Hiç telegramdan kızlar grubu kurdunuz mu ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bu işlerin ne kadar cahiliyim ya, numarası kayıtlı olan arkadaşlarımla görüşmek dışında bir işlevi olduğunu bilmiyorum telegramın🥲
Daha önce numarasını kaydedip sildiğiniz bir kişi telegram kullanmaya başlarsa sizin listenize geliyor tekrar. Hayatımdan çıkardığım pek çok kişiyi arka arkaya listede görünce bi şok geçirmiştim 🤭

Daha önce numarasını kaydedip sildiğiniz bir kişi telegram kullanmaya başlarsa sizin listenize geliyor tekrar. Hayatımdan çıkardığım pek çok kişiyi arka arkaya listede görünce bi şok geçirmiştim 🤭
Yakın zamanda numaramı başka operatöre taşıdım numarasını kaybettiklerimi oradan bulabilirim o zaman, sağol hemşire 😻

Bide hiç kayıtlı olmayan numaralar benim paylaşımları mı görüyor bende buna çok şaşırmıştım 😁

Yakın zamanda numaramı başka operatöre taşıdım numarasını kaybettiklerimi oradan bulabilirim o zaman, sağol hemşire 😻
Sonradan katılanlar bildirim olarak geliyor mesela hemşire telegrama katıldı diye. Önceki kişilerde geliyordu galiba ya öyle hatırlıyorum inşallah öyledir 🙈🙈

Bide hiç kayıtlı olmayan numaralar benim paylaşımları mı görüyor bende buna çok şaşırmıştım 😁
Hayır. Paylaşım yapılan bir platform değil mesajlaşma uygulaması diyelim kime yazarsanız o görür mesajı. Ben numaralardan bahsediyorum

Hayır. Paylaşım yapılan bir platform değil mesajlaşma uygulaması diyelim kime yazarsanız o görür mesajı. Ben numaralardan bahsediyorum
Elbetteki paylaşım platformu değil ama Whatsapdaki gibi ben durum hikaye atıyorum hikaye attım tanımadım insanlar gördü o biraz tuhafıma gitti

Artık telegramda da anonimlik var. Numaralandırılıyor kişiler kod adı gibi. Numaranı da istemediğine kapatıyorsun zaten.
Anonimligi telegrama özel soylemedimki ne olduğu kim olduğu belirsiz bir biri birde yeni üye niye burda arkadaş arıyor? Sürekli konuları bununla alakalı. Ki başka bir üye yazmış yasak olduğunu.

Bunu bilmiyordum özür dilerim . Keşke soruyu silme kısmı olsaydı silerdim . Ben ne yasak ne değil onu bilmiyorum öğreneceğim teşekkür ederim
WhatsApp, Facebook, Instagram vb. sosyal medya profillerine davet eden, reklamını yapan üyeler UYARISIZ siteden uzaklaştırılır .!
Konu silmek de yasaktır😌

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X