Gençlik Aşısı yaptıranlar?

Hyaluronik asit %4
Kolojen
ve
vitaminler
bana atılan içeriği dr arkadaşıma attım tüm listeyi. Buldukları bütün vitaminleri karıştırmışlar dedi. Yaa biz onların söylediğine inanıyoruz sonuçta. bana içerik bu dedi. gerçekten bu mu bakalım bilemiyoruz işin bu kısmını? Hayatımda ilkkez cildime birşey yaptırdığım için şuan beni tedirgin etti bu durum. Benimde yaptıran bir arkadaşım vardı çok memnun o yüzden yaptırdım ama ben acaba bana fazla mı yaptılar diye düşünüyorum şuan. Gerekli olan bu kadarmıydı yani. Ödemse ve geçecekse sorun yokta. Gereksiz fazla ise; ileride cildimi genişletip sarkıtabilir sonuçta. Endişelerim var şuan.

bu tarz uygulamları ben de yaptırıyorum. Yazdıklarınızdan, ilk işkeminiz olduğu için tedirginliğinize bağlı diye düşündüm. İşlem sonrası ödem fikrim oluştu. Zamanla geçecektir. Aradaki farkı görünce hep yaptırmak isteyeceksin 🌸

Şimdi nasılsıniz fark varmı yüzünüzde ücret ne ödediniz bende arastiriyorum

Şimdi nasılsıniz fark varmı yüzünüzde ücret ne ödediniz bende arastiriyorum
Canım şuan güzel 2 hafta sonra o şişlikler ancak geçti bende sonrasında sevdim fakat ihtiyacım varmıydı bence yoktu. Ayrıca ben gençlik aşısının dolgu olduğunu düşünüyorum. vitamin detox unda bildiğiniz botox olduğunu düşünüyorum. bence gençlik aşına girmeyin benim yüzümdeki 4 ayında şuan erimiştir yarısı muhtemelen ama tekrarlatmıycağım çünkü eğer bu şey tahmin ettiğim gibi dolguysa git gide yüzümü büyütecek. Vitamin 4 ayda hala böyle göstermezdi bence. belki botox falan yapılabilir. ama bu gençlik aşıları eğer yüzünüz benim gibi öncesindede diriyse bulaşmayın bence . tamamen eriyince sarkacak diye ödüm kopuyor. tekrarlatmazsam deri kendini toparlar. ama tekrarlatırsam artık iflah olmaz. Ücreti o zaman vitamin detox içinde 18bin ödemiştim. Ağustos ayında

Canım şuan güzel 2 hafta sonra o şişlikler ancak geçti bende sonrasında sevdim fakat ihtiyacım varmıydı bence yoktu. Ayrıca ben gençlik aşısının dolgu olduğunu düşünüyorum. vitamin detox unda bildiğiniz botox olduğunu düşünüyorum. bence gençlik aşına girmeyin benim yüzümdeki 4 ayında şuan erimiştir yarısı muhtemelen ama tekrarlatmıycağım çünkü eğer bu şey tahmin ettiğim gibi dolguysa git gide yüzümü büyütecek. Vitamin 4 ayda hala böyle göstermezdi bence. belki botox falan yapılabilir. ama bu gençlik aşıları eğer yüzünüz benim gibi öncesindede diriyse bulaşmayın bence . tamamen eriyince sarkacak diye ödüm kopuyor. tekrarlatmazsam deri kendini toparlar. ama tekrarlatırsam artık iflah olmaz. Ücreti o zaman vitamin detox içinde 18bin ödemiştim. Ağustos ayında
Cok tesekkur ederim alnimda ince cizgiler asiri yorgunluk vardi yüzümde de o yüzden ona baktim ama sanirim serum ve yuz yogasiyla bi sure daha devam edeyim

