Her ay 1 hatim yapıyoruz

🤲 Nisan Ayı Hatim Duası 🤲

Eki Görüntüle 3419534

Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim Elhamdü lillahi rabbil alemin ves salatü ves selamü ala rasülina Muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmein 🌹

Teheccüdde yapılan dua, hedefi şaşmayan ok gibidir. Rabbim ettiğimiz duaları, okuduğumuz hatmi şerifi, kabul buyursun. Hepinizin ağzına, yüreğine, nefesine, gözlerine sağlık ALLAH razı olsun canlar 💚 🤲

Hatim duasını yaptım dua kardeşlerim isimlerinizi tek tek okuyarak duaya katıp, vefat etmiş yakınlarımızın ruhlarına da hediye eyledim ❤️

Kim ne niyetle okuduysa Rabbim hayırlısıyla, kolaylıkla, afiyetle, sağlıkla sıhhatle kabul etsin. Evlat isteyene salih ve saliha evlatlar, hamile olanlara sağlıcakla doğumlar, evladı olanın evladına sağlıklı hayırlı uzun ömür, borcu olana ödeme kolaylığı, geçim sıkıntısı çekene rızık bolluğu, iş arayana hayırlı iş, eş arayana hayırlı eş, derdi olana deva, hastalığı ve hastası olana şifa versin RABBİM 🤲

Okuduğumuz Kuran'ı Kerim ile amel etmeyi, Kuran ahlakı ile yaşamayı RABBİM cümlemize nasip etsin. Arkamızdan Kuran okuyanlarımız çok olsun aminnnn🤲

Sübhane rabbike rabbil izzeti amma yasifun ve selamün alel murselin velhamdülillahi rabbil alemin. EL-FATİHA (ma-salavat )🌹

1- Aktif Lora Aktif Lora ✅

2- RedGirl RedGirl kuzeni ✅

3- K Kardelen1981 ✅

4- aysen- aysen- ✅

5- Cuel Cuel ✅

6- HALLEYS HALLEYS ✅

7- HepmigencizHepmiguzel HepmigencizHepmiguzel ✅

8- HepmigencizHepmiguzel HepmigencizHepmiguzel ✅

9- Lidlaylim Lidlaylim ✅

10- C Cittaslow ✅

11- Lna16 Lna16 ✅

12- reynax reynax ✅

13- @Gonulmeyvesi ✅

14- Bonus Bonus ✅

15- K Kardelen1981 ✅

16- Breave Heart Breave Heart ✅

17- Breave Heart Breave Heart ✅

18- penyez83 penyez83 ✅

19- penyez83 penyez83 ✅

20- MMorsalkimm MMorsalkimm ve annesi ✅

21- KurkmantoluS KurkmantoluS ✅

22- deynepnaz deynepnaz ✅

23- deynepnaz deynepnaz ✅

24- deynepnaz deynepnaz ✅

25- S selin18 ✅

26- penyez83 penyez83 ✅

27- penyez83 penyez83 ✅

28- RedGirl RedGirl annesi ✅

29- MssPARE MssPARE ✅

30- RedGirl RedGirl ✅

❤️ cuma gününün feyzi bereketi üzerimizde olsun hayırlı cumalar ❤️
Allah razi olsun güzel ablam Allahım kabul etsin inşallah 🤲❤️

Eki Görüntüle 3419534

Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim Elhamdü lillahi rabbil alemin ves salatü ves selamü ala rasülina Muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmein 🌹

Teheccüdde yapılan dua, hedefi şaşmayan ok gibidir. Rabbim ettiğimiz duaları, okuduğumuz hatmi şerifi, kabul buyursun. Hepinizin ağzına, yüreğine, nefesine, gözlerine sağlık ALLAH razı olsun canlar 💚 🤲

Hatim duasını yaptım dua kardeşlerim isimlerinizi tek tek okuyarak duaya katıp, vefat etmiş yakınlarımızın ruhlarına da hediye eyledim ❤️

Kim ne niyetle okuduysa Rabbim hayırlısıyla, kolaylıkla, afiyetle, sağlıkla sıhhatle kabul etsin. Evlat isteyene salih ve saliha evlatlar, hamile olanlara sağlıcakla doğumlar, evladı olanın evladına sağlıklı hayırlı uzun ömür, borcu olana ödeme kolaylığı, geçim sıkıntısı çekene rızık bolluğu, iş arayana hayırlı iş, eş arayana hayırlı eş, derdi olana deva, hastalığı ve hastası olana şifa versin RABBİM 🤲

Okuduğumuz Kuran'ı Kerim ile amel etmeyi, Kuran ahlakı ile yaşamayı RABBİM cümlemize nasip etsin. Arkamızdan Kuran okuyanlarımız çok olsun aminnnn🤲

