Geliyolar az kaldı lütfen yardım edin

cnm seni anlıyorum..öncelikle bismillah de ve kendinden emin ol...
tabiki tülbetle cıkmamalısın ...günün modasına uygun sade ama şık olmalısın ..makyajda kullanıyorsan ..sade bi gzö kalemi olmamlı ve
sizli bizli konuş kafi...nişanın olana kadarda anne baba yok..sonra söylersin ...
noral muhabbet edin ben öyle yaptım ...herşey cok güzel olucak merak etme ...
iki kıyafetinde güzel...amam benim tarzım sade etekten üzerien pempe eşarpla birlikte pembe bluz ...diğer yeşilide..diğer gün giyersin ..fikrimce ..yinede sen bilirsin ..hayırı olsun şimdiden ..mutluluklar a.s.

çok teşekkür ederim canım bende sade giymeyi seviyorum makyaj yaparsam çok hafif yaparım çünki benimki kızıyo

Öncelikle hayırlı olsun..
İnşallah görüşmeler çok güzel geçer..
Tülbent mi?? Sakın öyle bir hataya düşme, zaten eşarbınıda almışsın..
Ayakkabı giymeyide unutma..
Terlikten ziyade çok şık topuklu bir ayakkabı giymelisin..
Ve asla ama asla teyzecim falan deme...
O senin teyzen olamaz..Kısmetse evleneceğin insanın annesi o..
Siz de..Bi şekilde hitap etmek zorunda değilsin..Sonradan tabiki anne-baba, ama ilk başta sadece sizli konuşmak yeterli..
Ben açıkça fikrimi söyleyeyim..Gömleğini biraz basit buldum..
Yani o güne göre..
Daha farklı bir gömlek giymelisin bence...
Bak burada çoğumuz istemede ne giysem sorusuna yanıt verdi..
Bir göz at istersen...

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=209893

bence sade eteği giymelisin alttaki çok cafcaflı kaçar. kayınvalide kusur aramak için yaratılmış olduğu için kıza bak aman abartmış demesin :) tülbent takma asla dışarda taktığın eşarplardan tak saten yada ipek.

Öncelikle hayırlı olsun..
İnşallah görüşmeler çok güzel geçer..
Tülbent mi?? Sakın öyle bir hataya düşme, zaten eşarbınıda almışsın..
Ayakkabı giymeyide unutma..
Terlikten ziyade çok şık topuklu bir ayakkabı giymelisin..
Ve asla ama asla teyzecim falan deme...
O senin teyzen olamaz..Kısmetse evleneceğin insanın annesi o..
Siz de..Bi şekilde hitap etmek zorunda değilsin..Sonradan tabiki anne-baba, ama ilk başta sadece sizli konuşmak yeterli..
Ben açıkça fikrimi söyleyeyim..Gömleğini biraz basit buldum..
Yani o güne göre..
Daha farklı bir gömlek giymelisin bence...
Bak burada çoğumuz istemede ne giysem sorusuna yanıt verdi..
Bir göz at istersen...

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=209893

çok teşekkür ederim nehirciğim hemen bakıyorum yani bunları tanışmada giymeyi düşünüyorum sadece..olmazsa başka kıyafette alabilirim

canım ben sade bir etek ve sade ama şık bi ceket giymiştim açıkcası gömlek bence de basit kaçar üzerine de ebru desenli ipek bi başörtü takmıştım.şık ama sade olmaya çalış.açık konuşmak gerekirse eşarplarında fazla dallı güllü olmasın.tabi ki bunlar benim görüşüm.ben sizli bizli hitap etmiştim nasılsınız hoşgeldiniz vs. nişandan belli bi zaman sonra anne baba demenin heyecanı da farklı oluyo aynı zamanda daha uygun oluyo bence.Allah kolaylık versin canım herşey çok güzel olur inşallah kafana takma

hı burada bu kıyafetleri görme tanışma faslında giymiştim.isteme de erkeklere de kahve tutacağım için pardesü görünümünde bi kıyafet altına da etek giymiştim takımını.yine sade ipek bi başörtü takmıştım.

yani ben bu pembe gömleğin altına krem rengi eteği giymeyi üzerinede pembeli tonda bi başörtüsü takmayı düşündüm..
tanışma olacak ama uzak oldukları için o gün istemede olabilir zaten söz yapmıcaz kızlar nişan yapılıcak kısa bi müddet sonra..

teyzemlerde sadece tanışıcaksınız gerek yok öyle çok süslenmeye dediler.yani böyle olmaz mı ki

valla cnm ben cok süsülüyümdür ...ve hep çok sık giyinirim ...
valal beni böyle cok beyenmişlerdi ki 9 ay istediler
10 cu ay sözüm oldu ...yinde sen bilirsin ..krem etek pemebe bluz ve eşarp gayet güzel..diğeri dahada güzelllllll

teşekkür ederim canımm...

peki o gün nasıl olucak bana biraz anlatırmısınız bide ramazana geliyo yanii

dadlumm abartmadan sade ama şık ol , tülbent takma , ben ipek takmıştım, hem özel günlerde tülbent çok hoş olmuyo, gençler için söylüyorum tabi yaşlı teyzeler için değil,ipek daha bi asil , daha bi hoş duruyuo canım ve kesinlikle teyzeee deme müstakbel kayınvaldenee:p "siz biz" kafii canım..sakın teyze deme :eek: ben demiştim cahillik edip -tatlicadiarzu-

