Gurbette gelin giden

Minaazra

sen gelecek planı yaparken hayat kendi planını ýap
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009
116
36
Istanbula gelin geldim eşiminde benimde burda kimsemiz yok ama alışıyor insanoğlu herşeye

Son düzenleme:
  • Istanbulda gelin geldim eşimin işi burda olduğu için kimsemiz yok ne eşimin nede benim çok zor yalnız olmak kocam sabah​
  • gidiyor aksam geliyor kafama göre komşuda yok 2 bebegim var allaha sığındım
zamanla bi çevre edinir alışırsınız merak etmeyin
muhakkak zor oluyordur
ama düşünüpte kendinizi sıkılmayın zaman cabuk geçiyor

muhakkak zor oluyordur
muhakkak zor oluyordur
Insanoğlu herşeye alışıyor bazen yakınını arıyorsun

Yurtdısına gelin geldim. 6 yıl olacak. Kendime göre çevre edindim çok şükür alıştım. Ama alışana kadar her ay hastahaneleik oluyordum 40 dereceli ateşlerke hastahanede kalıyordum. Şimdi 2 evladım var can şenliğim :) hayat bana onlar varken güzel onların olmadığı heryer gurbet..

Yurtdısına gelin geldim. 6 yıl olacak. Kendime göre çevre edindim çok şükür alıştım. Ama alışana kadar her ay hastahaneleik oluyordum 40 dereceli ateşlerke hastahanede kalıyordum. Şimdi 2 evladım var can şenliğim :) hayat bana onlar varken güzel onların olmadığı heryer gurbet..

Maşallah allah bağışlasın bende 3 yıldır gurbetteyim alıştım istanbulda yaşıyorum çocuklarımı işim olduğunda bırakacak kimsem olmuyor ikisi de küçük biri 2 yaşında diğeri 6 aylik bu konuda biraz zor oluyor yakınım olsa iyi olurdu

Son düzenleme:
Bende eşim in işi dolayısı ile çok uzak bir ile geldim ama asla alışamadım ve bu ay sonu tekrar dönmeyi düşünüyorum yapamadım burda geldiğimden beri yüzüm gülmedi

Canım alisirsin zaman ver biraz kendine yuvanı eşini yalnız bırakma kocan nerde sen orda sabır dile dua et

Canım alisirsin zaman ver biraz kendine yuvanı eşini yalnız bırakma kocan nerde sen orda sabır dile dua et
Yok canım çok düşündük karar verdik ben zaten çalışıyorum memur um taşınmadan önceki ilde tayinim tekrar donup gideceğiz eşim de orda bir iş bulsun çünkü mutlu olMadigin yerde yasamak cehennem gibi alışırım diye düşündüm ama yapamadım

Yok canım çok düşündük karar verdik ben zaten çalışıyorum memur um taşınmadan önceki ilde tayinim tekrar donup gideceğiz eşim de orda bir iş bulsun çünkü mutlu olMadigin yerde yasamak cehennem gibi alışırım diye düşündüm ama yapamadım
Hayırlısı olsun senin için nerde mutluysan orda🙏🏻

Rize gibi güzel bir şehirden istanbula gelmişsiniz alışabildiniz

Ben de ailemden uzaktayım, zor oldu ama alıştım :KK1:

X