Geliyolar az kaldı lütfen yardım edin

sağol canım benim..haklısın oda öyle söylüyor uzatmaya gelmez hayırlı işler arada eski muhabbet kalmaz diyor..zaten bende uzatmayı istemiyorum..hayırlısı inşallah..canım senin nasıl gidiyor..ekim gelinisin çok az kaldı heyecan nasıl..nasıl bi duygu..Allah hayırlısıyla banada benim gibi olanlarada atlatmayı nasib etsin

canım benimm bizimde son hız devam ediyo hazırlıklar evimizi tuttuk tadilatlarını yaptırdık eşyalarım gitmeye başladı bu haftada perde siparişini verdik gelinliğimide beğendim hafta sonu provaya gideceğim kısmetse öyle güzel telaşlarki bunlar yorulduğuna değiyo
inşallah en kısa zamanda sana ve isteyen herkese nasip etsin rabbim ve gönlünüze göre olsun herşey

canım benimm bizimde son hız devam ediyo hazırlıklar evimizi tuttuk tadilatlarını yaptırdık eşyalarım gitmeye başladı bu haftada perde siparişini verdik gelinliğimide beğendim hafta sonu provaya gideceğim kısmetse öyle güzel telaşlarki bunlar yorulduğuna değiyo
inşallah en kısa zamanda sana ve isteyen herkese nasip etsin rabbim ve gönlünüze göre olsun herşey

amin canım Allah razı olsun çok güzel heycanlar

bende cok heyecanlıyım ramazandan sonra ıstemeye gelıyolar ve hemen nişan olcak ardından kısmetse:)subat gıbıde dugunu dusunuyoruz ama hiç bişeyım ahzır degıl napcam bılmem:)

bende cok heyecanlıyım ramazandan sonra ıstemeye gelıyolar ve hemen nişan olcak ardından kısmetse:)subat gıbıde dugunu dusunuyoruz ama hiç bişeyım ahzır degıl napcam bılmem:)

canım hayırlı olsun aynı durumdayız desene :) bendede pek bi hazırlık yok..ben zaten kaynanamla oturucam sengözlerimebaksanab

benimki ramazan bitmeden geliyo haftaya filan kısmetse..
benimde hepsi bir arada olucak kafamçokkarıştı
zor işlermiş doğrusu ama hayırlısı olsun şu heycan olmasa her şey çok daha güğzel olucak

Allah rızası için tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyoruz..
ben ve benim gibi bu durumda olan çok arkadaş var...
şuanda heyecandan da pek sağlıklı düşünemiyoruz açıkçası..
siz neler giydiniz o gün nasıldınız..
ilk tanışma tecrübelerinizi ısrarla bekliyoruz lütfennnn

X