Geliyolar az kaldı lütfen yardım edin

dadlummm

Guru
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
825
2
kızlar herkese merhaba,
benim sevgilim başka şehirde yaşıyor ve 1 senedir yüzünü görmüyorum (canlı olarak)
biz konuştuk evlenme kararı aldık ailelerimizde biliyolar..görümcelerimle tanıştım telefon,msn sayesinde...
yani anlıcanız hiç yüzyüze görmedim konuşmadım ailesiyle..
2 hafta sonra geliyolarmış hem tanışma hem isteme olucak inşallah..
ama ben resmen heyecandan ölücem..nolur bana yardım edin
o gün neler yapılır ailesine nasıl hitap edicem...
ben kapalıyım mesela normal tülbent filan mı takıcam
off çok heyecanlıyım nolur bana yardımcı olun

canm benim de aynen anlattığın gibi olmuştu nişanlım ailesi başka şehirdeydi dediğin gibi görümcelerimle telde konuşmuştum geldiler hem tanışma hem isteme hem de nişan ldu 1 hafta içindew herşey çok güzel oldu bikaç ay hazırlanılsa anca bu kadar güzel olabilirdi. o nedenle sıkıntı yapma güzel heyecan bunlar:))

hı bide arkadaşım bende kapalıydım bir gün tanışma oldu bir gün isteme bir gün de nişan isteme ve tanışmada farklı farklı giydim ipek başörtü taktım bence tülbent takma sonuçta normal bi misafir değiller

evet benimde hepsi bir arada olucak işte...ama nasıl olucak ne yapıcam hiç bi bilgim yokk :1no2:

aşırı heyecanlanıyorum
onlara nasıl hitap edicem
nasıl giyinsem evin içinde normal başörtüsü takamam sonuçta tülbent mi gerekir?
of ne zor işler miş yaa

kızlar herkese merhaba,
benim sevgilim başka şehirde yaşıyor ve 1 senedir yüzünü görmüyorum (canlı olarak)
biz konuştuk evlenme kararı aldık ailelerimizde biliyolar..görümcelerimle tanıştım telefon,msn sayesinde...
yani anlıcanız hiç yüzyüze görmedim konuşmadım ailesiyle..
2 hafta sonra geliyolarmış hem tanışma hem isteme olucak inşallah..
ama ben resmen heyecandan ölücem..nolur bana yardım edin
o gün neler yapılır ailesine nasıl hitap edicem...
ben kapalıyım mesela normal tülbent filan mı takıcam
off çok heyecanlıyım nolur bana yardımcı olun

normal tülbent olmaz çok abartılı değil sade ve şık görünümlü ol bence nasıl hitap edeceğim demişsin daha tanışma faslı bence biraz resmi ol

nasıl yani anlayamadım
bunlar ayrıntı değil ki o gün gelicekler ve benim bunları düşünmem ayrıntımı oluyor :uhm
:

amacım seni kızdırmak değil.. eşarbım tülbentmi ipekmi vs. vs. komik değilmi sencede? kayın valide karşısına tülbentle çıkılırmıymış hiç?

amacım seni kızdırmak değil.. eşarbım tülbentmi ipekmi vs. vs. komik değilmi sencede? kayın valide karşısına tülbentle çıkılırmıymış hiç?

AMA cnm kız kapalıymıs zaten takdıgı esarbın en guselyle cıkmak ıstıyo tatlım

evet benimde hepsi bir arada olucak işte...ama nasıl olucak ne yapıcam hiç bi bilgim yokk :1no2:

aşırı heyecanlanıyorum
onlara nasıl hitap edicem
nasıl giyinsem evin içinde normal başörtüsü takamam sonuçta tülbent mi gerekir?
of ne zor işler miş yaa

:nazar: Allah nazarlardan korusun inşallah sevginizi ve sizi...
Tülbent sakın takma.Hoş fazla cırtlak renklerde olmayan,giyeceğin kıyafetinle uyum içinde olan ipek yada saten bir eşarp tak ...Evin içinde tülbent takılır normalde ama bu normal bir durum değil,kapı komşun gelmiyo snonuçta,dimi...Özen göster azcık...Kıyafet olarak,madem kapalısın; uzun bir etek ve fazla dar olmayan bir badi giy benneyaptımki
Aşırı heyecana ve paniğe gerek yok .Ama isteme aşamasında her genç kız normal olarak heyecan yapar,haklısın hihoyyyt
Hitap etme meselesine de gelince, şimdilik teyzecim diyebilirsin.Ama nişan kesildikten sonra anne ve baba demeye başlarsın,görümcene de ablacım dersin işte :nazar:

:nazar: Allah nazarlardan korusun inşallah sevginizi ve sizi...
Tülbent sakın takma.Hoş fazla cırtlak renklerde olmayan,giyeceğin kıyafetinle uyum içinde olan ipek yada saten bir eşarp tak ...Evin içinde tülbent takılır normalde ama bu normal bir durum değil,kapı komşun gelmiyo snonuçta,dimi...Özen göster azcık...Kıyafet olarak,madem kapalısın; uzun bir etek ve fazla dar olmayan bir badi giy benneyaptımki
Aşırı heyecana ve paniğe gerek yok .Ama isteme aşamasında her genç kız normal olarak heyecan yapar,haklısın hihoyyyt
Hitap etme meselesine de gelince, şimdilik teyzecim diyebilirsin.Ama nişan kesildikten sonra anne ve baba demeye başlarsın,görümcene de ablacım dersin işte :nazar:

çok teşekkür ederim inşallah çok rahat bir gün olur

elif bence en iyisi ipekli olanlar çok şık olanlar var kızlarda görüyorum hatta arada kapanasım geliyo..elif söle janmım şimdi bu kız kayınvalideye nasıl hitap etsin?
ilk geceden annecim desinmi:)

Pembe çiçekli etek daha mı güzel olu acaba hihoyyyt

Eşarplardan ne takıcan onu da çek yolla hihoyyyt

X