Günlerdir kahroldum yardım edin lütfen

40 kere düşünmek gerekiyor ilk kez yaptırmak isteyince, sihirli bir değnek yok doktorlarda saç rengim olmamış sarıdan kızıl yapalım diyemiyorsun burun için.. Revizyona daha çok ödediğinde kalıp içine de ediyorlar.. O yüzden gerçekten çok gerekli değilse hiç bulaşmayın..

Masaj yapmayınca burun kalın mı kalıyor 🙄 Mesela doktorum bana masaj önermedi?
Doktorunuza yazin masaj gerekir mi diye. Gerekmez derse neden dersiniz boylece anlasilir. Benimkinin uzerinden 7 sene geçti. Eski tekniklerde bunu yapmak gerekiyordu, yeni tekniklerde gerekmez belki.

Burnun bariz şiş. Kemikli bir burun değil o yüzden ödemle kalın görünmesi normal. Şayet ucu sivri aşırı kalkık veya düşük ise o kalır ama genişlik henüz yapılmış ameliyat için ödemdir. Burun ameliyatı olmadım ama olan cok tanıdıgım oldu sürece yakından şahit oldum. Eski burnun da iyi ama bil ki şimdilik iyiydi, yandan alt kısmı uzunmuş, ileri yaşta o kıkırdak seni cok üzecekti cünkü daha da aşagı sarkıp yaşlı gösterecekti. Aynı burun arkadaşımda cok gencken önceleri güzel yaş aldıkca nene burnuna dönüştü, bilmem kac yaşında mecburen ameliyat oldu yaşı 20 sene geriye attı. Burnunu şiş haliyle de begendim ama inecek şişler. Paniğe kapılma yigenim de senin gibi aglaya aglaya burnunu patates yapmıstı ilk günler:) kendini yerlere atmıstı, şimdi ucunu ısırasım geliyor öyle şirin bir burun ucu oldu:)) üstelik onun burnu etli de değildi o bile şişti.

Burnun bariz şiş. Kemikli bir burun değil o yüzden ödemle kalın görünmesi normal. Şayet ucu sivri aşırı kalkık veya düşük ise o kalır ama genişlik henüz yapılmış ameliyat için ödemdir. Burun ameliyatı olmadım ama olan cok tanıdıgım oldu sürece yakından şahit oldum. Eski burnun da iyi ama bil ki şimdilik iyiydi, yandan alt kısmı uzunmuş, ileri yaşta o kıkırdak seni cok üzecekti cünkü daha da aşagı sarkıp yaşlı gösterecekti. Aynı burun arkadaşımda cok gencken önceleri güzel yaş aldıkca nene burnuna dönüştü, bilmem kac yaşında mecburen ameliyat oldu yaşı 20 sene geriye attı. Burnunu şiş haliyle de begendim ama inecek şişler. Paniğe kapılma yigenim de senin gibi aglaya aglaya burnunu patates yapmıstı ilk günler:) kendini yerlere atmıstı, şimdi ucunu ısırasım geliyor öyle şirin bir burun ucu oldu:)) üstelik onun burnu etli de değildi o bile şişti.
çok teşekkür ederim telkin eden yorumlarınız için, umarım dua ediyorum hep

Şu an 28 gün oldu hala tombul geliyor bana dilerim şiştir ve iner bi miktar indi ama
B8973A6F-C312-4BAC-A5F4-563D27423328.jpeg

Başarılı bir operasyon olmamış emin olmamakla birlikte ters v deformitesi olabilir gibi geldi. Kafaya takmadan geçirmeye çalış bu süreci sonuçta beklemekten başka çare yok. Geçmiş olsun.

Burun estetiği oldum önden güzel olan bir burnum vardı yandan uzun buluyordum.makyajlı halimde eski burnum fotosunu koydum. Ve geri alındı burnumun uzunluğu.12. Gündeyim ve ucu inanılmaz geniş, siz de bakın lütfen. İncelecek mi ucu yoksa şekli bu mudur ne kadar değişse bile.
Burun ameliyatlarında gerçek halini bulması bir ay sürüyor diye biliyorum. 12 gün çok kısa bir zaman, sakin olup bekleyin bence

Başarılı bir operasyon olmamış emin olmamakla birlikte ters v deformitesi olabilir gibi geldi. Kafaya takmadan geçirmeye çalış bu süreci sonuçta beklemekten başka çare yok. Geçmiş olsun.
bunu mutlaka soracağım doktora iyi ki söylediniz henüz kontrole çağırmadı

X