hamile kalma yolları

taze fasulye sana ii hamişler canom aslında birazda zamanı beklemek vardır canım allah herkese versin

herkese teşk ederirim çok güzel bilgiler bunlar.umarım hepiniz hayırlısıyla gönlünüzde ne varsa ona kavuşursunuz

merhabalar kulübünüze yeni katıldım ben ocağın 19 unda evlendim evlenmeden 1 ay önce hap kullanmaya basladım hapı bırakalı 3 ay oldu krunmyorum artık ve bir bebişim olsun istiyorum acaba ne zaman hamile kalabilirim bana yardımcı olabilecek br arkadas varmı

arkadaşım sırf hamile kalmak için ilişkiye girme birkeresinde ilişkide bebegi hiç düşünme herşeyi oluruna bırak sende zevk almaya çalış bide şu olabilir bi kaç gün kocandan uzak dur geldinde özlendiğin için ve özledigin için ilişki olacak inş olur ama benim bildim bu bebek işi kafaya takılırsa olmuyo herşeyin hayrlısı

selam evet dediğiniz doğru zaten kulüpteki verilere bakıyorumda herkes sizin gibi düşünüyor bakalım nasıl olacak strese girdim valla şimdiden ayrıca streste olumsuz yönde etkiliymiş ilişkide yani gebeliğe engelmiş bu eldemi geriliyorum sanki olmayacakmış gibi :sm_confusedfisfisfis

arkadaslar bna yardimci olabilecek kimse yokmu,adetim bu ay c gü erken geldi ve üc gün sürdü ve cok koyu birsey di,bu ne anlama geliuyor bilen varmiiiiiiiiiiii.senağlama

mrb ben edaa bu siteye cok onceden uye olmustum nasip buguneymiss
bende 5 aylik evliyim korunmuyoruzz ama neden olmuyorrr mafoldumben

herkese selamlar,,,benimde sorunum aynı,,,galiba bir çoğumuzun sorunu aynı,,ben yaklaşık 3 yıldır evliyim,,biz hiç korunmadık,,sadece 1 ay kadar doğum kontrol hapı kullandım,,oda yaklaşık 2 yıl kadar önce..bundan 1 yıl önce karnımda bir ağrıyla acilen doktora gittim,,karnımda kist patlamış ve iç kanama geçirmişim,,o zaman günümde geçiyordu ve bende mide bulantısını baş dönmesini gebeliğe yoruyordum,,yani hamile miyim acaba düşüncesiyle az daha ölüyordum,,aslında hamileymişimde ama ameliyat sonrası bebek düştü,,yani ne varlığını anladım nede yokluğunu ,ölümden döndüm..şimdi eşimle çocuk istiyoruz ama olmuyo,,doktorada gittim sorun yok ikimizdede,,3 yılda 1 kere hamile kaldım ondada başıma bu talihsiz olay geldi,,bana tavsiyesi olan varsa dinlemeye hazırım,,şimdiden herkese sağlıklı mutlu günler,,allah herkesin gönlüne göre versin

merhaba arkadaslar ben çiğdem aranıza yenı katıldım.25 yasındayım 2.5 aylık evliyim uzun süredir esimle korunmuyoruz bebek çalışmalarımız devam ediyor doktor bi sorunumuz olmadığını söyledi ancak B-HCG degerım 0.98 cıktı cok dusuk biliorum hamile kalmayı cok esim de bende cok istioruz tavsiyeleriniz var mı yardımcı olun bana lütfen.

Merhaba arkadaslar bn yillardir uyeyim ama bu konuda ilk kez yorum yaziorum hamilelikle ilgili tavsiyelerinizi okudum gercekten işe yarıyor mu bu onerilerle hamile kalan warmi¿ltfen cwp werin bnde hamile kalamiyorum :KK43:

Sırf hamile kalmak için sevişmeyin arkadaşlar.
Eşinizi sevdiğiniz için sevişin.
Aşkla ve rahat bir kafayla sevişin.
Kendinizi "hamile kalmam lazım" psikolojisine şartlandırmayın.
Unutmayın aşk bir zorunluluk değildir ve aşk yaparken de kendinizi ne kadar doğanın akışına bırakırsanız hücre ve hormonlarınız o denli iyi yaparlar işlerini. Ayrıca bal fìndık ceviz vs tüketin bolca. Eşiniz de tüketsin.
İki hamileliğimde de hamile kalırken sıkıntı yaşamadım. Eğer tıbbi bir sorununuz yoksa aklınızı özgür bırakarak rahatça bu süreçte yol almak size çok yardımcı olacaktır.

