Herşeyi yiyerek 75 günde 21 kilo verdim

Tam yaglı süt içsek olmuyor mu?karatay deyince arkadaş,aklıma geldi.karatay her şeyin yaglisını yiyin diyor.yagini alınınca peynirin,sutün vs.besleme özelliği kalmiyormus.biliyorsunuz hoca,yağı destekliyor.tabi çok yemeyi deģil.kisitlı.
Canım zaten biçok şeyin içinde yağ var istesek de istemesek de giriyor vücudumuza, ben sütün yoğurdun kaymağını hiç sevmem de tüketmem de :kk77: ben sağlığa zararlı olmayacak ve işe yarayan tarifleri paylaşıyorum, kendimde bizzat denedim :işsiz: yani diyetisyenler doktorlar elbette eğitimini almışlardır,
Ben bu topiği açmadan önce de varlardı :KK76: isteyen onların yöntemleriyle çalışır isteyen benim, ki burası benim topiğim:sus:
Ben bu kiloyu vereli 3 yıl oldu ve Allah'a şükür çok sağlıklıyım :KK39:

[QUOTE="Kpss 2016, post: 47802kurula klima tüketimi nım zaten biçok şeyin içinde yağ var istesek de istemesek de giriyor vücudumuza, ben sütün yoğurdun kaymağını hiç sevmem de tüketmem de :kk77: ben sağlığa zararlı olmayacak ve işe yarayan tarifleri paylaşıyorum, kendimde bizzat denedim :işsiz: yani diyetisyenler doktorlar elbette eğitimini almışlardır,
Ben bu topiği açmadan önce de varlardı :KK76: isteyen onların yöntemleriyle çalışır isteyen benim, ki burası benim topiğim:sus:
Ben bu kiloyu vereli 3 yıl oldu ve Allah'a şükür çok sağlıklıyım :KK39:[/QUOTE]
Canım sen ekmek pilav makarna kurubaklşyat tükettinmi cal falan saydınmı bana bşr günlük menünü yazabilirmisin

[QUOTE="Kpss 2016 47802373, member: atlım vücudunla işbirliği yap inatlaşırsan verdiğin kiloları geri alırsın, miktarı azalt:KK66:[/QUOTE]
Haklısın üzerime yapıştı resmen diyetisyenin verdipi diyete sadık kalamıyorum bundan da olmuyor emziriyom acıkıyom gözüm dönüyo ama çok zor durumdayım işyerinde kadınlar iyi laf sokuyo haklılar çıtıpıtılar ben onlarxan kaö yaş küçüğüm ama iriyım kendimi kötü hidsediyom

[QUOTE="Kpss 2016, post: 47802kurula klima tüketimi nım zaten biçok şeyin içinde yağ var istesek de istemesek de giriyor vücudumuza, ben sütün yoğurdun kaymağını hiç sevmem de tüketmem de :kk77: ben sağlığa zararlı olmayacak ve işe yarayan tarifleri paylaşıyorum, kendimde bizzat denedim :işsiz: yani diyetisyenler doktorlar elbette eğitimini almışlardır,
Ben bu kiloyu vereli 3 yıl oldu ve Allah'a şükür çok sağlıklıyım :KK39:
Canım sen ekmek pilav makarna kurubaklşyat tükettinmi cal falan saydınmı bana bşr günlük menünü yazabilirmisin[/QUOTE]
Kalori hesabı yapmadım Canım, hergün bir büyük bardak yeşil çay içtim öğleden sonra ve hergün gün boyu 3 litre su içtim bunlar hiç değişmedi
Öğünlerde de sabah mesela salatalık domates yeşil biber maydanoz marul hangisi varsa ondan ,iki dilim ekmek ya da çeyrek ekmek ,bir dilim kaşar ya da beyaz peynir, canım isterse bir iki lokma bal sürdüm yedim, siyah çay içtim bir kupa
Öğlen spora gittim 1 saat (koş yürü, aletlerde çalış )
Gelince yemek ne varsa ondan yemeğin kaşığıyla bir kaşık aldım tabağıma, her çeşitten aynı şekilde, salata varsa yedim ekmek bazen yedim bazen yemedim,
Yeşil çay içtim
Akşam bazen yoğurt içine salatalık vs doğrayıp kaşıkladım bazen yemeklerden sadece iki çeşit ekmeksiz birer kaşık yedim
Bazen gün içinde öğle yemeği yemedim yerine meyve yedim, bikaç kare çikolata ya da salatalık vs yedim

[QUOTE="Kpss 2016 47802373, member: atlım vücudunla işbirliği yap inatlaşırsan verdiğin kiloları geri alırsın, miktarı azalt:KK66:
Haklısın üzerime yapıştı resmen diyetisyenin verdipi diyete sadık kalamıyorum bundan da olmuyor emziriyom acıkıyom gözüm dönüyo ama çok zor durumdayım işyerinde kadınlar iyi laf sokuyo haklılar çıtıpıtılar ben onlarxan kaö yaş küçüğüm ama iriyım kendimi kötü hidsediyom[/QUOTE]
Canım diyetisyene gidince sadece o dönemde uygulanıyor, süreç tamamlanınca kilolar geri geliyor
Beslenme alışkanlığımızı değiştirmeliyiz
Sen kimse için zayıflamayacaksın kendi sağlığın için forma gireceksin
Yiyecekler bitmiyor bugün yemezsek ya da az yersek daha sonra yine yiyebiliriz
Kendini topla, bütün etiketlemelerden sıyrıl
Yapabilirsin

