Gülmeyin yardımcı olun lütfen

mahcubum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2024
16
5
27
Bundan 10 gün önce sevgilimle çamaşırsız sürtünme yaşadım 25 yaşındayım bakireyim daha öncede çok kez yaşadık hiçbir şekilde içine girme olmadı dün rahatsızlandım bir anda üşüme halsizlik baş ağrısı vardı acile gittik acil de gebelik durumu var mı diye iki kez sordular korktum kan testi yapıldı eğer öyle bir durum olsa çıkar mıydı ?

Bundan 10 gün önce sevgilimle çamaşırsız sürtünme yaşadım 25 yaşındayım bakireyim daha öncede çok kez yaşadık hiçbir şekilde içine girme olmadı dün rahatsızlandım bir anda üşüme halsizlik baş ağrısı vardı acile gittik acil de gebelik durumu var mı diye iki kez sordular korktum kan testi yapıldı eğer öyle bir durum olsa çıkar mıydı ?
Gerçekten saçma sapan sorular soruyorsunuzz!??!!!
Sence ihtimal var mı?

Bende böyle öğrendim hamileliğimi ama doktora mimkin degil hamile değilim diye iddia ettim ultrason da bebeği görünce ikna oldum hamile olduğuma avzvzbbxhxbx
Bence bir de ultrason isteseydin 🤔

Tomografiye felan girdim aslında ama gebelik hiç düşünmedim boşalma felan hiç olmadı ama bu zevk suyu dedikleri şey aklımı çeldi eğer öyle bir durum olduysa

Tomografiye felan girdim aslında ama gebelik hiç düşünmedim boşalma felan hiç olmadı ama bu zevk suyu dedikleri şey aklımı çeldi eğer öyle bir durum olduysa
Tomografi de bebek görünmez bebeğe zarar verir o ışınlar o yüzden hamilelik riski olanlar giremez oraya.
En temizi ultrason kan tahlili falan hikaye 🥲

Konuyu mizah geyik sohbeti yerine actiginiza gore dalga geciyorsunuz sanirim

Neyse yinede cevaplim kan testinde cikardi bakin e nabiza kesin beta hcg yaziyordur kac yaziyor

Kan testi hangi kan testi? Siz hamilelik kesinlikle yok dediyseniz bakmamislardir.
Onun kanı ayrıca veriliyor.
Hamileyseniz 10 günde belli olmaz zaten.
Ayrıca sürtünme olurken bosalmadiysa imkansız. Ama tam o esnada bosaldiysa milyonda bir olabilir.

Keşke bi araştırıp okusanız

Kan testi hangi kan testi? Siz hamilelik kesinlikle yok dediyseniz bakmamislardir.
Onun kanı ayrıca veriliyor.
Hamileyseniz 10 günde belli olmaz zaten.
Ayrıca sürtünme olurken bosalmadiysa imkansız. Ama tam o esnada bosaldiysa milyonda bir olabilir.
Reglıma zaten 6-7 gün kaldı normalde düzenli geliyor sadece acilde sorulunca korktum kusura bakmayın

X