hamile kalma yolları

ama daha 9 gün varmış biraz daha beklesen daha iyi olur.bel ağrın dışında belirti var mı?

valla aysun sude naz daha başka belirtim yok sadece sordum fazla anlamadığımdam
danışmak istedim
ama hiç belim böle ağrımamıştı
canlarım

EMİNEEECİM EN DOĞRUSU ECZANEYE GİDİP BU TEST HAKKINDA BİLGİ ALMANDIR .a.s HEPİMİZ ÇEVREMİZDEN BİRŞEYLER DUYUYORUZ VE SADECE ÖNEREBİLİYORUZ. BENİMDE ADETİME 4 GÜN KALDI VE DAHA ÖNCE YAŞAMADIĞIM BELİRTİLER VAR. ACABA ADET BELİRTİSİ Mİ ? YOKSA HAMİLELİK Mİ? CADIARZU BENİMDE BELİMDE, KASIKLARIMDA VE ZAMAN ZAMAN AYAKLARIMDA AĞRILAR VAR. GÖĞÜSLERİM ŞİŞ VE ACIYORLAR. NEYSE BUNU ANLAMAK İÇİN SON 4 GÜN.........:emir_bebek:EMİNEEE CANIM BEN ADET GÜNÜNÜ BEKLE DERİM. BİLİYORUM BÖYLE BİRŞEY VARSA HEMEN ÖĞRENMEK İSTİYORSUN. AYNI ŞEYLERİ BENDE YAŞIYORUM AMA KENDİMİZİ BU KADAR ŞARTLAMAYALIM Kİ SONUCUNDA OLMAZSA ÜZÜLMEYELİM. EMİNEEE ŞİMDİ AKLIMA GELDİ BEN 2 AY ÖNCE KAN TAHLİLİ YAPTIRMAYA GİTTİĞİMDE ( BHCG TESTİ ) BEBEĞİMİN OLUP OLMADIĞINA DA BAKTIRMIŞTI DOKTOR.BENİM BİLDİĞİM KADARIYLA HASTAHANEYE GİDİP DAHA ERKEN ÖĞRENEBİLİRSİN. BİRDE BURDA ÜYE OLAN BİR ARKADAŞIMIZ NORMAL TEST ALIP YAPTIĞINI 2. ÇİZGİNİN SİLİK ÇIKTIĞINI DOKTORA GİTTİKLERİNDE HENÜZ 2 HAFTALIK BİLE OLMADIĞINI ÖĞRENMİŞ .NORMALDE TESTLERİN ÜZERİNDE 2 HAFTADAN SONRASINI GÖSTERİR YAZAR. AMA BAK ARKADAŞIN 2 HAFTALIK DEĞİL. İSTERSEN SENDE DENEYEBİLİRSİN. AMA EN GARANTİSİ HASTAHANE GİT DERİM . HEM KESİN ÖĞRENMİŞ OLURSUN .--------İNŞ.HAMİŞSİNDİR DE BİZDE BURDA SEVİNİRİZZZZ.

Son düzenleme:
Emineeecim eğer böyle bir bel ağrisini şimdiye kadar yaşamadiysan VE ŞİMDİ YAŞIYORSAN evet hamilelik belirtisi olabilir.çünkü arkadaşim şuan 6 aylik hamile ve ilk zamanlardan beri bel ağrisi var.neyse canim herşey istediğin gibi olur inş.......

canım bence iyi bir poliklinite kan testi yaptır.2günlük bebek bile belli oluyormuş..

mrb...ben yeni sayılırım sitede...4.5 aylık evliyim neredeysede 3 aydır korunmuyoruz...bu ay bendede aşırı kasık karın ve bel ağrısı oldu göğüslerim büyüdü etrafı koyu ve kabarcıklar var akıntım çok fazla idarar koyu adetimede 3-4 gün var...:KK43: ama çok korkuyorum diğer aylarda hep adetime 3-4 gün kala kan testi yaptırdım üzüldüm bu defa karar verdim yapmicam dedim...ama ölüyorum meraktanda...acaba evde yapılan testlerden yapsam çıkarmı sizce...:eek:

