Hangi kolye ucu ?

meliss9514

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2015
1.117
564
28
IMG_3747.png

Eklentiler

• IMG_3708.jpeg
    IMG_3708.jpeg
    154,6 KB · Görüntüleme: 63
Diğer başlıkta da kelebeği koymuştun, aklın kelebekli kolyede gibi 😁 ama bu ikisi arasında ben çiçeği daha zarif buldum. Kelebeğin daha kibar versiyonları var sevemedim o sebeple
Yoksa öncekinde dediğim gibi bunları satın almam para veriyor isem azıcık da trend olsun diye 🤪

Diğer başlıkta da kelebeği koymuştun, aklın kelebekli kolyede gibi 😁 ama bu ikisi arasında ben çiçeği daha zarif buldum. Kelebeğin daha kibar versiyonları var sevemedim o sebeple
Yoksa öncekinde dediğim gibi bunları satın almam para veriyor isem azıcık da trend olsun diye 🤪
Aşkısı sen doğum yapmadın mı ya nasıl geziyorsun buralarda sürekli ne biçim lohusasın sen bebekle debelensene😃

Ya günlük birşey bakıyorum sürekli takmak için. Şık kolyelerim var özel günlerde değiştirerek takıyorum zaten. Zarif minimal birşey arıyorum ne olabilir başka ? 😂

İkiside basit ve çakma duruyor hiç altın gibi değil. Binlerce model kolye ucu var alınabilecek neden seçeneğiniz bu kadar kısıtlı?

X