Günlerdir kahroldum yardım edin lütfen

Gevezefyz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2019
65
18
28
Burun estetiği oldum önden güzel olan bir burnum vardı yandan uzun buluyordum.makyajlı halimde eski burnum fotosunu koydum. Ve geri alındı burnumun uzunluğu.12. Gündeyim ve ucu inanılmaz geniş, siz de bakın lütfen. İncelecek mi ucu yoksa şekli bu mudur ne kadar değişse bile.

Eklentiler

• 0380F4BC-F63C-4E0F-945D-C94BDD6D30E1.jpeg
    0380F4BC-F63C-4E0F-945D-C94BDD6D30E1.jpeg
    164,3 KB · Görüntüleme: 882
  • 852F353D-4149-411B-B234-4FCACD9DA2BD.jpeg
    852F353D-4149-411B-B234-4FCACD9DA2BD.jpeg
    109,1 KB · Görüntüleme: 874
  • 591EDC1B-9569-4B3D-84DD-3FEE23866D14.jpeg
    591EDC1B-9569-4B3D-84DD-3FEE23866D14.jpeg
    94,9 KB · Görüntüleme: 870
  • 0FE1DB5F-320C-445E-8AAB-09EDF72FC3FF.jpeg
    0FE1DB5F-320C-445E-8AAB-09EDF72FC3FF.jpeg
    111,6 KB · Görüntüleme: 868
Burun estetiği oldum önden güzel olan bir burnum vardı yandan uzun buluyordum.makyajlı halimde eski burnum fotosunu koydum. Ve geri alındı burnumun uzunluğu.12. Gündeyim ve ucu inanılmaz geniş, siz de bakın lütfen. İncelecek mi ucu yoksa şekli bu mudur ne kadar değişse bile.
Şiş inince düzelir merak etme..

Budur, zamanla beden olarak bir tık küçülüyor olarak düşünün, şekli değişmiyor ki, mucize beklemeyin.

Bilmiyorum yazmak sorun olur mu ama Ali murat Akkuş doktorum
Baktım doktorunuza, estetik algısı şahsi olarak benim hoşuma gitmedi;ama güzel burunlar da yapmış. Dediğim gibi zamanla kibarlaşıyor ama özellikle kalın deride öyle çok bir değişim olmuyor. Hatta burun ucu desteği yetersizse zamanla düşüyor, laçkalaşıyor. Eğer beklentinize uymazsa, tasarıma da uygun sonuç çıkmazsa, revizyon talep edersiniz. Lütfen kendinizi harap etmeyin; çözümsüz bir dert değil, burnunuz kötü hâlde değil. Zamana bırakın.

Baktım doktorunuza, estetik algısı şahsi olarak benim hoşuma gitmedi;ama güzel burunlar da yapmış. Dediğim gibi zamanla kibarlaşıyor ama özellikle kalın deride öyle çok bir değişim olmuyor. Hatta burun ucu desteği yetersizse zamanla düşüyor, laçkalaşıyor. Eğer beklentinize uymazsa, tasarıma da uygun sonuç çıkmazsa, revizyon talep edersiniz. Lütfen kendinizi harap etmeyin; çözümsüz bir dert değil, burnunuz kötü hâlde değil. Zamana bırakın.
Benim deri kalınlığım ortaydı kalın değildi. Ancak burnum geri alındığı için deri de tombullaşıyormuş sanırım. Çok teşekkür ederim desteğiniz için İnanın kahroldum kaç gündür.

Benim deri kalınlığım ortaydı kalın değildi. Ancak burnum geri alındığı için deri de tombullaşıyormuş sanırım. Çok teşekkür ederim desteğiniz için İnanın kahroldum kaç gündür.
Fark ettim, yapılmadan önce daha inceymiş. Ben şunu fark ettim, burun ucu bir tık kalkık ve supratif kırılma dediğimiz kısım biraz derin verilmeli, yani ucuna sağlam kıkırdak desteği gerek, deriyi gergin tutacak şekilde yapmalı doktor burnu. Zamanla deri kendini salıyor, burun ucu yuvarlaklaşıyor aksi hâlde. Bazen görürdüm ameliyat masasında bu burun ucu niye böyle yapılmış derdim;ama ameliyat masasındaki gibi kalmıyormuş burun.

Kötü, yaşanmayacak bir burnunuz yok kahrolmayın, beklentinize ve estetik algınıza uymamış belli ki. Çoğu insanın beğenisine uyacak bir burun.

Fark ettim, yapılmadan önce daha inceymiş. Ben şunu fark ettim, burun ucu bir tık kalkık ve supratif kırılma dediğimiz kısım biraz derin verilmeli, yani ucuna sağlam kıkırdak desteği gerek, deriyi gergin tutacak şekilde yapmalı doktor burnu. Zamanla deri kendini salıyor, burun ucu yuvarlaklaşıyor aksi hâlde. Bazen görürdüm ameliyat masasında bu burun ucu niye böyle yapılmış derdim;ama ameliyat masasındaki gibi kalmıyormuş burun.

Kötü, yaşanmayacak bir burnunuz yok kahrolmayın, beklentinize ve estetik algınıza uymamış belli ki. Çoğu insanın beğenisine uyacak bir burun.
Çok güzel anlatmış açıklamışsınız çok naziksiniz teşekkür ederim yardımınız için

Ben öncekiyye şimdiki arasındaki farkı pek anlayamadım. Benide aydınlatın. Şiş olduğu belli. İnerde . Birde ağlarsanız daha çok şişer yani. Bekleyin az. Burnu kısaltmış mı napmış. Aynı gibi. Sadece dikiş gibi yerden ameliyatı anladım ben ya. Birde şiş dedim. Yani anlamadım:olamaz::işsiz:

Ucu sivriymis sivri olan kısım alınınca daha yuvarlak bir burun olmuş ben beğendim yeni burnunuzu doğal duruyor

Bana ödemli gb geldi benim de 4. Ayım burun ucunda ödem toplandı kalın ciltli bir burnum var.
Hiç üzülme zamanla eminimki oturacak.

Canım bence güzel duruyor bi anormallik yok bence😊

En son fotodaki saçları nasıl o kadar uzattiniz maşallah, benimki uzamiyorda çok imreniyorum 😔

X