Artık Yeter Mi?

Vasfiyeteyzeniz

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2013
5.651
9.819
34
Merhaba. Klasik bir Türk kadını olarak evlenirken ben de 36 bedendim 😃
Evlilikle beraber hayat düzenim değişince 10 kilo aldım ve sonrasında hamilelik 30 kilo derken bir sene içinde 40 kilo aldım. Sonra ikinci çocuk derken evlenirken 52 kilo olan ben şu an 70 kiloyum.
12 yıllık evlilik sürecinde çokça diyet denemelerim de oldu elbette. Ama hep bir iradesizlik.
Yaş geldi 34 e artık bir dur demek lazım artık yeter. Aslında hedefim 52 değil tabi ki o zaman da çelimsiz zayıftım. 60-58 kilo olsam var yaaaa of afet olurum afet 😃😃😃
Eveeeeet burada ki diyet günlüklerini kendim içim motivasyon olarak alıyorum. Bu da benim günlüğüm olsun ❤️
Burada her gün yediğim her şeyi paylaşma şansım yok o kadar zamanım olmuyor ☺️
Burada neler paylaşırım mesela haftalık kilo değişimleri,günlük yaptığım sporlar adım sayıları. Canım isterse menü de paylaşırım. Tartıda ki vücut analizi de belki sizlere motivasyon olur nu süreçte.
Tartı pilimi alıp akşam tartılırım 😊

Son düzenleme:
Kilom ciddi ciddi rahatsız ediyor artık. Reflü başladı yemek kaynaklı olabilir bir de zaten 33 yaş yaşlılık duyguma kilo da yaş ekliyor. Bence üstüme 5-6 yaş ekliyor. Suratım çirkinleşti ay. Neyse düzelicez inşallah 😁

Eveeeeet tartıldım ve 1. Günle merhaba sevgili diyet günlüğüm. Şekersiz 21 güne başlamaya niyet ettim ama kimseye söylemedim nazarlara gelmeyim diye 😃 şimdi buraya tartı sonucunu atacağım haftaya tekrar atacağım. Bakalım kahramanımızı bu süreçte neler bekliyor 😃

Eklentiler

• IMG_2760.jpeg
    IMG_2760.jpeg
    36,7 KB · Görüntüleme: 23
X