Hedef 89 kilodan 55 kiloya

20240212_110648.jpg
Bu sabah 88.7 ile başladım diyete
Kendimce vücut ölçümü almaya çalıştım
Üst kol :34.0
Alt kol :28.5
Göğüs:109
Üst karın bel:91
göbek alt karın:117
Kalça:115
Üst bacak:68
Alt bacak:41.5
1 ay sonra tekrar ölçüm yapacağım

menümü de akşam paylasacağım

Kahvaltı ;
2 yum
2 tam buğday ekmek
2 zeytin
Yarım kapya biber

Ara bir küçük muz

Akşam
Mercimek çorbası 1 kase
Yarım kepçe tavuklu patates yemeği
5 Kaşık bulgur pilavı
1kepce ev yoğurdu

Baslayin baslayin
dur demedikce devamı geliyor o kiloların,
sonra insanın morali bozuluyor
1 hafta disinizi siksaniz cok motive olursunuz.
Cünkü 1 2 kg ödem gidecek, 1 kg yapdan gitse
o müthis tartı farkı insana gaz veriyor.
Basarilar diliyorum

kesinlikle ketojenik diyeti öneriyorum sağlıksal olarak sorununuzyoksa inanılmaz sonuçlar alırsınız

Dünkü menüm
Kahvaltı tam buğdaylı 2 grissini
1 tk labne
1 küçük muz

Akşam 17:00
2 bol yeşil soğanlı bol maydanozlu krep 2 yumurta 2 yeşil zeytin

2 kare bitter (canım tatlı birşeyler isteyince bitter çikolata ile tatlı ihtiyacımı gideriyorum)

4000 adım ile başladım spora

Son düzenleme:
20240214_094630.jpg
Kilo vermeye başladım bile 😊
89.0
Güncel 88.4
fark=0,6

3 sene önce de 65 e kadar düşmüştüm o zaman 80 ile başlamıştim diyete.
yine başarabilirim asıl hedef bu defa tekrar kilo almamak.

Anladım ki tek yaptığımız bahane üretmek şimdi bugün bahaneleri atın bir kenera ve başarmaya odaklanalım biz kadınlar istersek herşeyi başarabiliriz :KK6::KK37::KK55:

Kahvaltı 2 tam buğday ekmek
Peynirli yumurta
2 yeşil zeytin
2 tatlı kaşığı acuka

Ara ; On tane falan leblebi
2 kare bitter

Akşam yeşil mercimek yemeği
1 kase ev yoğurdu
1 dilim ekmek

Sabah 2 yumurta ile pastırmalı omlet
1 dilim tam buğday ekmek
1 çatal zeytin
1 kek

Ara 1 portakal

Akşam ıspanak kavurma
Çok az makarna (4 yemek kaşığı kadar )
1 kase ev yoğurdu

Ben de ağustos ayında 88 kiloydum 1 ay öncesine kadar ara ara dikkat ederek 84 e geriledim, 1 ayda sıkı bir diyet ile 77 e düştüm ilk hedefim 70 sonra 2. 3. Hedefler gelecek 😁 bu sefer aralıklı orucu deniyorum . 12:00 ve 18:00 olmak üzere 2 öğün yiyorum. Spor malesef ama gün içinde çok hareketliyim. 2 haftadır meyveyi saymazsak 0 şeker 💪🏻 motivasyonum yüksek

Ben de ağustos ayında 88 kiloydum 1 ay öncesine kadar ara ara dikkat ederek 84 e geriledim, 1 ayda sıkı bir diyet ile 77 e düştüm ilk hedefim 70 sonra 2. 3. Hedefler gelecek 😁 bu sefer aralıklı orucu deniyorum . 12:00 ve 18:00 olmak üzere 2 öğün yiyorum. Spor malesef ama gün içinde çok hareketliyim. 2 haftadır meyveyi saymazsak 0 şeker 💪🏻 motivasyonum yüksek
Süpersin yaaa bol eksilerin olsun burdada paylaşırsan sevinirim motivasyonum artar benimde 😊💪🏻👍

Süpersin yaaa bol eksilerin olsun burdada paylaşırsan sevinirim motivasyonum artar benimde 😊💪🏻👍
Teşekkür ederim 😁 ilk günler çok zorlandım ama eksileri görünce daha da hırslandım , şimdi bazen tek öğün yediğim bile oluyor misafirliğe gideceksem akşam , öğle hiç bişey yemiyorum . Çok şükür zorlanmıyorum artık . Ramazanda gibi birkaç günden sonra alıştım ☺️ size de başarılar diliyorum . Başlamaya karar vermek en önemlisi , gerisi yokuş aşağı . Hiç olmayan kıyafetlerim olmaya başladı en lezzetli tatlılara yemeklere bedel bence bu 😂 mart 15de 73 ü görmek istiyorum yazarım buradan size de 😎

Teşekkür ederim 😁 ilk günler çok zorlandım ama eksileri görünce daha da hırslandım , şimdi bazen tek öğün yediğim bile oluyor misafirliğe gideceksem akşam , öğle hiç bişey yemiyorum . Çok şükür zorlanmıyorum artık . Ramazanda gibi birkaç günden sonra alıştım ☺️ size de başarılar diliyorum . Başlamaya karar vermek en önemlisi , gerisi yokuş aşağı . Hiç olmayan kıyafetlerim olmaya başladı en lezzetli tatlılara yemeklere bedel bence bu 😂 mart 15de 73 ü görmek istiyorum yazarım buradan size de 😎
Evet ya eksileri görünce insan motive oluyo daha çok hırslanıyo umarım bende bu defa başarabilirim 😊

Spor yapabiliyo musun ben ne zaman spor yapcam desem ya ev işim oluyo ya çocuklar ya da belim de fıtık var ağrılarım müsade etmiyo

Spor yapabiliyo musun ben ne zaman spor yapcam desem ya ev işim oluyo ya çocuklar ya da belim de fıtık var ağrılarım müsade etmiyo
Malesef yapamıyorum ama en küçük oğlum 1 yaşında bütün gün peşinden koşturuyorum. Bir de öğlen abisini okuldan almaya giderken hava güzelse yarım saat veya 45 dk kısa bir yürüyüş. Ama yalnız bir anne olduğum için tüm işlerimi nerdeyse kendim hallediyorum. Günüm koştur koştur geçiyor hep 😂

Birkaç gündür dikkat edemedim
Neyse artık olabilir önümüze bakalım
Kahvaltı
3kaşık kadar peynir eritme
Yumurta
2 dilim ekmek
1 çatal peynir
2 yeşil zeytin

Akşam 1 tabak hindi sote
1 kepçe Yoğurt
2 dilim tam buğday ekmek

Dünkü yürüyüşüm ve bugünkü yürüyüşüm 20240220_213044.jpg 20240218_144126.jpg

Selam , mart 15’de 73 ü görmek istiyorum demiştim bugün 72,75 kg tartıldım 💃🏻💃🏻 hedefe varıldı çok şükür ☺️ . Sizde durumlar nasıl?

Ben aynen aralıklı oruca devam günde 2 öğün , 2. Öğün en geç 6-7 arası , protein ve sebze ağırlıklı. Neredeyse 0 şeker ( meyve , kuru meyve ve hurmayı saymazsak ) hava güzelse 1 saat yürüyüş yapıyorum .
Çok şükür 60 lı rakamlara az kaldı💪🏻
4 günde 900 gram daha verirsem 2 ayda 12 kg gitmiş olacak 💃🏻

X