Hamile miyim ? Yardımcı olabilir misiniz

mahcubum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2024
16
5
27
Bundan 10 gün önce sevgilimle çamaşırsız sürtünme yaşadım 25 yaşındayım bakireyim daha öncede çok kez yaşadık hiçbir şekilde içine girme olmadı dün rahatsızlandım bir anda üşüme halsizlik baş ağrısı vardı acile gittik acil de gebelik durumu var mı diye iki kez sordular korktum kan testi yapıldı eğer öyle bir durum olsa çıkar mıydı ?

Korkuyorsaniz iki secenek var ya birlikte olmazsiniz ya korunursunuz. 25 yasindasiniz ergende degilsiniz surtununce ne oluyor

Bundan 10 gün önce sevgilimle çamaşırsız sürtünme yaşadım 25 yaşındayım bakireyim daha öncede çok kez yaşadık hiçbir şekilde içine girme olmadı dün rahatsızlandım bir anda üşüme halsizlik baş ağrısı vardı acile gittik acil de gebelik durumu var mı diye iki kez sordular korktum kan testi yapıldı eğer öyle bir durum olsa çıkar mıydı ?
Gebelik oluşması için penis vajen birleşiminin olması gerekiyor sürtünme yoluyla gebelik olmaz

Gebelik oluşması için penis vajen birleşiminin olması gerekiyor sürtünme yoluyla gebelik olmaz
Bende öyle biliyorum dün acile gebelik var mı diye sordular bir panik oldum ister istemez hayır dedim gece geldim evde araştırdım zevk suyu denilen şeyle oluyor felan yazmışlar dediğim gibi boşalma felan olmadı ama korktum kusura bakmayın bilmediğim için sormak istedim

X