❤️Hedef 53..

4 yıl önceki konu geçen zaman ve ben yerimde sayıyorum..yarım kalan sağlıklı beslenmemi ve hayatıma dahil edeceğim spor ile birlikte bu işi en kısa sürede tamamlamayı düşünüyorum.. bugünki kilom 63.8 pazartesi bir daha tartılacağım ve ölçülerimi alacağım ayrıca pazartesi gününden itibaren haftanın üç günü evde egzersizlere başlayacağım söz veriyorum kendime 🥰
Söz vermişim kendime ne büyük iyilik yaptım sözümde durarak şimdi sporsuz hayat düşünemiyorum 🥰

Bugün son öğünümü yaptım.Memnun değilim öğün içeriklerinden daha iyisini yapabilirim.İlk hedefim paketli gıdalardan uzaklaşmak olacak.Kahve yanı çikolata da dahil umarım başarabilirim 🤲🏻 bu saatten sonra sadece su içerim yarın güzel sağlıklı bir gün olsun inşallah

Sabah limonlu su içtim.1 kayısı yedim.çocuklarla ilgilendikten sonra sporumu yaptım ve şimdi de kahvaltımı bitirdim.Cuma günü tartılmayı düşünüyorum.Amacım sağlıklı beslenmek bunu sık sık kendime tekrar etmem gerekiyor🥺

Dünden bugüne beslenmemde pek bir değişiklik olmadı yarın tartılacağım.daha spor yapamadımm gün içinde yapmaya çalışacağım temiz içerikli gıdalar tüketmek istiyorum ve bunu hayatıma oturtmak istiyorum 10 yıl sonra abur cubur çikolata arayan bir anne olmak istemiyorum

Dünden bugüne beslenmemde pek bir değişiklik olmadı yarın tartılacağım.daha spor yapamadımm gün içinde yapmaya çalışacağım temiz içerikli gıdalar tüketmek istiyorum ve bunu hayatıma oturtmak istiyorum 10 yıl sonra abur cubur çikolata arayan bir anne olmak istemiyorum

Canım güncel kilon nedir boyun ve yaşın kaç? Hedefimiz yakın gibi duruyor. Başlangıcımız da yakın sanırım? Birbirimizi motive edebiliriz 🙂

Evet bugün ilk haftamı tamamladım yavaş yavaş emin adımlarla ilerlemek istiyorum verdiğim kiloların kalıcı olmasını istiyorum güncel kilom

Eklentiler

• F6963769-D56C-4B80-B341-6B7D1304C5FF.jpeg
    F6963769-D56C-4B80-B341-6B7D1304C5FF.jpeg
    79,9 KB · Görüntüleme: 44
Canım güncel kilon nedir boyun ve yaşın kaç? Hedefimiz yakın gibi duruyor. Başlangıcımız da yakın sanırım? Birbirimizi motive edebiliriz 🙂
Boyum 163 yaşım 29 bugüne kadar çok sağlıksız beslenip yine çok sağlıksız bir şekilde kilo verme tecrübelerim oldu umarım bundan sonra herşey daha iyi olur

Dün herşey güzel giderken gecenin onikiye vurduğu bir vakitte çikolata ve bisküvi yemem tüm moralimi bozdu ve yerken gerçekten kendimde değildim inşallah bu son olur

Dolaba sağlıklı atıştırmalılar hazırlamak istiyorum
Hurma topu,tavuk salatası ve salatalıklı yoğurtlu meze yapacağım.şekerli gıdalar tüketmek istemiyorum

Bugün maydanoz limon kürüne başladım ayrıca şimdilik hergün 20 dk koşu bandına çıkacağım paketli gıdalardan uzak duracağım 🤲🏻
Kürümü içtim
20 dk yürüdüm
Şimdi kayısı yiyorum
Gün içinde 15 dk egzersizime devam edeceğim

Maydanoz kürünün 2. Günü
20 dk yürüdüm kahvaltı yaptım(çok acıkmıştım)
Günlük egzersiz gün içine kaldı

Maydanoz kürünün 3. Kürü
20 dk yürüyüş yaptım
Egzersizi gün içine bıraktım 1 fincan kahve içtim yanına hurma topu 🥰

Sporumu yaptım bol su tüketiyorum beslenme konusunda daha iyi olabilirim.buraya yazınca daha bir motiveyim sanki 🤓

Maydanoz kürünün 4. Günü dayanamadım tartıldım bugün maalesef 57.1 kg olmuşum 😔

Yürüyüşümü ve sporumu yaptım.öğün yapmadım hep çocuklarıma hazırladıklarımdan atıştırdım.motivasyonumu yüksek tutmaya çalışıyorum 🥰

Maydanoz kürünün 5. Günü yürüyüşümü tamamladım 1 fincan Yeşilçay içtim şimdi evi derleyip toplama vakti 😍

X