Gülmeyin yardımcı olun lütfen

Tomografiye felan girdim aslında ama gebelik hiç düşünmedim boşalma felan hiç olmadı ama bu zevk suyu dedikleri şey aklımı çeldi eğer öyle bir durum olduysa
Boşalmayı zevk suyunu girip çıkmayı biliyon ama gebe olmaktan korkuyosum neden önlem almıyorsun burda dert yanıyorsun bişeyler yapıyorsan sonucuna katlanacaksın o zaman

Bundan 10 gün önce sevgilimle çamaşırsız sürtünme yaşadım 25 yaşındayım bakireyim daha öncede çok kez yaşadık hiçbir şekilde içine girme olmadı dün rahatsızlandım bir anda üşüme halsizlik baş ağrısı vardı acile gittik acil de gebelik durumu var mı diye iki kez sordular korktum kan testi yapıldı eğer öyle bir durum olsa çıkar mıydı ?
sürtünme ile gebelik olmaz

Boşalmayı zevk suyunu girip çıkmayı biliyon ama gebe olmaktan korkuyosum neden önlem almıyorsun burda dert yanıyorsun bişeyler yapıyorsan sonucuna katlanacaksın o zama
Boşalmayı zevk suyunu girip çıkmayı biliyon ama gebe olmaktan korkuyosum neden önlem almıyorsun burda dert yanıyorsun bişeyler yapıyorsan sonucuna katlanacaksın o zaman
Bunları burda okurken gördüm yargılayın diye yazmadım teşekkür ederim iyi günler

Bunları burda okurken gördüm yargılayın diye yazmadım teşekkür ederim iyi günler
Maksat yargılamak değil ne güzel demişsiniz 25 yaşındayım böyle kaç defa oldu diye erkeğe güvenme önlem al kendine diye yazdım bende bunu yargılamak benim haddime değil.

Bende böyle öğrendim hamileliğimi ama doktora mimkin degil hamile değilim diye iddia ettim ultrason da bebeği görünce ikna oldum hamile olduğuma avzvzbbxhxbx
Bence bir de ultrason isteseydin
Merhaba sürtünmeden dolayi mi hamile kaldinjz ?

Bundan 10 gün önce sevgilimle çamaşırsız sürtünme yaşadım 25 yaşındayım bakireyim daha öncede çok kez yaşadık hiçbir şekilde içine girme olmadı dün rahatsızlandım bir anda üşüme halsizlik baş ağrısı vardı acile gittik acil de gebelik durumu var mı diye iki kez sordular korktum kan testi yapıldı eğer öyle bir durum olsa çıkar mıydı ?
Akıl yaşınız kaç 😂

X