sude nazcım sana tşk ederim yazıların için ana ben bu sefer çok hasta oldum 3 gündür çok rahatsızım ve iğne kullanıyorum adetime 6 gün kaldı ya hamile kalırsam bebeğe birşey olur mu diye korkuyorum bu ay bu kadar çok bebk istiyorum rahatsızlığım gecsin hastaneye gidcem canım şuan yataktan çıkamıyorum
ama bel ağrılarım devam ediyor kasıklarım ağrıyor dudaklarım çok kuruyor ve sık idrara cıkıyorum idrarımın rengi değişik fazlada kendimi kaptırmak istemiyorum hamilede olmayabilirim bu seferde üzülürüm en iisi biraz beklemek işi akışına bırakmak demi arkadaşım allah bütün kadınlara anneliği tatdırsınçoçuksuz ev çok sıkıcı oluyo

burcubirktir cano kendini çok fazla hamileleiğe kaPTIRMA SONRA ÜZÜLÜRSÜN TABİKİ ÜZÜLMENİ İSTEMEYİZ ONUN İÇİN BENİM GİBİ SABRET CANIM ALLAH NE DERSE O OLUR BENDE 1.5 YILDIR BEKLİYORUM AMA HERŞEY ÖLE KOLAY OLMUYOR İNŞALLAH HAMİLESİNDİRDE BEBEĞİNE KAVUŞURSUN CANIM İİ HAMİŞLER

burcubirktir cano kendini çok fazla hamileleiğe kaPTIRMA SONRA ÜZÜLÜRSÜN TABİKİ ÜZÜLMENİ İSTEMEYİZ ONUN İÇİN BENİM GİBİ SABRET CANIM ALLAH NE DERSE O OLUR BENDE 1.5 YILDIR BEKLİYORUM AMA HERŞEY ÖLE KOLAY OLMUYOR İNŞALLAH HAMİLESİNDİRDE BEBEĞİNE KAVUŞURSUN CANIM İİ HAMİŞLER

saol canım kaptırmıyorum merak etme herşey olacağına varır kısmet napalım :)

saol canım kaptırmıyorum merak etme herşey olacağına varır kısmet napalım :)

burcubiriktir öle canım herşey nasip kısmettir cano demekki onunda vakti ve zamanı var allah bilir bizler bekleyip şüketmeliyiz cano bende bir ara kendimi çok kaptırdım piskolojim bozuluyordu artık takmıyorum olacağına bakıyorum ama insanın bazen üzülmesi elinde değil canım eltimin lafı beni çok üzdü bana dediki ilk düğün sinopta benim oldu ve sonra herkesin herkes hamile kaldı yada bebişlerine kavuştu eltim bana dediki bak herkesin oluyor senden sonra evlenenlerin bile hala sende birşey yok dedi buna üzüldüm ama ona belli etmedim canım tek dediğim allah verdiği gibi almasınıda bilir onunda 3 oğlu var hastaneyede fazla gidemiyoruz durumlar biraz iç acıcı gittiğimiz zamanda kayınpeder laf yapıyor bir arada bir derede kaldım ama çok bebiş istiyorum allah hepimizin yardımcısı olsun canım...

mrb...ben yeni sayılırım sitede...4.5 aylık evliyim neredeysede 3 aydır korunmuyoruz...bu ay bendede aşırı kasık karın ve bel ağrısı oldu göğüslerim büyüdü etrafı koyu ve kabarcıklar var akıntım çok fazla idarar koyu adetimede 3-4 gün var...:KK43: ama çok korkuyorum diğer aylarda hep adetime 3-4 gün kala kan testi yaptırdım üzüldüm bu defa karar verdim yapmicam dedim...ama ölüyorum meraktanda...acaba evde yapılan testlerden yapsam çıkarmı sizce...:eek:

evde yapılan hassas fortelmiydi neydi öle bi idrar testi varmış.2 haftalık bebek belli oluyormuş..ama 19.500 mü ne fiyatı sen bence onun yerine kan testi yaptır ..yada canım biraz daha bekle..

cnm benim sıkma canını ya stres varya stres her şeyin başı oymuş....allahım hayırlısıyla sanada bebiş verir inş. cnm ya...bende 5 senelik evliyim geçen sene denemeye başladık bebişi düşük yaptım ...benim prolaktinim yüksek biraz ilaç kullanıyorum...allah isteyen herkese versin ....bol bol dua edelim hepimiz...

emine ne kadarlık evlisin canım... nekadar zamandır korunmuyorsun?