Neden özellikle bu iki etek canım...Başka etek olarak nelerin var ve bluz gömlek tarz vs olarak.Pembe gömlek biraz basit mi olur acaba -tatlicadiarzu-

AY cnm seni bulmusken soriyim
ilk önce hayirli olsun diyim =)
ayrica seninkilerde uzaktan geliyor sanrim dimi
nasil olcak peki, yatiliya kalmicaklar dimi ?
yani bi gün tanismaya gelcekler , sonra eve gidip tekrar gelip, isticeklermi
sonrada tekrar dönüp gelip nisanmi olcak, yani nasil olcak banada anlat lütfennn

giyimin konusunda, bence 2 renk giy, yani etegin siyah ise, buluzun attim beyaz olsun, basörtün siyah, bonende beyaz
güzel uyar bence.
yani 2 renkte karar verebilirsin
ama standart renklerin siyah veya beyaz olmali bence, sanirim tanismaya siyah daha uygun olur. siyah ve bir renk tercih edebilirsin cnm öptüm golay geleeeeeeee :)

canim daha 2hafta varmis ya sakin ol tülbent takma bence esarp tak özel misafirler onlar
ve nasil hitab edicem diyorsun söz nisan bisey olunca anne baba demeye baslarsin ondan önce hitab etmek zorunda birakma kendinisırnaşık şey
okadarda heyecan yapma kiz güzel gecer insallah a.s.

AY cnm seni bulmusken soriyim
ilk önce hayirli olsun diyim =)
ayrica seninkilerde uzaktan geliyor sanrim dimi
nasil olcak peki, yatiliya kalmicaklar dimi ?
yani bi gün tanismaya gelcekler , sonra eve gidip tekrar gelip, isticeklermi
sonrada tekrar dönüp gelip nisanmi olcak, yani nasil olcak banada anlat lütfennn

giyimin konusunda, bence 2 renk giy, yani etegin siyah ise, buluzun attim beyaz olsun, basörtün siyah, bonende beyaz
güzel uyar bence.
yani 2 renkte karar verebilirsin
ama standart renklerin siyah veya beyaz olmali bence, sanirim tanismaya siyah daha uygun olur. siyah ve bir renk tercih edebilirsin cnm öptüm golay geleeeeeeee :)

ah canımcım çok sağol..darısı sana inşallah çok yerde yorumlarını okumuştum Allah hepimize hayırlı bir biçimde evlilik nasib etsin..valla bende nasıl olucağını hiç bilmiyorum.ama sanırım bizde kalmazlar pek uygun olmaz.çünki görümcemin biriyle aynı şehirde oturuyoruz onda kalırlar..bide ramazan yani sahura beraber mi kalkıcaz biraz tuhaf olur -tatlicadiarzu-
aşırı heyecanlıyım napcam bilemiyorum..bide ben şatafatlı değilde sade giymeyi seviyorum
bide sevgilim de rengarenk giymeme kızıyo :1no2:

Neden özellikle bu iki etek canım...Başka etek olarak nelerin var ve bluz gömlek tarz vs olarak.Pembe gömlek biraz basit mi olur acaba -tatlicadiarzu-

çünki ben bu iki eteği seviyorum..ikisinide aldım giymek kısmet olmadı..yani sadece seçenek olarak koydum illada şart değil bunlar sadece tanışma olucak diye sade olsun istedim

her türlü fikre ve eleştiriye açığım sengözlerimebaksanab

ah canımcım çok sağol..darısı sana inşallah çok yerde yorumlarını okumuştum Allah hepimize hayırlı bir biçimde evlilik nasib etsin..valla bende nasıl olucağını hiç bilmiyorum.ama sanırım bizde kalmazlar pek uygun olmaz.çünki görümcemin biriyle aynı şehirde oturuyoruz onda kalırlar..bide ramazan yani sahura beraber mi kalkıcaz biraz tuhaf olur -tatlicadiarzu-
aşırı heyecanlıyım napcam bilemiyorum..bide ben şatafatlı değilde sade giymeyi seviyorum
bide sevgilim de rengarenk giymeme kızıyo :1no2:

evt canim bende öyle düsündüm, kalmalari uygun olmaz diye ama iste nebiliyim. uzaktan gelince..
sizde ne güzel akrabalari varmis orda bak tabi orda kalirlar kaydirigubbakcemile5
cok heycanlanma canim
bide dedigim gibi öyle satafatli süslü püslü giyinmene gerek yokki
ya siyah beyaz uydur, yada siyahla bir renk uydur. hem cok renkli olmaz. hemde sade ve sIK olur, ve tülbent filan takma. evde tülbent takiyorum diyosun ama, iste onlar misafir olunca. disarda nasil giyiniyorsan, evdede öyle giyinmen lazim canim :icecream:
sevgilinde
o gün bisi demez zaten merak etme, sonucta annesi babasida seni begenmesi gerekiyor cnm :1hug:

X