Gençlik Aşısı yaptıranlar?

Ayyy ben de bi ara ciddi istiyodum ama yaptıranların bazılarında sonrasında eşitsiz bir dağılım olmuş... bilemedim

Gençlik aşısı dolgu ama güzellik merkezleri yapma izinleri yok ve tehlikeli ondan böyle diyorlar diye biliyorum. Arayın orayı ve yapılan şeyin marka ismini flakonlaro size atsınlar

Gençlik aşısı dolgu ama güzellik merkezleri yapma izinleri yok ve tehlikeli ondan böyle diyorlar diye biliyorum. Arayın orayı ve yapılan şeyin marka ismini flakonlaro size atsınlar

Benim doktor arkadaşım var kendi merkezinde yapıyor. Dediğin gibi güzellik merkezlerinin yapacağı bir işlem değil

Gecen de magazinde bi kadin yeni anne olan bi arkadasinin sutunu ictigini soyledi 😵‍💫
Botoks detoks fasa fiso dedi
Kadin sagip veriyormus hatta elindeydi yarim sise kadar vardi doktoru vitamin vs kullanma saf anne sutu ic demis falan
Izlerken hayrete dustum hangi anne cocugunu emzirmek yerine boyle arkadasina sut verir tovbeler olsun 😵‍💫😒
Süt annesi olmuş işte ne güzel 🤣

Tanidigim bir kac kisi yaptirdi ciltleri gayet hos duruyor. Ayrica hafif botoks ve dolgudanda zarar gelmez diye dusunuyorum.belli bir uastan sonra oturan cizgileri kesinlikle nemlendirici kremler serumlar acmiyor net bilgi. Guzellik uzmanligi egitiminde net soylediler ama tabiki tercih etmeyebilirsiniz o sizin karariniz. Ben hafif botoks ve dolgudan yanayım alin kismina verdigi o fresh hava genc gosteriyor. Simdiki dudaklarini basur gibi yuzunu uzayli gibi yapanlardan ziyade herseyin en hafifi cok dogal duruyor.genclik asisi yaptirmadim ama deneyecegim.hafif dolgun olmasini istyorum bende cildimin. Daha genc bir gorunum sagliyor. Hic endise etmeyin bol bol su icin otursun.pisman olmassiniz
Eğitim almış birini yakalamışken sormadan bırakmam. Ben de bu piyasaya hakim değilim, dudak kenarı düşüklüğü mü sarkma mı deniyor, onun için dolgu mu botox mu yoksa başka bir uygulama mı yapılıyor? Ya da tek yolu gerdirmeyse unutayım gitsin. Cerrahi olaya sıcak bakmıyorum. 48 yaşındayım, istediğim kadar sağlıklı beslensem de düzenli spor da yapsam hatta 35 yaşından beri yüz kremleri kullansam da yer çekimi galip geliyor.

EGF, FGF, hyaluronik asit, kollajen vs mi var bu aşı dediğiniz şey?
Reaksiyon verdiyse isminin hakkını veriyormuş 😂

Gecen de magazinde bi kadin yeni anne olan bi arkadasinin sutunu ictigini soyledi 😵‍💫
Botoks detoks fasa fiso dedi
Kadin sagip veriyormus hatta elindeydi yarim sise kadar vardi doktoru vitamin vs kullanma saf anne sutu ic demis falan
Izlerken hayrete dustum hangi anne cocugunu emzirmek yerine boyle arkadasina sut verir tovbeler olsun 😵‍💫😒

Anne sütü kanser hastalarına içiriliyor evet ama bu kadının yapığı şov. gündeme gelme çabası. Çok saçma biri zaten

Bende gençlik aşısı yaptırmak istiyorum. Sonuçlarını bizimle pay sırsanız çok sevinirim. Yaptırmak isteyenler için cesaret gelsin

doğru söylemiş, gençlik aşısı dolgu maddesi barındırmıyor. vitamin içerikli tamamen.
işlem etkisi ile şiş gibi durabilir, geçicidir şişlik.
Nasıl şişiyor peki cilt? Ben de merak ediyorum, niyetlendim bir ara ama etkisi geçtikten sonra daha kötü olursam diye vazgeçtim.

