Her ay 1 hatim yapıyoruz

Çook özledim dua topiklerini özellikle burayı 🥲 ne zaman gelırım acaba, 2 yaş sendorumunu dibine kadar yaşayan bi aslan parçam ve 4 aylık minik tırtılım var🥰dua edin bize de teyzeleri geleyim aranıza bian önce

Çook özledim dua topiklerini özellikle burayı 🥲 ne zaman gelırım acaba, 2 yaş sendorumunu dibine kadar yaşayan bi aslan parçam ve 4 aylık minik tırtılım var🥰dua edin bize de teyzeleri geleyim aranıza bian önce
Burcummm bizde seni çokkk özledik iyi olun hepiniz ❤️ tez günde gelmen dileğiyle canımmm unutmadık seni dua arkadaşım

🌺 Mayıs Hatim Listesi 🌺

💜 30 Mayıs Perşembe son okuma süresidir lütfen bildirimleri son güne bırakmayalım. Tilavet secdelerini yapmayı unutmayalım 💜

1- @RedGirl

2- @RedGirl annesi

3- @Aktif Lora

4- @HALLEYS ✅

5- @aysen-

6- Cuel Cuel

7- @Kardelen1981

8- @Kardelen1981

9- @HepmigencizHepmiguzel

10- @HepmigencizHepmiguzel

11- @Cittaslow

12- @RedGirl kuzeni

13- @reynax

14- @Lidlaylim

15- @Bonus

16- @Bonus

17- @YagmurSendeanlarsn

18- @Breave Heart

19- @Breave Heart

20- @Breave Heart

21- @MMorsalkimm

22- @Lna16 ✅

23- @KurkmantoluS

24- penyez83 penyez83 ✅

25- @deynepnaz

26- @deynepnaz

27 - @deynepnaz

28- @MssPARE ✅

29- penyez83 penyez83 ✅

30- @selin18

💕 mayıs cüzünü okuyup bildirim yaparken, haziran hatimi için cüz almak isteyenler yazabilir canlar 💕
Canım okudum Rabbim dualarımızı hayırlısıyla kabul etmesi dileğiyle. Ben hazirana da katılmak isterim 🌸💕

Canım okudum Rabbim dualarımızı hayırlısıyla kabul etmesi dileğiyle. Ben hazirana da katılmak isterim 🌸💕
Aminnn ağzına yüreğine sağlık Haziran hatimi için 7.cüz senindir listeye yazdım canım 🌸 ❤️

X