canım 14 aylık evliym ve ilk geceden beri hiç korunmadım afedersin kaç kerede doktora gittim doktor bir kaç aya kadar ahmile kalırsın dedi abanaama kalamdım korkuyorum yoksa olmıcakmı çok istiyorum benden sonra evlelenler hep aldılar bebeklerini ellerine

canım 14 aylık evliym ve ilk geceden beri hiç korunmadım afedersin kaç kerede doktora gittim doktor bir kaç aya kadar ahmile kalırsın dedi abanaama kalamdım korkuyorum yoksa olmıcakmı çok istiyorum benden sonra evlelenler hep aldılar bebeklerini ellerine

dr gitmişin canım bir sorunun yok sanırım..demekki bebek geleceği zamanı bekliyor...:CüvCüv:üzülme ve fazla kafana takmamaya çalış.:Saruboceq:

gel,ş,mci yazın için tşk ederim canım allah herkese bebek nasip etsin cano eğer hamile kalırsam ilk sizle paylaşacam inşallahkalırım bu ay kalamadım inşallah öbür ay kalırım cano bana dua edi,n çok istiyorum

arkadaşlar öğrendiğim şeyleri sizle paylaşmak istiyorum.belki bilirsiniz ama genede paylaşmak istiyorum sizlerle,benim annem hastanede calışıyor ve orda doğum doktoruna sormuş hamile kalmanın ince yollarını doktorda demiş ki anneme, 1)ilişkiye başlarken ilk önce ön sevişme yapsın özür dileyerek söylüyorum eşinizin en çok sevdiği şeyi giysin demiş2)sevişirken isteksiz sevişmeyin ve kafanızdan bütün sorunları atın o an ki duruma kaptırın kendinizi3)aklınıza bebk kelimesini dahi getirmeyin ve rahat olun vücüd ısınızı takip edin kontrol edin4)yumurtlama gününüzü takip edin o günler hamile kalma olasılığını artırır5)çok sık ilişkiye girmeyin6)ilişkiye girerken bir gün girin bir gün girmeyin on eşinizin sipermi düşmesz sık girerseniz düşebilir7)ilişkiye başlarken kalcanıızın altına yastık koyun 8)ilişkiyi yerde yapın yatak oynadığı için o an siperm dışarı çıkar sabit yerde yapın ki altınıza yastığı koydunuz zaman içerde kalsın ve başınızın altına yastık koymayın ve bir saat bekleyin ayaklarınızı hava kaldırın9)bir saat bekledikten sonra hemen banyo yapmayın biraz uyuyun mesela yarım saat kadaralt tarafınızı ılık suyla yıkayı sıcak suyla yıkadığınız zaman sipermler dışarı vurabilir size daha önemli bir not yanlış anlamayın ama beni bazı adamlar afedersiniz şeylerini yıkamazlar ilişkiye girmeden önce eşinize lütfen şeyini yıkatın çünkü kadın hastalıkları bundanda kaylaklanır eğer ilişki sırasında aranız olursa ilişkiyi kesin ve hemen bir doktora başvurun bende size duyduğumu söylüyorum sizle paylaşmak istedim sizde deneyebilirsiniz bakarsanızhamiş kalırız arkadaşlar
ama şunuda unutmayın ilişkide pozisyon çok önemli kadın her zaman altta kalmalı erkek üstte olduğu zaman sipermler dışarı fışkırıı ve kesinlikle kafanızı rahat tutun arkadaşlarım

Kızlar ben dün bir şey duydum izlediğim bir belgeselden. Onu paylaşayım sizlerle, erkekten önce ya da aynı anda [bu oldukça zor :)] siz de orgazm olursanız hamile kalmak çok daha kolaylaşıyormuş.

Kadının orgazmı sırasında hem yumurtalıktan yumurta atılıyormuş, hem de normalde sperm geçişine izin vermeyen rahim mukozası incelerek sperm geçişine uygun hale geliyormuş. Bunu hiç duymamışım. Bize "rahat olun" denmesinin sebebi bu muydu acaba?

Bu arada ben 5 haftalık hamileyim. (Aslında korunmayı daha yeni bıraktık.) Üstteydim ve hiç yatmadım, gidip direkt temizlendim. Hatta eşim "biraz uzansana" dedi. "Boşver, olursa olur, olmazsa olmaz. Nasılsa bunlar daha ilk denemelerimiz" dedim.

Üstelik genetik yapımızda öyle tavşan gibi üremek de yok, ailelerimizdeki herkesin ortalama 2 - 3 çocuğu var, düşük-kürtaj hikayesi de pek yok. Böyle "şık" diye hamile kalmamı orgazma mı borçluyuz acaba, diye düşündüm. Darısı hepinizin başına.

X