Hangi kolye ucu ?

meliss9514

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2015
1.117
564
28
IMG_3747.png

Eklentiler

• IMG_3708.jpeg
    IMG_3708.jpeg
    154,6 KB · Görüntüleme: 69
İkisi de değil. Çok basit duruyor.

Diğer başlıkta da kelebeği koymuştun, aklın kelebekli kolyede gibi 😁 ama bu ikisi arasında ben çiçeği daha zarif buldum. Kelebeğin daha kibar versiyonları var sevemedim o sebeple
Yoksa öncekinde dediğim gibi bunları satın almam para veriyor isem azıcık da trend olsun diye 🤪

Diğer başlıkta da kelebeği koymuştun, aklın kelebekli kolyede gibi 😁 ama bu ikisi arasında ben çiçeği daha zarif buldum. Kelebeğin daha kibar versiyonları var sevemedim o sebeple
Yoksa öncekinde dediğim gibi bunları satın almam para veriyor isem azıcık da trend olsun diye 🤪
Aşkısı sen doğum yapmadın mı ya nasıl geziyorsun buralarda sürekli ne biçim lohusasın sen bebekle debelensene😃

Ya günlük birşey bakıyorum sürekli takmak için. Şık kolyelerim var özel günlerde değiştirerek takıyorum zaten. Zarif minimal birşey arıyorum ne olabilir başka ? 😂

Günlük sürekli takmak için altın kolye bakıyorum. Özel günlerde kullanmak için başka trend veya şık kolyelerim var.
Sade ve basit arasında fark var bana göre. Günlük için sade model olabilir ama dediğim gibi bunlar basit geldi bana

İkiside basit ve çakma duruyor hiç altın gibi değil. Binlerce model kolye ucu var alınabilecek neden seçeneğiniz bu kadar kısıtlı?

X