgay karakaya ve bulent cihantimur arasinda kaldim. Bulent cihantimur iamini duymuatum burdan ama kendisi hakkinda cokta bilgi duyamadim baska bu konuyla ilgili bide fiyatinida bilmiyirum ama harun ozkan icin para biriktirebilirsem ona gidicem buyuk ihtimal o daha garanti gbi geliyo nana

Eger kontrol ettirmeye zamanin olursa dugun oncesi ayse hocayi tercih edebilirsin bence ama garanti olsun diyosan daha iddali doktorlari tercih et bence harun ozkan turgay karakaya ve bulent cihantimur arasinda kaldim. Bulent cihantimur iamini duymuatum burdan ama kendisi hakkinda cokta bilgi duyamadim baska bu konuyla ilgili bide fiyatinida bilmiyirum ama harun ozkan icin para biriktirebilirsem ona gidicem buyuk ihtimal o daha garanti gbi geliyo nana

Dugun falan varmi yakinda sizin ne zaman yaptirmayi dusunuyosun

Erkek arkadasim var ama evlilige daha 2 sene falan var. Bi dr kesin cozum hic bi sekilde hic bir doktor bile anlamaz diyor ama fiyat 6000 sok oldum :/

Aynen bende sok oldum 6000 nedir yani ama kesin cozum diyo dr dikimden sonra aklinizda hicbisey kalmaz hic bir sorun yasanmaz diyo gervi ayni seyleri turgay karakaya ve harun ozkanda diyo kime guvencez biz ya

Kizlar yine bence en güvenilir ve en uygun maddi manevi ben harun özkan diyorum su an tek güvendiğiM doktor o burda çok güzel yorumları var çünku ha biraz vücudunla da alakali ama en azından kanama olmasa bile o diktigi zaman doktorlar bile anlamiyormus

Boyle mecburi bi durumda bile erkekle muhattap olmak cok can sıkıcı erkeklerden ve cinsellikten her şeyden soğudum kimseye güvenim kalmadı insanlar ne kadar rahatlıkla eleştirebiliyorlar kendilerini bizim yerimize koymadan. Kızlar ben senay aycan arasında kaldım. Izmir i hiç bilmeyen biri bulabilir mi kliniği hiç gitmedim ızmir e de tek başıma gitsem otogar ya da hava alanına ne kadar uzaklikta bulabilir mıyım bilgisi olan yazsın lütfen..

X