Cok tesekkur ederim alnimda ince cizgiler asiri yorgunluk vardi yüzümde de o yüzden ona baktim ama sanirim serum ve yuz yogasiyla bi sure daha devam edeyim
Bende yüz yogası yapıyordum bu arada sonradan aniden bu gençlik aşısına geçtim esasında vitamin detox için gitmiştim orada ikna edildim. Asla önermem gençlik aşısı ve dolgu. Ama çizgiler için botox yaptırabilirsin. en azından yüzün dolup büyümez. sadece geriyor. ben hayatımda botox bile yaptırmamışken . Gençlik aşısı adı altında dolgu enjekte edildiğini düşünüyorum yüzüme. Ve çok sordum orada içinde dolgu maddesi yok demi diye. yok dediler içeriği de attılar. Vitamin gözüküyordu gerçekten ama. Excell den bir iki sayfanın resmini cekip atmışlardı. Devamında başka bir içerik olmadığının garantisi yok. Zaten dolgu olmasa, ara ara yüzümde beze gibi minik şişlikler oluyor bunlar olmazdı. Her yıl birşey çıkıyor sadece isim değiştiriyorlar. Paris Işıltısı, Gençlik aşısı hepsi dolgu bence.

• Beğen
Reactions: Cac
ben yaptırdım 2 seans olarak somon dna olarak gexiyordi benimki saf hyaluronic asit ve Simon spermi vitamin mineral vs vardı. nişanım için yaptırdım normalde yüzümde kırışıklık yoktur hala gergindi. memnun kaldım aşırı derecede parlak neme doygun duruyor hala. normalde retinoid kullanıyorum ona bağlı soyulmalae olmuyor. doktor yüzümde hat belirliyor öyle yapıyor mezoterapi gibi. saçıma da aynı yerde mezo prp yaptırdım ondan da memnun kaldım. ama yaşım ileri olsa botoks yaptırırım direkt

Son düzenleme:
  • Beğen
Reactions: Cac
ben yaptırdım 2 seans olarak somon dna olarak gexiyordi benimki saf hyaluronic asit ve Simon spermi vitamin mineral vs vardı. nişanım için yaptırdım normalde yüzümde kırışıklık yoktur hala gergindi. memnun kaldım aşırı derecede parlak neme doygun duruyor hala. normalde retinoid kullanıyorum ona bağlı soyulmalae olmuyor. doktor yüzümde hat belirliyor öyle yapıyor mezoterapi gibi. saçıma da aynı yerde mezo prp yaptırdım ondan da memnun kaldım. ama yaşım ileri olsa botoks yaptırırım direkt
Benimkinde de hyaluronic asit ve vitamin var gibi yazıyordu fakat neticede bunlar cilde enjekte edilip oranın dolmasına neden olan birşey değil mi. Tamam deniliyorki cildin kendi yapısındada hyaluronic asit var zaten . Ama bu dışarıdan enjekte edilen birşey ve gerekenden fazlası kesinlikle yapılıyor. Cilt sarkmışsa evet gerekli olabilir ama benim cildim zaten gergindi . Ben yüzümü büyütmekten başka bir işe yaradığını düşünmüyorum elbetteki parlaklık oluştu ve kötü değil. . Ama gerçekçi olmak gerekirse eridiğinde o gergin olan cildim sarkmış olacak bu konuda çok fazla muzdarip olan insan var ben cilt sarkmamışsa önermiyorum deneyen biri olarak. Ve benim işlemim bittikten sonra dr dediki. Zamanla şu kadar şu kadar eriyecek en son biraz kalacak. Tekrar yaptırmak istersem yine aynısı olacakmış ve en son kalan miktar birazdaha fazla olacakmış. Niye en son biraz kalıyor, büyütüyor demekki yüzü. Erimeyen birşey illaki kalıyor anlamına geliyor bu cümle. Botox daha masum benim için şu durumda.