Sübhane rabbike rabbil izzeti amma yasifun ve selamün alel murselin velhamdülillahi rabbil alemin. EL-FATİHA (ma-salavat )🌹

3- K Kardelen1981 ✅

4- aysen- aysen- ✅

5- Cuel Cuel ✅

6- HALLEYS HALLEYS ✅

9- Lidlaylim Lidlaylim ✅

10- C Cittaslow ✅

11- Lna16 Lna16 ✅

12- reynax reynax ✅

13- @Gonulmeyvesi ✅

14- Bonus Bonus ✅

15- K Kardelen1981 ✅

18- penyez83 penyez83 ✅

19- penyez83 penyez83 ✅

25- S selin18 ✅

26- penyez83 penyez83 ✅

27- penyez83 penyez83 ✅

29- MssPARE MssPARE ✅

30- RedGirl RedGirl ✅

Allah binlerce kez razı olsun ablacım. Ağzına yüreğine sağlık, Rabbim o güzel gönlünden geçen her ne varsa tez zamanda hayırlısıyla, kolaylıkla, afiyetle nasip etsin sana 🤲🏻💐

Eki Görüntüle 3419534

3- K Kardelen1981 ✅

4- aysen- aysen- ✅

5- Cuel Cuel ✅

6- HALLEYS HALLEYS ✅

9- Lidlaylim Lidlaylim ✅

10- C Cittaslow ✅

11- Lna16 Lna16 ✅

12- reynax reynax ✅

13- @Gonulmeyvesi ✅

14- Bonus Bonus ✅

15- K Kardelen1981 ✅

18- penyez83 penyez83 ✅

19- penyez83 penyez83 ✅

25- S selin18 ✅

26- penyez83 penyez83 ✅

27- penyez83 penyez83 ✅

29- MssPARE MssPARE ✅

30- RedGirl RedGirl ✅

RABBIM kabul etsin hatminizi duamızı Allah razı olsun 🤲🌷🌹

Penyezim mayıs 28.cüzu okudum Allah kabul etsin🤲🌷

🌺 Mayıs Hatim Listesi 🌺

💜 30 Mayıs Perşembe son okuma süresidir lütfen bildirimleri son güne bırakmayalım. Tilavet secdelerini yapmayı unutmayalım 💜

1- RedGirl RedGirl

2- RedGirl RedGirl annesi

3- Aktif Lora Aktif Lora

4- HALLEYS HALLEYS ✅

5- aysen- aysen-

6- Cuel Cuel

7- K Kardelen1981

8- K Kardelen1981

9- HepmigencizHepmiguzel HepmigencizHepmiguzel

10- HepmigencizHepmiguzel HepmigencizHepmiguzel

11- C Cittaslow

12- RedGirl RedGirl kuzeni

13- reynax reynax

14- Lidlaylim Lidlaylim

15- Bonus Bonus

16- Bonus Bonus

17- YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn

18- Breave Heart Breave Heart

19- Breave Heart Breave Heart

20- Breave Heart Breave Heart

21- MMorsalkimm MMorsalkimm

22- Lna16 Lna16 ✅

23- KurkmantoluS KurkmantoluS

24- penyez83 penyez83 ✅

25- deynepnaz deynepnaz

26- deynepnaz deynepnaz

27 - deynepnaz deynepnaz

28- MssPARE MssPARE ✅

29- penyez83 penyez83 ✅

30- S selin18

💕 mayıs cüzünü okuyup bildirim yaparken, haziran hatimi için cüz almak isteyenler yazabilir canlar 💕

penyez83 penyez83 canımm 23.cüzü okudum.
Eğer uygunsa bir dahaki sefere bana 1.cüzü verir misin en baştan başlayıp 30a kadar gideyim diyorum sizinle Allah nasip ederse.

penyez83 penyez83 canımm 23.cüzü okudum.
Eğer uygunsa bir dahaki sefere bana 1.cüzü verir misin en baştan başlayıp 30a kadar gideyim diyorum sizinle Allah nasip ederse.
Ağzına yüreğine sağlık canım ❤️
haziran hatimine 1.cüz uygundu sana yazdım hemen. uzun zamandır daimi sıralı okuyan arkadaşlar var. Bazen cüzler çakışıyor. O zamanda cüzünü okuyup en erken yazana bir sonraki aya sıradan yazıyorum.

Başka türlü herkesi sıradan listeye yazmak mümkün olmuyor.

Ağzına yüreğine sağlık canım ❤️
haziran hatimine 1.cüz uygundu sana yazdım hemen. uzun zamandır daimi sıralı okuyan arkadaşlar var. Bazen cüzler çakışıyor. O zamanda cüzünü okuyup en erken yazana bir sonraki aya sıradan yazıyorum.

Başka türlü herkesi sıradan listeye yazmak mümkün olmuyor.
Sağolasın penyezcimm

X