Gençlik Aşısı yaptıranlar?

Size bir cerrah tavsiye edeyim belki fikriniz değişir :) doktor beyin kendi geliştirdiği yöntemi. Yayınlanmış bir çalışma. Bence çok doğal oluyor. Lokal anestezi ile. Yalnızca fiyat 50000 civarı sanırım. O büyük bir eksi.

Siz yaptırdınız mı? Çok güzel iş çıkarmış görünüyor. Ben Hifu düşünüyorum ama doğru uygulanmazsa ters tepki veriyor. O yüzden iyi bir yer arıyorum.

Gecen de magazinde bi kadin yeni anne olan bi arkadasinin sutunu ictigini soyledi 😵‍💫
Botoks detoks fasa fiso dedi
Kadin sagip veriyormus hatta elindeydi yarim sise kadar vardi doktoru vitamin vs kullanma saf anne sutu ic demis falan
Izlerken hayrete dustum hangi anne cocugunu emzirmek yerine boyle arkadasina sut verir tovbeler olsun 😵‍💫😒
Kadının elindeki rakıya benziyordu ya. 😅😁

Gecen de magazinde bi kadin yeni anne olan bi arkadasinin sutunu ictigini soyledi 😵‍💫
Botoks detoks fasa fiso dedi
Kadin sagip veriyormus hatta elindeydi yarim sise kadar vardi doktoru vitamin vs kullanma saf anne sutu ic demis falan
Izlerken hayrete dustum hangi anne cocugunu emzirmek yerine boyle arkadasina sut verir tovbeler olsun 😵‍💫😒
Kendi sütümün tadına baktım bi kere ondan bile iğrendim hahahhah

Eğitim almış birini yakalamışken sormadan bırakmam. Ben de bu piyasaya hakim değilim, dudak kenarı düşüklüğü mü sarkma mı deniyor, onun için dolgu mu botox mu yoksa başka bir uygulama mı yapılıyor? Ya da tek yolu gerdirmeyse unutayım gitsin. Cerrahi olaya sıcak bakmıyorum. 48 yaşındayım, istediğim kadar sağlıklı beslensem de düzenli spor da yapsam hatta 35 yaşından beri yüz kremleri kullansam da yer çekimi galip geliyor.
Duzenli spor yapan birinin cildinde ister istemez yag dokusu elastikiyet kaybi olusuyor. Yine soyledim hep soyluyorum dolgun bir cilt hafif dolgun bir dudak her zaman daha diri ve genc gosterir. Eski kadinlarin gecmiste guzel olmalarinin sebebi kilosunun normalinde olmasindan kaynaklaniyor.dudak kenarlari icin nazalabial dolguyu tavsiye ederim ona gerekli olculerde yapiyorlar zaten azi fazlasi olmuyor.toparlaniyor dudak bolgesi. Dudak bolgesine cok hafif duzeyde yandan bakildigi zaman ordek gorunumu degilde cok hafif yukari kalkmis dis etlerini en azindan bir nebze kapatmis derecede yapılabilir. Cok İnce dudak her zaman sinirli ve yaşi buyuk gosterir. Biraz arastirsaniz anlarsiniz demek istedigimi. Botoks kismina gelince alın kismina fresh hava katiyor. Parlaklik olusuyor. Kaşlari cok kaldirmayin ben dogal istiyorum derseniz isini hakkiyla yapan doktorlar var. Guzellik merkezlerine asla gitmeyin fenomenlerin actigi merkezleride onermiyorum.

Kadının elindeki rakıya benziyordu ya. 😅😁
Bende bu kadar beyaz olur mu diye dusunmustum hani en ustunde sarimsi bi tabaka ya da su birikimi oluyor benim bildigim 😀 rakiydi da sokakta ickiyle geziyor demesinler diye mi uydurdu bilemedim 😀 doktorum ic dedi falan dedi hatta, doktor yuksek ucretli urunler onerir ne alaka falan demistim kafasi mi guzeldi acaba😅

Anne sütü kanser hastalarına içiriliyor evet ama bu kadının yapığı şov. gündeme gelme çabası. Çok saçma biri zaten
Herseyin cok fazlasini yaptirdigi icin ve cok gazla kendilerini gunese maruz biraktiklari icin solaryumdan zamaninda cikmadiklari icin suan guzel olmalarinin imkani yok. Kaldiki bir cogu benim danisanimdi .cok fazla yaşli goruntuleri var. Ayni yasta olan annem teyzelerim halalarim hicbir islem yaptrmamasima ragmen cok daha diri. Ben arada dolgu ve botoks yaptiriyorum kesinlikle tenim bembeyaz. Balkona ciksam gunes kremimi surmeden asla cikmam. Herseyin en dogalinidan yaptridgim icin temiz bir cildim var. Senede bir defa botoks iki senede bir hafif dolgu yaptrdim. Son dort senede.memnunum.hicbirsey yapamayan biri varsada gunesten kacsa yeter

Herseyin cok fazlasini yaptirdigi icin ve cok gazla kendilerini gunese maruz biraktiklari icin solaryumdan zamaninda cikmadiklari icin suan guzel olmalarinin imkani yok. Kaldiki bir cogu benim danisanimdi .cok fazla yaşli goruntuleri var. Ayni yasta olan annem teyzelerim halalarim hicbir islem yaptrmamasima ragmen cok daha diri. Ben arada dolgu ve botoks yaptiriyorum kesinlikle tenim bembeyaz. Balkona ciksam gunes kremimi surmeden asla cikmam. Herseyin en dogalinidan yaptridgim icin temiz bir cildim var. Senede bir defa botoks iki senede bir hafif dolgu yaptrdim. Son dort senede.memnunum.hicbirsey yapamayan biri varsada gunesten kacsa yeter

Benim de tenim bembeyaz ama bana hasta mısın çok beyazsın diyorlar. Bu insanların ayarı yok :KK70:

Cilt bakımına çok önem veririm konum da var zaten bununla ilgili

Yalnız ucuz bir şey değil 😓 ve doktorlu kliniklerde uygulanıyor. Yani işini doğru düzgün yapan yerlerde
Standardınız yüksek olabilir.ben mahalle arası yerlerde bile neler neler yaptırdım 😂😂 çok da memnun kaldım.canım çok kıymetli değildir pek de korkmam o tarz şeylerden.bence sırf reklama para veriliyor.basit teknik gerektiren şeyler olduğunu düşünüyorum.gerçi arada kazalar da yaşanmıyor değil.ben yaptırıyorum ama başkasına sorsan sizin gibi doktor olmadan, en lüks yer olmadan yaptırmam diyor.ama güzellik salonlarına gelmiş olabilir.

Siz yaptırdınız mı? Çok güzel iş çıkarmış görünüyor. Ben Hifu düşünüyorum ama doğru uygulanmazsa ters tepki veriyor. O yüzden iyi bir yer arıyorum.
Hayır operasyon olmadım ben. Ama doktoru bilirim. Bursanın en iyilerindendir.

Hifu daha önce taptırdım ben de eğer yanılmıyorsam. 30larımın başında öyle ahım şahım bir etki farketmedim ama yaşım da gençti.

X