Son düzenleme:
Benimkinde de hyaluronic asit ve vitamin var gibi yazıyordu fakat neticede bunlar cilde enjekte edilip oranın dolmasına neden olan birşey değil mi. Tamam deniliyorki cildin kendi yapısındada hyaluronic asit var zaten . Ama bu dışarıdan enjekte edilen birşey ve gerekenden fazlası kesinlikle yapılıyor. Cilt sarkmışsa evet gerekli olabilir ama benim cildim zaten gergindi . Ben yüzümü büyütmekten başka bir işe yaradığını düşünmüyorum elbetteki parlaklık oluştu ve kötü değil. . Ama gerçekçi olmak gerekirse eridiğinde o gergin olan cildim sarkmış olacak bu konuda çok fazla muzdarip olan insan var ben cilt sarkmamışsa önermiyorum deneyen biri olarak. Ve benim işlemim bittikten sonra dr dediki. Zamanla şu kadar şu kadar eriyecek en son biraz kalacak. Tekrar yaptırmak istersem yine aynısı olacakmış ve en son kalan miktar birazdaha fazla olacakmış. Niye en son biraz kalıyor, büyütüyor demekki yüzü. Erimeyen birşey illaki kalıyor anlamına geliyor bu cümle. Botox daha masum benim için şu durumda.
benim 1 sene oldu eridi gitti yüzüm hala gergin bilmiyorum memnuniyet meselesi

Sürekli düzenli tekrarlatırsak sarkar dedim zaten canım. Bende 1 kere yaptırmış oldum işte. ileride sarkma olmasın diye tekrarlatmıycam. Riske atmaya gerek yok. Kendiliğinden sarkma olursa zaten yaptırırız.
ben tekrar düşünüyorum aslında düğünüme yakın. dolgudan daha iyi olduğunu düşünüyorum nedense. sarkma da yapacak kadar cildim gerilmiyor sadece nemli ve parlak oluyor

27-28den itibaren başlamak lazım gençlik aşılarına. İlk iki doz ayda bir tekrarlattım. İhtiyaç duydukça 6-8 ayda bir devam ediyorum. Botoks 24 yaşımdan beri yılda bir yaptırıyorum. kırışıklıklarımın oturmaması için. Bu işlemlere cilt deforme olduktan sonra başlamanın pek anlamı yok. Şuan hamileyim ve ara vermek durumunda kaldım. Düzenli yaptırmanın faydasını yaptırdıkça süresinin uzamasında gördüm.

27-28den itibaren başlamak lazım gençlik aşılarına. İlk iki doz ayda bir tekrarlattım. İhtiyaç duydukça 6-8 ayda bir devam ediyorum. Botoks 24 yaşımdan beri yılda bir yaptırıyorum. kırışıklıklarımın oturmaması için. Bu işlemlere cilt deforme olduktan sonra başlamanın pek anlamı yok. Şuan hamileyim ve ara vermek durumunda kaldım. Düzenli yaptırmanın faydasını yaptırdıkça süresinin uzamasında gördüm.
Benim yaşım 38 canım ilk gençlik aşısı yaptırışım ve birde vitamin detox yaptırdım. Ben kendim için erken olduğunu düşünüyordum 24 çok erken değilmi ya 24 yaşındaki genç kızın cildinde ne olabilirki. benim ki bile sıkıydı. Gerçi ben küçük gösteriyorum belki onunla ilgilidir ama genelde 35 ten sonra öneriliyor diye biliyorum

Benim yaşım 38 canım ilk gençlik aşısı yaptırışım ve birde vitamin detox yaptırdım. Ben kendim için erken olduğunu düşünüyordum 24 çok erken değilmi ya 24 yaşındaki genç kızın cildinde ne olabilirki. benim ki bile sıkıydı. Gerçi ben küçük gösteriyorum belki onunla ilgilidir ama genelde 35 ten sonra öneriliyor diye biliyorum
Genetik önemli tabi.Örneğin 50 yaşına kadar önlemini almış biri, 50 yaşında cildi ufak müdehalelerle toparlanabiliyorken; Önlemini almamışsa genelde büyük müdehaleler gerekebiliyor. Ciltte bir şey var diye değil, olmasın diye yaptırılıyor. İnanın yaptıranla yaptırmayanın cildi genetiğe göre bir yaştan sonra gözle görülür farkediyor. Şanslısınız ki ihtiyaç duymamışsınız. Herkes sizin gibi şanslı doğmuyor maalesef ☺️