kızlar kafa rahatlığı konusunda çok hak veriyorum size ama maalesef 'stres yapmamak' elimde değil gibi geliyor zaten normalde de birçok konuda çok panik, pimpirikliyimdir (nerde o eski vurdumduymaz hallerim ah ah.. ) .e ben olmasam da eşim öyle zaten hatta benden de beter.korunmayı bıraktık bırakalı bi beklenti bi heyecan bi stres görmeyin yani . Allah hepimizin yardımcısı olsun,amin.en kısa ve en hayırlı zamanda anne -baba olmayı nasip et Rabbim :)

arkadaşlar öğrendiğim şeyleri sizle paylaşmak istiyorum.belki bilirsiniz ama genede paylaşmak istiyorum sizlerle,benim annem hastanede calışıyor ve orda doğum doktoruna sormuş hamile kalmanın ince yollarını doktorda demiş ki anneme, 1)ilişkiye başlarken ilk önce ön sevişme yapsın özür dileyerek söylüyorum eşinizin en çok sevdiği şeyi giysin demiş2)sevişirken isteksiz sevişmeyin ve kafanızdan bütün sorunları atın o an ki duruma kaptırın kendinizi3)aklınıza bebk kelimesini dahi getirmeyin ve rahat olun vücüd ısınızı takip edin kontrol edin4)yumurtlama gününüzü takip edin o günler hamile kalma olasılığını artırır5)çok sık ilişkiye girmeyin6)ilişkiye girerken bir gün girin bir gün girmeyin on eşinizin sipermi düşmesz sık girerseniz düşebilir7)ilişkiye başlarken kalcanıızın altına yastık koyun 8)ilişkiyi yerde yapın yatak oynadığı için o an siperm dışarı çıkar sabit yerde yapın ki altınıza yastığı koydunuz zaman içerde kalsın ve başınızın altına yastık koymayın ve bir saat bekleyin ayaklarınızı hava kaldırın9)bir saat bekledikten sonra hemen banyo yapmayın biraz uyuyun mesela yarım saat kadaralt tarafınızı ılık suyla yıkayı sıcak suyla yıkadığınız zaman sipermler dışarı vurabilir size daha önemli bir not yanlış anlamayın ama beni bazı adamlar afedersiniz şeylerini yıkamazlar ilişkiye girmeden önce eşinize lütfen şeyini yıkatın çünkü kadın hastalıkları bundanda kaylaklanır eğer ilişki sırasında aranız olursa ilişkiyi kesin ve hemen bir doktora başvurun bende size duyduğumu söylüyorum sizle paylaşmak istedim sizde deneyebilirsiniz bakarsanızhamiş kalırız arkadaşlar
ama şunuda unutmayın ilişkide pozisyon çok önemli kadın her zaman altta kalmalı erkek üstte olduğu zaman sipermler dışarı fışkırıı ve kesinlikle kafanızı rahat tutun arkadaşlarım

canım öncelikle bilgi paylaşımın için teşekkürler,hani şeyi yıkatmaktan bahsetmişsin ya sana katılıyorum hatta ben iki tarafın da temizlemesi gerektiğini düşünüyorum enfeksiyon olmamak için ama bazı sitelerde de ilişki öncesi duştan ,su ve sabundan uzak durun diyor,hele de vajinal duş vajinanın ph ını bozuyor deniliyor.ama hani yıkamadan da benim içime sinmez biraz pimpirikliyim hemen mikrop kapacam sanırım.. kafam çok karışık kimseye de soramıyorum fikri ve deneyimi olanlar paylaşırsa sevinirim..

Son düzenleme:
Kizlar merhaba ben 8aylik evliyim 4 ay once yumurtaliklarimdaki cikolata kistlerinden ameliyat oldum dr hemen çocuk yap dedi 4 ay gecti henüz bebek yok:KK43: kafayi yicem dualar oneriler herseyi denedim yok esimdr dr bende de sorun yok.boyle kist ameliyati olupta hemen hamile kalan var mi yardım lütfennnnn:KK43: ((((

Yaklaşık 1.5 senedir bebek istiyorum olmuyor devlet hastanesi ne gittim sorun olmadığını söylediler psikolojik olarak yıprattı beni

X