Ödem yapmıştır geçer o şişlikler. Ben de yaptırdım.

Ne kadar oldu siz yaptıralı memnun musunuz? Kaç flakon kullanıldı yüzünüze ve ne kadar zaman sonra şişlikleriniz geçti ben bakınca şişkinlik görmüyorum sadece yüzüm büyümüş gibi geliyor onlara attım resmi. ödem yapmış dediler. anlamadım ki bu ödemmi. ebru ş. gibi hissettim kendimi. benim yüzümde birşey yoktu yani. bir anlık gaza geldim. bozulacak yüzüm diye korkuyorum sanırım biraz

Ben aradım kullandıkları markayı söylemiyorlar birkaç ürün karıştırıyorlarmış. Fransız markası olduğnu söylediler patenti kendilerine aitmiş. biraz sersenişte bulunup aldım içeriğini dr göstercem dedim. birkaç dr attım biri arkadaşım dı alanı farklıydı. ne kadar vitamin varsa karıştırmışlar dedi. zararlı birşey yok görünüyor dedi. ama bana attıkları doğru mu tabi birde o var. mesela şuan işyerindeyim öyle davul gibi şişlik yok. sadece yüzüm eskiye oranla büyümüş duruyor. onlarda bunun ödem olduğunu iddia ediyorlar.

Ne kadar oldu siz yaptıralı memnun musunuz? Kaç flakon kullanıldı yüzünüze ve ne kadar zaman sonra şişlikleriniz geçti ben bakınca şişkinlik görmüyorum sadece yüzüm büyümüş gibi geliyor onlara attım resmi. ödem yapmış dediler. anlamadım ki bu ödemmi. ebru ş. gibi hissettim kendimi. benim yüzümde birşey yoktu yani. bir anlık gaza geldim. bozulacak yüzüm diye korkuyorum sanırım biraz
3 seans yaptırdım 15 er gün arayla uygulandı. Kleopatra gençlik aşısı diye geçiyor benimki. Bende ödem yapmadı ama ilk uygulandığında kırmızı kırmızı top top şişlikler vardı, birkaç saatte indi onlar.

Sonrasında nemlenmiş daha parlak bir cilt oldu o kadar. Ha pişman değilim yine yaptırırım yani. Ben krem falan düzenli kullanabilen biri değilim onun yerine yılda birkaç kere bu işlemi yaptırırım.

Eğitim almış birini yakalamışken sormadan bırakmam. Ben de bu piyasaya hakim değilim, dudak kenarı düşüklüğü mü sarkma mı deniyor, onun için dolgu mu botox mu yoksa başka bir uygulama mı yapılıyor? Ya da tek yolu gerdirmeyse unutayım gitsin. Cerrahi olaya sıcak bakmıyorum. 48 yaşındayım, istediğim kadar sağlıklı beslensem de düzenli spor da yapsam hatta 35 yaşından beri yüz kremleri kullansam da yer çekimi galip geliyor.
Size bir cerrah tavsiye edeyim belki fikriniz değişir :) doktor beyin kendi geliştirdiği yöntemi. Yayınlanmış bir çalışma. Bence çok doğal oluyor. Lokal anestezi ile. Yalnızca fiyat 50000 civarı sanırım. O büyük bir eksi.

Ben aradım kullandıkları markayı söylemiyorlar birkaç ürün karıştırıyorlarmış. Fransız markası olduğnu söylediler patenti kendilerine aitmiş. biraz sersenişte bulunup aldım içeriğini dr göstercem dedim. birkaç dr attım biri arkadaşım dı alanı farklıydı. ne kadar vitamin varsa karıştırmışlar dedi. zararlı birşey yok görünüyor dedi. ama bana attıkları doğru mu tabi birde o var. mesela şuan işyerindeyim öyle davul gibi şişlik yok. sadece yüzüm eskiye oranla büyümüş duruyor. onlarda bunun ödem olduğunu iddia ediyorlar.
Zamanla o görüntü kaybolur bunlar kalıcı işlemler değil sonuçta. Sanırım cildiniz fazla hassas o yüzden tepki verdi.

X