Geç döllenme mi stres mi??

Hayirli olsun, adet gunu 288 mi cikti? Ozaman idrar testleriniz negatif mi cikiyordu? Benim
Testler Hep negatif cikti yarin adet gunum, gelmezse kan mi aldirsam bilemedim
Her gün denemedim 4-5 gün önce yaptığım negatifti sadece başka da test yapmadım. Bi verin tabii içiniz rahat etsin

16 Nisan'da idrar testi yaptım negatifti, kan versem yine negatif çıkardı muhtemelen, erkendi çünkü, 22 Nisan'da pozitif çıktı adet günümde
Selam ben reglimin gecikmesinin 3 cü günün de kan testi verdim 2.99 çıktı negatif sanırım 7 gün oldu bugün regli olmadım hala ama ben de ne regli ne de hamilelik belirtisi var ilk günler de hafif kasık ağrım vardı oda geçti göğüslerim reglide şişerdi ağrırdı bu sefer hiç bişey olmadı idrar testlerinde negatifti son iki testte silik çizgi vardı hiç hamile gibi de hissetmiyorum ama doktor 10 gün geçince ilaç verecek regli olmam için korkuyorum ya bebek varsa diye tekrar kan testi versem mi ?

Selam ben reglimin gecikmesinin 3 cü günün de kan testi verdim 2.99 çıktı negatif sanırım 7 gün oldu bugün regli olmadım hala ama ben de ne regli ne de hamilelik belirtisi var ilk günler de hafif kasık ağrım vardı oda geçti göğüslerim reglide şişerdi ağrırdı bu sefer hiç bişey olmadı idrar testlerinde negatifti son iki testte silik çizgi vardı hiç hamile gibi de hissetmiyorum ama doktor 10 gün geçince ilaç verecek regli olmam için korkuyorum ya bebek varsa diye tekrar kan testi versem mi ?
Son 2 testi ne zaman yaptınız

Merhaba kızlar 14 Nisan da adet oldum 7 Mayıs’ta kan verdim 2.48 çıktı adetim Salı günü gösteriyor uygulamada belirtileri de bir haftadır kasık ağrım göğüste damarlanma bol sivilcelenme bugün bel ağrısı ve perşembe günü başlayan nezle gibi bir halsizlik sizce değerim yükselmiş midir Salı günü tekrar kan vereceğim yükselme ihtimali var mı
Merhaba, kan verdiniz mi bugün tekrar? Sonucunuz nedir? :)

Son 2 testi ne zaman yaptınız
3 gün önce yapmıştım kan testin de çıkmadıysa yoktur birşey zaten ultrasonla bakar doktor herhalde ya da kan testi ister ilacı kullanmadan önce arkadaşım maydonoz kürü önerdi regli için onu bile yapamadım hiç gecikmem olmazdı benim erken olduğum olur ama gecikmez belki de çok stres yaptım hayırlısı artık

Kızlar şöyle oldu idrar testlerim hep negatif çıkıyordu önceki ay bir hafta gecikti ne kan verdim ne test yaptım hep negatif oluyor diye sonra da adet olmuştum zaten.normalde adet öncesi göğüslerim şişer uçları acırdı bende hamileyim sanırdım adet olurdum hep.bir sene böyle geçti.bu ay göğüslerimde hiç belirti yoktu üç gün geçince kan verdim 1.36 çıktı 4 gün sonra 40 sonra 155 sonra 1210 be Şuan 32.000 olmuş keseyi gördük 6 hftalık çok şükür.hala inanamıyorum ben ama hamileyim🫠idrar testinde çift çizgi görmek hiç nasip olmadı

Hanımlar merhaba.. bir yıldır çocuk istiyoruz ama nasip olmadı.geçen ay bir hafta gecikti ama adet oldum hiç kan test falan da bakmadım.bu ay da adet olayım kadın doğuma gideyim diye bekledim durdum eşimde muayene oldu bende olacaktım ama adet olmadım..bir gün iki gün derken üç gün gecikmede beta baktırdım 1.36 geldi hep 0.100 gelirdi. Çok mutlu oldum pozitif sandım ama burdan okudum kimyasal da olabilirmiş.dünde kan verdim ama sonucu hala e nabıza düşmedi..bugün gecikmenin 10.günü..adet belirtisi yok sadece göğüslerimde dolgunluk var ama ağrı vs de çok yok.sizce hamile miyim ? Geç döllenme midir yoksa stresten mi olmuyorum acaba😞
Biraz daha gecikirsen tekrar ver. Ben 3. Gün gecikmede kan verdim 0,436 çıktı. 7. Gün gecikmede tekrar verdim 15 çıktı. Tabi ben kimyasal geçirdim. İnşallah senin sağlıklı olur🙏🏻🤍

Kızlar şöyle oldu idrar testlerim hep negatif çıkıyordu önceki ay bir hafta gecikti ne kan verdim ne test yaptım hep negatif oluyor diye sonra da adet olmuştum zaten.normalde adet öncesi göğüslerim şişer uçları acırdı bende hamileyim sanırdım adet olurdum hep.bir sene böyle geçti.bu ay göğüslerimde hiç belirti yoktu üç gün geçince kan verdim 1.36 çıktı 4 gün sonra 40 sonra 155 sonra 1210 be Şuan 32.000 olmuş keseyi gördük 6 hftalık çok şükür.hala inanamıyorum ben ama hamileyim🫠idrar testinde çift çizgi görmek hiç nasip olmadı
Benim 3 gün geçtiğin de kan testim 2.99 çıktı idrar testlerin de silik çizgi vardı bugün 8 ci günüm ve benim gögüslerimde ne şişti ne ağrıdı hiç regli olcak gibi hissetmiyorum ama pek umudum da yok hamile olduğuma dair sizin için çok sevindim Rabbim evlat isteyen herkese nasip etsin inşallah

Ben de en son 2 Nisan da adet oldum iki gün önce kan tahlili verdim 0.20 çıktı. 3 Mayıs da yumurtam çatladı geç yumurtlama oldu yani yumurtlamadan 14 gün sonra adet beklenir ama henüz olmadım da şu an testin negatif çıkması kesin sonuç mudur yoksa beklemeli miyim

Merhaba kızlar yumurtlama dönemimde korunmasız ilişki yaşadım eşimle ve kasık batmalarım oldu dün kan verdim ve beta 0.20 çıktı adetime 4 gün var daha çıkar mı sizce yoksa direk negatif mi
Yükselen çok kişi var. Bence gecikme olursa testi mutlaka tekrarlayın ve gecikme olana kadar da kendinize dikkat edin :)

X