Minikgirl35 Minikgirl35 merhaba.Gençlik aşısı ile ilgili yazınızı okudum ve sırf size ulaşmak için üye oldum😇 Ben de 4 gün önce Revok 50 adında gençlik aşısı oldum fakat göz altlarım aşıdan iki gün sonra şişti.Ödem diyor doktor ama ödem gibi değil.Dolgudan olsaydı da iğne yapıldığı an şişerdi.Ama geçmeyen insanlar olmuş.Çok korkuyorum.Size görsel atıyorum.Acaba sizce de ödem mi? Sizin şişlikler me zaman geçti acaba? Nolur yardımcı olun çok pişman oldum

Eklentiler

• IMG_3664.jpeg
    IMG_3664.jpeg
    36,6 KB · Görüntüleme: 369
Minikgirl35 Minikgirl35 merhaba.Gençlik aşısı ile ilgili yazınızı okudum ve sırf size ulaşmak için üye oldum😇 Ben de 4 gün önce Revok 50 adında gençlik aşısı oldum fakat göz altlarım aşıdan iki gün sonra şişti.Ödem diyor doktor ama ödem gibi değil.Dolgudan olsaydı da iğne yapıldığı an şişerdi.Ama geçmeyen insanlar olmuş.Çok korkuyorum.Size görsel atıyorum.Acaba sizce de ödem mi? Sizin şişlikler me zaman geçti acaba? Nolur yardımcı olun çok pişman oldum

Eklentiler

• IMG_3664.jpeg
    IMG_3664.jpeg
    36,6 KB · Görüntüleme: 184
14 günü buldu benim geçmesi göz altımda sizinki gibi değil ama çok hafif bir şişlik vardı. dr eliyle ezdi orayı. 14. gün ezince geçti. ama bendeki sizinki gibi durmuyordu sizinki biraz sanki torbalaşma var gibi olmuş. kaç gün olduki elinizle masaj yapsanız. bana ödem gibi gelmedi. bence enjekte ettikleri dolguyla alakalı . yayılmamış olabilir. masaj yapın bence .

Arkadaşlar aranızda gençlik aşısı yaptıran var mı? Ben yeni yaptırdım 4 gün oldu. 5 flakon önerdiler aslında vitamin detox için gitmiştim gençlik aşısı düşünmüyordum.
Ama ordaki bayan yapalım çok güzel olacak vs deyince ikna oldum. içinde dolgu botox yok demi diye defaatle sordum. olmadıığnı sadece vitamin olduğunu söyledi. ama yüzüm şişmiş gibi yani eski hali daha güzeldi sanki.
Bu dolgu mu 15 gün sonra düzelir mi tedirginim yani şuan?
Slm, ben 43 yaşındayım ve perşembe 25.01.24 günü hem gençlik aşısı hem de dudak dolgusu yaptırıp, ertesi gün uçağa binip evime geldim. Beni 2 aydan beri görmeyen eşim, yüzüne kamyon mu çarptı dedi. 🤪Ondan 2 gün öncede alnıma botoks yaptırmıştım hepsi birleşince yüzümün şekli değişti resmen.. Bugün 4. Gün, umarım yerine oturunca ve ödemlerim geçince biraz düzelirim. Ben alıştım bi nevi ama bazen aynaya bakınca yada görüntülü sohbet yaparken bu benmiyim diyorum. Bir 10 gün geçsin yorumlarımı paylaşırım..

X