Canım sen ekmek pilav makarna kurubaklşyat tükettinmi cal falan saydınmı bana bşr günlük menünü yazabilirmisin
Kalori hesabı yapmadım Canım, hergün bir büyük bardak yeşil çay içtim öğleden sonra ve hergün gün boyu 3 litre su içtim bunlar hiç değişmedi
Öğünlerde de sabah mesela salatalık domates yeşil biber maydanoz marul hangisi varsa ondan ,iki dilim ekmek ya da çeyrek ekmek ,bir dilim kaşar ya da beyaz peynir, canım isterse bir iki lokma bal sürdüm yedim, siyah çay içtim bir kupa
Gelince yemek ne varsa ondan yemeğin kaşığıyla bir kaşık aldım tabağıma, her çeşitten aynı şekilde, salata varsa yedim ekmek bazen yedim bazen yemedim,
Yeşil çay içtim
Akşam bazen yoğurt içine salatalık vs doğrayıp kaşıkladım bazen yemeklerden sadece iki çeşit ekmeksiz birer kaşık yedim
Bazen gün içinde öğle yemeği yemedim yerine meyve yedim, bikaç kare çikolata ya da salatalık vs yedim[/QUOTE]
Çok tşk ettim canım ama baysğı az yemişsin ben 1 kaşıkla doymam harikasın maşallah

[QUOuyanıyor in1985, post: 47802998, member: 364301"]tşker cnm iyim sen nasılsın? tam gaz devam ediyorum[/QUOTE]
Ben uyamıyom malesef haftalık mı gidiyon bu arada ücret ne kadar sen açlık krizleri yaşıyorum ve spor yapıyon mu

Kpss 20yaptımı : 47802614 .!.:
Yeşil çay içtim
Bazen gün içinde öğle yemeği yemedim yerine meyve yedim, bikaç kare çikolata ya da salatalık vs yedim[/QUOTE]
Canım ara öğün yaptınmı

[QUOuyanıyor in1985, post: 47802998, member: 364301"]tşker cnm iyim sen nasılsın? tam gaz devam ediyorum
Ben uyamıyom malesef haftalık mı gidiyon bu arada ücret ne kadar sen açlık krizleri yaşıyorum ve spor yapıyon mu[/QUOTE]
devlete gidiyorum cnm ben.aylık gidiyorum.arada bana oluyor açlık ama menüm kalabalık baya arada yokluyor acıkma halleri.yürüyüş yapıyorum sadece spor olarak.

Yeşil çay içtim
Bazen gün içinde öğle yemeği yemedim yerine meyve yedim, bikaç kare çikolata ya da salatalık vs yedim
Canım ara öğün yaptınmı[/QUOTE]
Canım aslında doyarsın, kendini öyle şartlama:KK66: hem açlığını bastır yeter tıka basa doymaya gerek yok ki :kk77: tekrar acıkınca tekrar atıştırırsın :dondurma: ara öğün bazen meyve yedim bazen form bisküvi bazen salatalık ya da cacık, ayran, tarçınlı yoğurt öyle ne bulursam atıştırdım :KK50: bazen bitki çayı, yeşil çay, süt, sütlü kahve, bazen puding, tavuk göğsü

Canım ara öğün yaptınmı
Canım aslında doyarsın, kendini öyle şartlama:KK66: hem açlığını bastır yeter tıka basa doymaya gerek yok ki :kk77: tekrar acıkınca tekrar atıştırırsın :dondurma: ara öğün bazen meyve yedim bazen form bisküvi bazen salatalık ya da cacık, ayran, tarçınlı yoğurt öyle ne bulursam atıştırdım :KK50: bazen bitki çayı, yeşil çay, süt, sütlü kahve, bazen puding, tavuk göğsü [/QUOTE]
Doğru bugüne kadar tıka basa doydum da ne oldu

Canım ara öğün yaptınmı
Canım aslında doyarsın, kendini öyle şartlama:KK66: hem açlığını bastır yeter tıka basa doymaya gerek yok ki :kk77: tekrar acıkınca tekrar atıştırırsın :dondurma: ara öğün bazen meyve yedim bazen form bisküvi bazen salatalık ya da cacık, ayran, tarçınlı yoğurt öyle ne bulursam atıştırdım :KK50: bazen bitki çayı, yeşil çay, süt, sütlü kahve, bazen puding, tavuk göğsü [/QUOTE]
Çok sağol csnım hakkını helal et

Takıp ettim ama yazmaya fırsat bulamadım :/
Sabah kahvaltım
Domates salatalık peynir zeytin bi dilim uno çavdar ekmeği (bayadir ekmeksizdim)

Geç kahvaltı yapıyorum ara öğün yok bi kaç kaşık dondurma

Akşam cevizli salata az öncede fırında patates bi kaç dilim 1 kaşık zeytinyağıyla yaptım 1 bardak fanta ve kapanış :spor:

Kızlar tatilden merhabalar ipin ucu iyice kaçtı nasıl kacmasin acayip sinaniyorum oy anam oy tek yaptığım olumlu şey yüzmek ve şaka gibi form çayı buldum onu içip vicdanimi rahatlatmaya çalışıyorum :-)
Olur öle yaa bende tatilde 2 kilo aldim eve gelince sıkı bi diyet ekmeksiz hemen verdim.
Tatilin tadını çıkar bence :KK66:

Kızlar tatilden merhabalar ipin ucu iyice kaçtı nasıl kacmasin acayip sinaniyorum oy anam oy tek yaptığım olumlu şey yüzmek ve şaka gibi form çayı buldum onu içip vicdanimi rahatlatmaya çalışıyorum :-)
Aynen canım bak keyfine, gelince sıkarızzz:KK76:

X